405192-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Лазерни принтери – PdF/FF/UPOL - Multifunkční tiskárny
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPdF/FF/UPOL - Multifunkční tiskárny
ОписаниеPředmětem Veřejné zakázky je dodávka multifunkčních tiskáren. Podrobné požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickou specifikací s kalkulací nabídkových cen a závazným Zněním smlouvy.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 30232110 Лазерни принтери
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Вътрешен идентификаторPdF/FF/UPOL - Multifunkční tiskárny
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30232110 Laser printers
5. Lot
Lot: LOT-0001
405192-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30232110 Laserprinterid
5. Osa
OsaLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30232110 Lasertulostimet
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: PdF/FF/UPOL - Multifunkční tiskárny
405192-2026 - Verseny
Csehország – Lézernyomtatók – PdF/FF/UPOL - Multifunkční tiskárny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímPdF/FF/UPOL - Multifunkční tiskárny
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30232110 Lézernyomtatók
5. Rész
RészLOT-0001
405192-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30232110 Lāzerprinteri
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsPdF/FF/UPOL - Multifunkční tiskárny
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30232110 Impressoras laser
5. Lote
Lote: LOT-0001
405192-2026 - Súťaž
Česko – Laserové tlačiarne – PdF/FF/UPOL - Multifunkční tiskárny
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30232110 Laserové tlačiarne
5. Časť
ČasťLOT-0001
405192-2026 - Javni razpis
Češka – Laserski tiskalniki – PdF/FF/UPOL - Multifunkční tiskárny
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30232110 Laserski tiskalniki
5. Sklop
SklopLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30232110 Lasertryckare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001