2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa, wdrożenie i integracja systemu CIS wraz z komponentem AI, zakup sprzętu komputerowego oraz systemu zdalnego monitorowania pacjenta
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i integracja systemu CIS wraz z komponentem AI, zakup sprzętu komputerowego oraz systemu zdalnego monitorowania pacjenta - 3 pakiety asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Вътрешен идентификатор: DZP/82/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48180000 Медицински софтуерни пакети
Допълнителна класификация (cpv): 30213000 Персонални компютри, 33197000 Компютърно оборудване за медицинска употреба, 72260000 Услуги, свързани със софтуерни продукти, 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet nr 1
Описание: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa eksploatowanego obecnie Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) o kolejne rozwiązania specjalistyczne. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Вътрешен идентификатор: DZP/82/2026 - Część nr 1
Допълнителна класификация (cpv): 72260000 Услуги, свързани със софтуерни продукти
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet nr 2
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do zdalnego monitorowania pacjenta wraz z integracją urządzeń z systemami informatycznymi szpitala. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Вътрешен идентификатор: DZP/82/2026 - Część nr 2
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet nr 3
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie 49 szt. komputerów medycznych w obudowie AIO powiązanych z systemem informacji klinicznej (CIS) oraz dostawa i uruchomienie 113 szt. komputerów w obudowie AIO powiązanych z systemem informacji klinicznej (CIS). Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: DZP/82/2026 - Część nr 3
Основна класификация (cpv): 30213000 Персонални компютри
Допълнителна класификация (cpv): 33197000 Компютърно оборудване за медицинска употреба
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZP/82/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48180000 Balík programů pro zdravotnictví
Další klasifikace (cpv): 30213000 Osobní počítače, 33197000 Počítačové vybavení pro zdravotnictví, 72260000 Služby programového vybavení, 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet nr 1
Interní identifikátor: DZP/82/2026 - Część nr 1
Další klasifikace (cpv): 72260000 Služby programového vybavení
Část: LOT-0002
Název: Pakiet nr 2
Interní identifikátor: DZP/82/2026 - Część nr 2
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
Část: LOT-0003
Název: Pakiet nr 3
Interní identifikátor: DZP/82/2026 - Część nr 3
Hlavní klasifikace (cpv): 30213000 Osobní počítače
Další klasifikace (cpv): 33197000 Počítačové vybavení pro zdravotnictví
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZP/82/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48180000 Programpakke til medicinsk brug
Supplerende klassifikation (cpv): 30213000 Pc'er, 33197000 Edb-udstyr til medicinsk brug, 72260000 Programmelrelaterede tjenester, 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Intern ID: DZP/82/2026 - Część nr 1
Supplerende klassifikation (cpv): 72260000 Programmelrelaterede tjenester
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Intern ID: DZP/82/2026 - Część nr 2
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Intern ID: DZP/82/2026 - Część nr 3
Primær klassifikation (cpv): 30213000 Pc'er
Supplerende klassifikation (cpv): 33197000 Edb-udstyr til medicinsk brug
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZP/82/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZP/82/2026 - Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0002
Interne Kennung: DZP/82/2026 - Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0003
Interne Kennung: DZP/82/2026 - Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33197000 Computerausrüstung für die Medizin
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP/82/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48180000 Πακέτα ιατρικού λογισμικού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 33197000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών ιατρικής χρήσης, 72260000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά, 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP/82/2026 - Część nr 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72260000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet nr 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP/82/2026 - Część nr 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet nr 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP/82/2026 - Część nr 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33197000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών ιατρικής χρήσης
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZP/82/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48180000 Paquetes de software médico
Clasificación adicional (cpv): 30213000 Ordenadores personales, 33197000 Equipo informático para uso médico, 72260000 Servicios relacionados con el software, 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet nr 1
Identificador interno: DZP/82/2026 - Część nr 1
Clasificación adicional (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet nr 2
Identificador interno: DZP/82/2026 - Część nr 2
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet nr 3
Identificador interno: DZP/82/2026 - Część nr 3
Clasificación principal (cpv): 30213000 Ordenadores personales
Clasificación adicional (cpv): 33197000 Equipo informático para uso médico
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZP/82/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48180000 Meditsiinitarkvara pakett
Täiendav liigitus (cpv): 30213000 Personaalarvutid, 33197000 Meditsiinilised arvutiseadmed, 72260000 Tarkvaraga seotud teenused, 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet nr 1
Täiendav liigitus (cpv): 72260000 Tarkvaraga seotud teenused
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet nr 2
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet nr 3
Peamine liigitus (cpv): 30213000 Personaalarvutid
Täiendav liigitus (cpv): 33197000 Meditsiinilised arvutiseadmed
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZP/82/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48180000 Lääketieteelliset ohjelmatuotteet
Lisäluokitus (cpv): 30213000 PC:t, 33197000 Terveydenhuollon tietokonelaitteet, 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut, 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1
Lisäluokitus (cpv): 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30213000 PC:t
Lisäluokitus (cpv): 33197000 Terveydenhuollon tietokonelaitteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZP/82/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48180000 Logiciels médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 30213000 Ordinateurs personnels, 33197000 Matériel informatique à usage médical, 72260000 Services relatifs aux logiciels, 33100000 Équipements médicaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Pakiet nr 1
Identifiant interne: DZP/82/2026 - Część nr 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 72260000 Services relatifs aux logiciels
Lot: LOT-0002
Titre: Pakiet nr 2
Identifiant interne: DZP/82/2026 - Część nr 2
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Lot: LOT-0003
Titre: Pakiet nr 3
Identifiant interne: DZP/82/2026 - Część nr 3
Nomenclature principale (cpv): 30213000 Ordinateurs personnels
Nomenclature complémentaire (cpv): 33197000 Matériel informatique à usage médical
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZP/82/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48180000 Medical software package
Aicmiú breise (cpv): 30213000 Personal computers, 33197000 Medical computer equipment, 72260000 Software-related services, 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet nr 1
Aitheantóir inmheánach: DZP/82/2026 - Część nr 1
Aicmiú breise (cpv): 72260000 Software-related services
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet nr 2
Aitheantóir inmheánach: DZP/82/2026 - Część nr 2
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Pakiet nr 3
Aitheantóir inmheánach: DZP/82/2026 - Część nr 3
Príomhaicmiú (cpv): 30213000 Personal computers
Aicmiú breise (cpv): 33197000 Medical computer equipment
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DZP/82/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48180000 Medicinski programski paket
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213000 Osobna računala, 33197000 Medicinska računalna oprema, 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom, 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet nr 1
Interna identifikacijska oznaka: DZP/82/2026 - Część nr 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet nr 2
Interna identifikacijska oznaka: DZP/82/2026 - Część nr 2
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet nr 3
Interna identifikacijska oznaka: DZP/82/2026 - Część nr 3
Glavna klasifikacija (cpv): 30213000 Osobna računala
Dodatna klasifikacija (cpv): 33197000 Medicinska računalna oprema
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZP/82/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48180000 Pakkett ta' softwer mediku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30213000 Kompjuters personali, 33197000 Apparat mediku kompjuterizzat, 72260000 Servizzi relatati mas-software, 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Pakiet nr 1
Identifikatur intern: DZP/82/2026 - Część nr 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72260000 Servizzi relatati mas-software
Lott: LOT-0002
Titlu: Pakiet nr 2
Identifikatur intern: DZP/82/2026 - Część nr 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
Lott: LOT-0003
Titlu: Pakiet nr 3
Identifikatur intern: DZP/82/2026 - Część nr 3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30213000 Kompjuters personali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33197000 Apparat mediku kompjuterizzat
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZP/82/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48180000 Pakiety oprogramowania medycznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30213000 Komputery osobiste, 33197000 Medyczne urządzenia komputerowe, 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania, 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1
Wewnętrzny identyfikator: DZP/82/2026 - Część nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 2
Wewnętrzny identyfikator: DZP/82/2026 - Część nr 2
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr 3
Wewnętrzny identyfikator: DZP/82/2026 - Część nr 3
Główna klasyfikacja (cpv): 30213000 Komputery osobiste
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33197000 Medyczne urządzenia komputerowe
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48180000 Pacote de software para medicina
Classificação adicional (cpv): 30213000 Computadores pessoais, 33197000 Equipamento informático para fins médicos, 72260000 Serviços relacionados com software, 33100000 Equipamento médico
Classificação adicional (cpv): 72260000 Serviços relacionados com software
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação principal (cpv): 30213000 Computadores pessoais
Classificação adicional (cpv): 33197000 Equipamento informático para fins médicos
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DZP/82/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48180000 Softvérový balík pre zdravotníctvo
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30213000 Osobné počítače, 33197000 Vybavenie lekárskych počítačov, 72260000 Služby súvisiace so softvérom, 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakiet nr 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72260000 Služby súvisiace so softvérom
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet nr 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Časť: LOT-0003
Názov: Pakiet nr 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 30213000 Osobné počítače
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33197000 Vybavenie lekárskych počítačov
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP/82/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48180000 Programski paket za medicino
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213000 Osebni računalniki, 33197000 Računalniška oprema za medicino, 72260000 Storitve, povezane s programsko opremo, 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 72260000 Storitve, povezane s programsko opremo
Sklop: LOT-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
Sklop: LOT-0003
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30213000 Osebni računalniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 33197000 Računalniška oprema za medicino