See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Kraujo komponentai (RPL)
Описание: perkami kraujo komponentai VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141510 Кръвни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 1 dalis. Eritrocitai be leukocitų pridėtiniame tirpale
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 2 dalis. Trombocitai, gauti aferezės būdu, be leukocitų
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: 3 dalis. Sukauptieji trombocitai, gauti iš konservuoto kraujo be leukocitų
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: 4 dalis. Eritrocitai be leukocitų pridėtiniame tirpale, apšvitinti jonizuojančia spinduliuote
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: 5 dalis. Šviežiai užšaldyta plazma
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: 6 dalis. Krioprecipitatas
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: 7 dalis. Trombocitai, gauti aferezės būdu, be leukocitų, apšvitinti jonizuojančia spinduliuote
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: 8 dalis. Sukauptieji trombocitai, gauti iš konservuoto kraujo be leukocitų, apšvitinti jonizuojančia spinduliuote
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Вътрешен идентификатор: 9
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Kraujo komponentai (RPL)
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141510 Προϊόντα αίματος
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: 6 dalis. Krioprecipitatas
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
405181-2026 - Competition
Lithuania – Blood products – Kraujo komponentai (RPL)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleKraujo komponentai (RPL)
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33141510 Blood products
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier1
LotLOT-0002
Internal identifier2
LotLOT-0003
Internal identifier3
LotLOT-0004
Internal identifier4
LotLOT-0005
Title5 dalis. Šviežiai užšaldyta plazma
Internal identifier5
LotLOT-0006
Title6 dalis. Krioprecipitatas
Internal identifier6
LotLOT-0007
Internal identifier7
LotLOT-0008
Internal identifier8
LotLOT-0009
Title9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Internal identifier9
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Kraujo komponentai (RPL)
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141510 Productos sanguíneos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: 6 dalis. Krioprecipitatas
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Identificador interno: 9
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Kraujo komponentai (RPL)
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141510 Veretooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: 6 dalis. Krioprecipitatas
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Sisemine tunnus: 9
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Kraujo komponentai (RPL)
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141510 Verivalmisteet
Sisäinen tunniste: 1
Sisäinen tunniste: 2
Sisäinen tunniste: 3
Sisäinen tunniste: 4
Sisäinen tunniste: 5
Ilmoituksen nimi: 6 dalis. Krioprecipitatas
Sisäinen tunniste: 6
Sisäinen tunniste: 7
Sisäinen tunniste: 8
Ilmoituksen nimi: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Sisäinen tunniste: 9
405181-2026 - Mise en concurrence
Lituanie – Produits sanguins – Kraujo komponentai (RPL)
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreKraujo komponentai (RPL)
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141510 Produits sanguins
Identifiant interne1
Identifiant interne2
Identifiant interne3
Identifiant interne4
Titre5 dalis. Šviežiai užšaldyta plazma
Identifiant interne5
Titre6 dalis. Krioprecipitatas
Identifiant interne6
Identifiant interne7
Identifiant interne8
Titre9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Identifiant interne9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Kraujo komponentai (RPL)
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33141510 Blood products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: 6 dalis. Krioprecipitatas
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Aitheantóir inmheánach: 9
2. Postupak
Postupak
Naslov: Kraujo komponentai (RPL)
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141510 Krvni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: 6 dalis. Krioprecipitatas
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Interna identifikacijska oznaka: 9
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Kraujo komponentai (RPL)
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141510 Vérkészítmények
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: 5 dalis. Šviežiai užšaldyta plazma
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: 6 dalis. Krioprecipitatas
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Cím: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Belső azonosító: 9
2. Procedura
Procedura
Titolo: Kraujo komponentai (RPL)
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141510 Emoderivati
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: 6 dalis. Krioprecipitatas
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Identificativo interno: 9
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Kraujo komponentai (RPL)
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141510 Kraujo preparatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: 6 dalis. Krioprecipitatas
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 9
405181-2026 - Konkurss
Lietuva – Asins produkti – Kraujo komponentai (RPL)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
NosaukumsKraujo komponentai (RPL)
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141510 Asins produkti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators2
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators3
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikators4
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikators5
DaļaLOT-0006
Nosaukums6 dalis. Krioprecipitatas
Iekšējais identifikators6
DaļaLOT-0007
Iekšējais identifikators7
DaļaLOT-0008
Iekšējais identifikators8
DaļaLOT-0009
Nosaukums9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Iekšējais identifikators9
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Kraujo komponentai (RPL)
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141510 Prodotti tad-demm
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Titlu: 6 dalis. Krioprecipitatas
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Titlu: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Identifikatur intern: 9
Titel: Kraujo komponentai (RPL)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141510 Bloedproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: 6 dalis. Krioprecipitatas
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Interne identificatiecode: 9
Tytuł: Kraujo komponentai (RPL)
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141510 Produkty krwiopochodne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 6 dalis. Krioprecipitatas
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Wewnętrzny identyfikator: 9
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141510 Produse sanguine
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 1
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 2
Lot: LOT-0003
Identificator intern: 3
Lot: LOT-0004
Identificator intern: 4
Lot: LOT-0005
Identificator intern: 5
Lot: LOT-0006
Identificator intern: 6
Lot: LOT-0007
Identificator intern: 7
Lot: LOT-0008
Identificator intern: 8
Lot: LOT-0009
Identificator intern: 9
2. Postup
Postup
Názov: Kraujo komponentai (RPL)
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141510 Krvné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: 6 dalis. Krioprecipitatas
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Názov: 9 dalis. Nuplauti eritrocitai
Interný identifikátor: 9
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141510 Blodprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9