See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: SZP/243-140/2026 Dostawa wysokoenergetycznego stacjonarnego systemu nanotomografii komputerowej w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wysokoenergetycznego stacjonarnego systemu nanotomografii komputerowej w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Nanotomograf rentgenowski jest zaawansowanym systemem badawczym umożliwiającym nieniszczącą analizę trójwymiarowej struktury materiałów w skali mikro- i nanometrycznej. Aparatura tego typu stanowi istotne narzędzie w badaniach materiałów inżynierskich, biomateriałów oraz struktur biologicznych, pozwalając na szczegółową ocenę porowatości, defektów strukturalnych oraz procesów degradacji materiałów. Urządzenie ma charakter uniwersalny i będzie wykorzystywane w wielu projektach badawczych realizowanych w Katedrze Mechaniki, Inżynierii Materiałowej i Biomedycznej, a także w pracach związanych z rozwojem i oceną właściwości nowoczesnych materiałów oraz wyrobów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 33115000-9 Urządzenia do tomografii. 5. Termin realizacji Umowy wynosi do 6 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 20/09/2026 (nie dłużej niż 90 dni).
Вътрешен идентификатор: SZP/243-140/2026 Dostawa wysokoenergetycznego stacjonarnego systemu nanotomografii komputerowej w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33115000 Уреди за томография
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: SZP/243-140/2026 Dostawa wysokoenergetycznego stacjonarnego systemu nanotomografii komputerowej w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wysokoenergetycznego stacjonarnego systemu nanotomografii komputerowej w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Nanotomograf rentgenowski jest zaawansowanym systemem badawczym umożliwiającym nieniszczącą analizę trójwymiarowej struktury materiałów w skali mikro- i nanometrycznej. Aparatura tego typu stanowi istotne narzędzie w badaniach materiałów inżynierskich, biomateriałów oraz struktur biologicznych, pozwalając na szczegółową ocenę porowatości, defektów strukturalnych oraz procesów degradacji materiałów. Urządzenie ma charakter uniwersalny i będzie wykorzystywane w wielu projektach badawczych realizowanych w Katedrze Mechaniki, Inżynierii Materiałowej i Biomedycznej, a także w pracach związanych z rozwojem i oceną właściwości nowoczesnych materiałów oraz wyrobów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 33115000-9 Urządzenia do tomografii. 5. Termin realizacji Umowy wynosi do 6 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 6. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 7. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Вътрешен идентификатор: LotA_1
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33115000 Tomografické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: LotA_1
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33115000 Udstyr til tomografi
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: LotA_1
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LotA_1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33115000 Συσκευές τομογραφίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LotA_1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33115000 Tomography devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: LotA_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33115000 Tomógrafos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: LotA_1
405134-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33115000 Tomografski uređaji
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaLotA_1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33115000 Apparecchi per tomografia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: LotA_1
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33115000 Tomogrāfijas iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: LotA_1
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33115000 Apparati tat-tomografija
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: LotA_1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33115000 Urządzenia do tomografii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: LotA_1
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33115000 Aparate de tomografie
Identificator intern: LotA_1
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33115000 Tomografické prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: LotA_1
405134-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33115000 Naprave za tomografijo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorLotA_1