405216-2026 - Състезателна процедура
Полша – Медицински консумативи – Dostawa wyrobów medycznych część II
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa wyrobów medycznych część II
Описание1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy na zamówienie Zamawiającego wyrobów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy Przedmiot zamówienia został podzielony na poszczególne 20 Zadań: Zadanie 1. Kaniule dożylne Zadanie 2. Wyroby medyczne różne 1 Zadanie 3. Wyroby medyczne różne 2 Zadanie 4. Wyroby medyczne różne 3 Zadanie 5. Wyroby medyczne różne 4 Zadanie 6. Jednorazówka ogólna Zadanie 7. Zestaw do pompy Compact Ella Zadanie 8. Akcesoria laryngologiczne Zadanie 9. Elektrody i akcesoria do EKG Zadanie 10. Pończochy przeciwzakrzepowe Zadanie 11. Asortyment dla serologii Zadanie 12. Pojemnik na zużyte igły i odpady medyczne Zadanie 13. Asortyment anestezjologiczny Zadanie 14. Sprzęt jednorazowy do urządzenia PulsioFlex posiadanego przez Szpital i pułapki do Monitora Carescape b-450 Zadanie 15. Akcesoria anestezjologiczne Zadanie 16. Zestaw do pomiaru ciśnienia krwi Zadanie 17. Akcesoria do sprzetu Philips Zadanie 18. Zestaw do drenażu dróg żółciowych Zadanie 19. laryngoskopy jednorazowe Zadanie 20. Zestawy do wkłucia centralnego - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. 2. Asortyment medyczny będący przedmiotem zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania, spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (MDR) oraz w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1620), w szczególności posiadać oznakowanie CE oraz odpowiednie deklaracje zgodności. 3. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania oraz – na żądanie Zamawiającego w terminie do 3 dni roboczych – przedłożenia wszelkich dokumentów potwierdzających dopuszczenie oferowanego asortymentu do obrotu i używania, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wykonawca zapewnia, że dokumenty te będą aktualne przez cały okres realizacji zamówienia.
Вътрешен идентификатор27/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаPRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE. Zamawiający żąda od Wykonawców złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanego asortymentu z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci: kart katalogowych, prospektów producenta lub instrukcji używania, które w sposób jednoznaczny potwierdzają parametry techniczne wymagane w Formularzu asortymentowo cenowym. 2. Dokumentacja musi być złożona w języku polskim. Dokumenty sporządzone w języku obcym muszą być złożone wraz z tłumaczeniem na język polski poświadczonym przez Wykonawcę. 3. Każdy dokument musi być przyporządkowany do konkretnego Zadania i pozycji w Formularzu asortymentowocenowym (np. poprzez naniesienie numeru pozycji na marginesie dokumentu). 4. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub będą one niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, chyba że środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami objętymi kryteriami oceny ofert (wówczas uzupełnienie jest niedopuszczalne). OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWYWANIA OFERT. 1. Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę w postaci dokumentu elektronicznego. 2. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 3. Na ofertę składa się: 1) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz ofertowy (wzór stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ) Formularz nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp; 2) wypełniony i podpisany elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz asortymentowo – cenowy – (wzór stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ) Formularz jest częścią oferty i nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ustawy Pzp; 3) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składane na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, w skrócie „JEDZ" (wzór stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia przez dwóch lub więcej wykonawców, oświadczenie składa osobno każdy wykonawca, podpisane elektronicznie przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy; 4) oświadczenie dotyczące przepisów sankcyjnych związanych z wojną w Ukrainie (wzór stanowi Załącznik Nr 6 do SWZ); 5) przedmiotowe środki dowodowe szczegółowo opisane w rozdziale IV niniejszej SWZ; 6) Pełnomocnictwo w oryginale lub poświadczone notarialnie do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu albo do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu i zawarcia umowy, jeżeli osoba reprezentująca wykonawcę w postępowaniu o udzielenie zamówienia nie jest wskazana jako upoważniona do jego reprezentacji. Pełnomocnictwo musi być opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy do reprezentowania Wykonawcy wymagana jest reprezentacja łączna (więcej niż jedna osoba), do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo/a podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym łącznie przez wszystkie osoby uprawnione do reprezentacji. Wykonawca może złożyć kopię pełnomocnictwa, ale wtedy wymagane jest pozyskanie notarialnego uwierzytelnienia odpisu pełnomocnictwa opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusza. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 18 ustawy Pzp zobowiązany jest do udostępniania pełnomocnictw. W związku z powyższym Zamawiający zwraca uwagę, iż nie ma obowiązku podawania w pełnomocnictwach nr PESEL oraz numerów dowodów osobistych.
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеKaniule dożylne
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ
Вътрешен идентификаторZadanie 1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеWyroby medyczne różne 1
Вътрешен идентификаторZadanie 2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеWyroby medyczne różne 2
Вътрешен идентификаторZadanie 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеWyroby medyczne różne 3
Вътрешен идентификаторZadanie 4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеWyroby medyczne różne 4
Вътрешен идентификаторZadanie 5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеJednorazówka ogólna
Вътрешен идентификаторZadanie 6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеZestaw do pompy Compact Ella
Вътрешен идентификаторZadanie 7
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеAkcesoria laryngologiczne
Вътрешен идентификаторZadanie 8
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеElektrody i akcesoria do EKG
Вътрешен идентификаторZadanie 9
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеPończochy przeciwzakrzepowe
Вътрешен идентификаторZadanie 10
Обособена позицияLOT-0011
ЗаглавиеAsortyment dla serologii
Вътрешен идентификаторZadanie 11
Обособена позицияLOT-0012
ЗаглавиеPojemnik na zużyte igły i odpady medyczne
Вътрешен идентификаторZadanie 12
Обособена позицияLOT-0013
ЗаглавиеAsortyment anestezjologiczny
Вътрешен идентификаторZadanie 13
Обособена позицияLOT-0014
ЗаглавиеSprzęt jednorazowy do urządzenia PulsioFlex posiadanego przez Szpital i pułapki do Monitora Carescape b-450
Вътрешен идентификаторZadanie 14
Обособена позицияLOT-0015
ЗаглавиеAkcesoria anestezjologiczne
Вътрешен идентификаторZadanie 15
Обособена позицияLOT-0016
ЗаглавиеZestaw do pomiaru ciśnienia krwi
Вътрешен идентификаторZadanie 16
Обособена позицияLOT-0017
ЗаглавиеAkcesoria do sprzętu Philips
Вътрешен идентификаторZadanie 17
Обособена позицияLOT-0018
ЗаглавиеZestaw do drenażu dróg żółciowych
Вътрешен идентификаторZadanie 18
Обособена позицияLOT-0019
Заглавиеlaryngoskopy jednorazowe
Вътрешен идентификаторZadanie 19
Обособена позицияLOT-0020
ЗаглавиеZestawy do wkłucia centralnego
Вътрешен идентификаторZadanie 20
405216-2026 - Zadávání
Polsko – Zdravotnický spotřební materiál – Dostawa wyrobów medycznych część II
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor27/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
ČástLOT-0001
NázevKaniule dożylne
Interní identifikátorZadanie 1
ČástLOT-0002
NázevWyroby medyczne różne 1
Interní identifikátorZadanie 2
ČástLOT-0003
NázevWyroby medyczne różne 2
Interní identifikátorZadanie 3
ČástLOT-0004
NázevWyroby medyczne różne 3
Interní identifikátorZadanie 4
ČástLOT-0005
NázevWyroby medyczne różne 4
Interní identifikátorZadanie 5
ČástLOT-0006
NázevJednorazówka ogólna
Interní identifikátorZadanie 6
ČástLOT-0007
NázevZestaw do pompy Compact Ella
Interní identifikátorZadanie 7
ČástLOT-0008
NázevAkcesoria laryngologiczne
Interní identifikátorZadanie 8
ČástLOT-0009
NázevElektrody i akcesoria do EKG
Interní identifikátorZadanie 9
ČástLOT-0010
NázevPończochy przeciwzakrzepowe
Interní identifikátorZadanie 10
ČástLOT-0011
NázevAsortyment dla serologii
Interní identifikátorZadanie 11
ČástLOT-0012
Interní identifikátorZadanie 12
ČástLOT-0013
NázevAsortyment anestezjologiczny
Interní identifikátorZadanie 13
ČástLOT-0014
Interní identifikátorZadanie 14
ČástLOT-0015
NázevAkcesoria anestezjologiczne
Interní identifikátorZadanie 15
ČástLOT-0016
NázevZestaw do pomiaru ciśnienia krwi
Interní identifikátorZadanie 16
ČástLOT-0017
NázevAkcesoria do sprzętu Philips
Interní identifikátorZadanie 17
ČástLOT-0018
NázevZestaw do drenażu dróg żółciowych
Interní identifikátorZadanie 18
ČástLOT-0019
Názevlaryngoskopy jednorazowe
Interní identifikátorZadanie 19
ČástLOT-0020
NázevZestawy do wkłucia centralnego
Interní identifikátorZadanie 20
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Kaniule dożylne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Wyroby medyczne różne 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Wyroby medyczne różne 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Wyroby medyczne różne 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Wyroby medyczne różne 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Jednorazówka ogólna
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Zestaw do pompy Compact Ella
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Akcesoria laryngologiczne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Elektrody i akcesoria do EKG
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pończochy przeciwzakrzepowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Asortyment dla serologii
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Asortyment anestezjologiczny
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Akcesoria anestezjologiczne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Akcesoria do sprzętu Philips
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: laryngoskopy jednorazowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Zestawy do wkłucia centralnego
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 20
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 27/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kaniule dożylne
Internal identifier: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Wyroby medyczne różne 1
Internal identifier: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Wyroby medyczne różne 2
Internal identifier: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Wyroby medyczne różne 3
Internal identifier: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Wyroby medyczne różne 4
Internal identifier: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Jednorazówka ogólna
Internal identifier: Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Title: Zestaw do pompy Compact Ella
Internal identifier: Zadanie 7
Lot: LOT-0008
Title: Akcesoria laryngologiczne
Internal identifier: Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Title: Elektrody i akcesoria do EKG
Internal identifier: Zadanie 9
Lot: LOT-0010
Title: Pończochy przeciwzakrzepowe
Internal identifier: Zadanie 10
Lot: LOT-0011
Title: Asortyment dla serologii
Internal identifier: Zadanie 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: Zadanie 12
Lot: LOT-0013
Title: Asortyment anestezjologiczny
Internal identifier: Zadanie 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: Zadanie 14
Lot: LOT-0015
Title: Akcesoria anestezjologiczne
Internal identifier: Zadanie 15
Lot: LOT-0016
Title: Zestaw do pomiaru ciśnienia krwi
Internal identifier: Zadanie 16
Lot: LOT-0017
Title: Akcesoria do sprzętu Philips
Internal identifier: Zadanie 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: Zadanie 18
Lot: LOT-0019
Title: laryngoskopy jednorazowe
Internal identifier: Zadanie 19
Lot: LOT-0020
Title: Zestawy do wkłucia centralnego
Internal identifier: Zadanie 20
405216-2026 - Licitación
Polonia – Material médico fungible – Dostawa wyrobów medycznych część II
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno27/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloKaniule dożylne
Identificador internoZadanie 1
LoteLOT-0002
TítuloWyroby medyczne różne 1
Identificador internoZadanie 2
LoteLOT-0003
TítuloWyroby medyczne różne 2
Identificador internoZadanie 3
LoteLOT-0004
TítuloWyroby medyczne różne 3
Identificador internoZadanie 4
LoteLOT-0005
TítuloWyroby medyczne różne 4
Identificador internoZadanie 5
LoteLOT-0006
TítuloJednorazówka ogólna
Identificador internoZadanie 6
LoteLOT-0007
TítuloZestaw do pompy Compact Ella
Identificador internoZadanie 7
LoteLOT-0008
TítuloAkcesoria laryngologiczne
Identificador internoZadanie 8
LoteLOT-0009
TítuloElektrody i akcesoria do EKG
Identificador internoZadanie 9
LoteLOT-0010
TítuloPończochy przeciwzakrzepowe
Identificador internoZadanie 10
LoteLOT-0011
TítuloAsortyment dla serologii
Identificador internoZadanie 11
LoteLOT-0012
Identificador internoZadanie 12
LoteLOT-0013
TítuloAsortyment anestezjologiczny
Identificador internoZadanie 13
LoteLOT-0014
Identificador internoZadanie 14
LoteLOT-0015
TítuloAkcesoria anestezjologiczne
Identificador internoZadanie 15
LoteLOT-0016
TítuloZestaw do pomiaru ciśnienia krwi
Identificador internoZadanie 16
LoteLOT-0017
TítuloAkcesoria do sprzętu Philips
Identificador internoZadanie 17
LoteLOT-0018
TítuloZestaw do drenażu dróg żółciowych
Identificador internoZadanie 18
LoteLOT-0019
Títulolaryngoskopy jednorazowe
Identificador internoZadanie 19
LoteLOT-0020
TítuloZestawy do wkłucia centralnego
Identificador internoZadanie 20
405216-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Medical consumables – Dostawa wyrobów medycznych część II
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach27/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealKaniule dożylne
Aitheantóir inmheánachZadanie 1
LuchtógLOT-0002
TeidealWyroby medyczne różne 1
Aitheantóir inmheánachZadanie 2
LuchtógLOT-0003
TeidealWyroby medyczne różne 2
Aitheantóir inmheánachZadanie 3
LuchtógLOT-0004
TeidealWyroby medyczne różne 3
Aitheantóir inmheánachZadanie 4
LuchtógLOT-0005
TeidealWyroby medyczne różne 4
Aitheantóir inmheánachZadanie 5
LuchtógLOT-0006
TeidealJednorazówka ogólna
Aitheantóir inmheánachZadanie 6
LuchtógLOT-0007
TeidealZestaw do pompy Compact Ella
Aitheantóir inmheánachZadanie 7
LuchtógLOT-0008
TeidealAkcesoria laryngologiczne
Aitheantóir inmheánachZadanie 8
LuchtógLOT-0009
TeidealElektrody i akcesoria do EKG
Aitheantóir inmheánachZadanie 9
LuchtógLOT-0010
TeidealPończochy przeciwzakrzepowe
Aitheantóir inmheánachZadanie 10
LuchtógLOT-0011
TeidealAsortyment dla serologii
Aitheantóir inmheánachZadanie 11
LuchtógLOT-0012
Aitheantóir inmheánachZadanie 12
LuchtógLOT-0013
TeidealAsortyment anestezjologiczny
Aitheantóir inmheánachZadanie 13
LuchtógLOT-0014
Aitheantóir inmheánachZadanie 14
LuchtógLOT-0015
TeidealAkcesoria anestezjologiczne
Aitheantóir inmheánachZadanie 15
LuchtógLOT-0016
TeidealZestaw do pomiaru ciśnienia krwi
Aitheantóir inmheánachZadanie 16
LuchtógLOT-0017
TeidealAkcesoria do sprzętu Philips
Aitheantóir inmheánachZadanie 17
LuchtógLOT-0018
Aitheantóir inmheánachZadanie 18
LuchtógLOT-0019
Teideallaryngoskopy jednorazowe
Aitheantóir inmheánachZadanie 19
LuchtógLOT-0020
TeidealZestawy do wkłucia centralnego
Aitheantóir inmheánachZadanie 20
405216-2026 - Nadmetanje
Poljska – Medicinski potrošni materijal – Dostawa wyrobów medycznych część II
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka27/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovKaniule dożylne
Interna identifikacijska oznakaZadanie 1
GrupaLOT-0002
NaslovWyroby medyczne różne 1
Interna identifikacijska oznakaZadanie 2
GrupaLOT-0003
NaslovWyroby medyczne różne 2
Interna identifikacijska oznakaZadanie 3
GrupaLOT-0004
NaslovWyroby medyczne różne 3
Interna identifikacijska oznakaZadanie 4
GrupaLOT-0005
NaslovWyroby medyczne różne 4
Interna identifikacijska oznakaZadanie 5
GrupaLOT-0006
NaslovJednorazówka ogólna
Interna identifikacijska oznakaZadanie 6
GrupaLOT-0007
NaslovZestaw do pompy Compact Ella
Interna identifikacijska oznakaZadanie 7
GrupaLOT-0008
NaslovAkcesoria laryngologiczne
Interna identifikacijska oznakaZadanie 8
GrupaLOT-0009
NaslovElektrody i akcesoria do EKG
Interna identifikacijska oznakaZadanie 9
GrupaLOT-0010
NaslovPończochy przeciwzakrzepowe
Interna identifikacijska oznakaZadanie 10
GrupaLOT-0011
NaslovAsortyment dla serologii
Interna identifikacijska oznakaZadanie 11
GrupaLOT-0012
Interna identifikacijska oznakaZadanie 12
GrupaLOT-0013
NaslovAsortyment anestezjologiczny
Interna identifikacijska oznakaZadanie 13
GrupaLOT-0014
Interna identifikacijska oznakaZadanie 14
GrupaLOT-0015
NaslovAkcesoria anestezjologiczne
Interna identifikacijska oznakaZadanie 15
GrupaLOT-0016
NaslovZestaw do pomiaru ciśnienia krwi
Interna identifikacijska oznakaZadanie 16
GrupaLOT-0017
NaslovAkcesoria do sprzętu Philips
Interna identifikacijska oznakaZadanie 17
GrupaLOT-0018
NaslovZestaw do drenażu dróg żółciowych
Interna identifikacijska oznakaZadanie 18
GrupaLOT-0019
Naslovlaryngoskopy jednorazowe
Interna identifikacijska oznakaZadanie 19
GrupaLOT-0020
NaslovZestawy do wkłucia centralnego
Interna identifikacijska oznakaZadanie 20
405216-2026 - Verseny
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – Dostawa wyrobów medycznych część II
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímDostawa wyrobów medycznych część II
Belső azonosító27/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
RészLOT-0001
CímKaniule dożylne
Belső azonosítóZadanie 1
RészLOT-0002
CímWyroby medyczne różne 1
Belső azonosítóZadanie 2
RészLOT-0003
CímWyroby medyczne różne 2
Belső azonosítóZadanie 3
RészLOT-0004
CímWyroby medyczne różne 3
Belső azonosítóZadanie 4
RészLOT-0005
CímWyroby medyczne różne 4
Belső azonosítóZadanie 5
RészLOT-0006
CímJednorazówka ogólna
Belső azonosítóZadanie 6
RészLOT-0007
CímZestaw do pompy Compact Ella
Belső azonosítóZadanie 7
RészLOT-0008
CímAkcesoria laryngologiczne
Belső azonosítóZadanie 8
RészLOT-0009
CímElektrody i akcesoria do EKG
Belső azonosítóZadanie 9
RészLOT-0010
CímPończochy przeciwzakrzepowe
Belső azonosítóZadanie 10
RészLOT-0011
CímAsortyment dla serologii
Belső azonosítóZadanie 11
RészLOT-0012
Belső azonosítóZadanie 12
RészLOT-0013
CímAsortyment anestezjologiczny
Belső azonosítóZadanie 13
RészLOT-0014
Belső azonosítóZadanie 14
RészLOT-0015
CímAkcesoria anestezjologiczne
Belső azonosítóZadanie 15
RészLOT-0016
CímZestaw do pomiaru ciśnienia krwi
Belső azonosítóZadanie 16
RészLOT-0017
CímAkcesoria do sprzętu Philips
Belső azonosítóZadanie 17
RészLOT-0018
CímZestaw do drenażu dróg żółciowych
Belső azonosítóZadanie 18
RészLOT-0019
Címlaryngoskopy jednorazowe
Belső azonosítóZadanie 19
RészLOT-0020
CímZestawy do wkłucia centralnego
Belső azonosítóZadanie 20
405216-2026 - Konkursas
Lenkija – Medicinos reikmenys – Dostawa wyrobów medycznych część II
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius27/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasKaniule dożylne
Vidaus identifikatoriusZadanie 1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasWyroby medyczne różne 1
Vidaus identifikatoriusZadanie 2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasWyroby medyczne różne 2
Vidaus identifikatoriusZadanie 3
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasWyroby medyczne różne 3
Vidaus identifikatoriusZadanie 4
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasWyroby medyczne różne 4
Vidaus identifikatoriusZadanie 5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasJednorazówka ogólna
Vidaus identifikatoriusZadanie 6
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasZestaw do pompy Compact Ella
Vidaus identifikatoriusZadanie 7
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasAkcesoria laryngologiczne
Vidaus identifikatoriusZadanie 8
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasElektrody i akcesoria do EKG
Vidaus identifikatoriusZadanie 9
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasPończochy przeciwzakrzepowe
Vidaus identifikatoriusZadanie 10
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasAsortyment dla serologii
Vidaus identifikatoriusZadanie 11
Pirkimo dalisLOT-0012
Vidaus identifikatoriusZadanie 12
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasAsortyment anestezjologiczny
Vidaus identifikatoriusZadanie 13
Pirkimo dalisLOT-0014
Vidaus identifikatoriusZadanie 14
Pirkimo dalisLOT-0015
PavadinimasAkcesoria anestezjologiczne
Vidaus identifikatoriusZadanie 15
Pirkimo dalisLOT-0016
Vidaus identifikatoriusZadanie 16
Pirkimo dalisLOT-0017
PavadinimasAkcesoria do sprzętu Philips
Vidaus identifikatoriusZadanie 17
Pirkimo dalisLOT-0018
Vidaus identifikatoriusZadanie 18
Pirkimo dalisLOT-0019
Pavadinimaslaryngoskopy jednorazowe
Vidaus identifikatoriusZadanie 19
Pirkimo dalisLOT-0020
PavadinimasZestawy do wkłucia centralnego
Vidaus identifikatoriusZadanie 20
Interne identificatiecode: 27/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Kaniule dożylne
Interne identificatiecode: Zadanie 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Wyroby medyczne różne 1
Interne identificatiecode: Zadanie 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Wyroby medyczne różne 2
Interne identificatiecode: Zadanie 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Wyroby medyczne różne 3
Interne identificatiecode: Zadanie 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Wyroby medyczne różne 4
Interne identificatiecode: Zadanie 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Jednorazówka ogólna
Interne identificatiecode: Zadanie 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Zestaw do pompy Compact Ella
Interne identificatiecode: Zadanie 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Akcesoria laryngologiczne
Interne identificatiecode: Zadanie 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Elektrody i akcesoria do EKG
Interne identificatiecode: Zadanie 9
Perceel: LOT-0010
Titel: Pończochy przeciwzakrzepowe
Interne identificatiecode: Zadanie 10
Perceel: LOT-0011
Titel: Asortyment dla serologii
Interne identificatiecode: Zadanie 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Zadanie 12
Perceel: LOT-0013
Titel: Asortyment anestezjologiczny
Interne identificatiecode: Zadanie 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Zadanie 14
Perceel: LOT-0015
Titel: Akcesoria anestezjologiczne
Interne identificatiecode: Zadanie 15
Perceel: LOT-0016
Titel: Zestaw do pomiaru ciśnienia krwi
Interne identificatiecode: Zadanie 16
Perceel: LOT-0017
Titel: Akcesoria do sprzętu Philips
Interne identificatiecode: Zadanie 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Zadanie 18
Perceel: LOT-0019
Titel: laryngoskopy jednorazowe
Interne identificatiecode: Zadanie 19
Perceel: LOT-0020
Titel: Zestawy do wkłucia centralnego
Interne identificatiecode: Zadanie 20
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 27/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Kaniule dożylne
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Wyroby medyczne różne 1
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Wyroby medyczne różne 2
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Wyroby medyczne różne 3
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Wyroby medyczne różne 4
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Jednorazówka ogólna
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zestaw do pompy Compact Ella
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Akcesoria laryngologiczne
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Elektrody i akcesoria do EKG
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pończochy przeciwzakrzepowe
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Asortyment dla serologii
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Asortyment anestezjologiczny
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Akcesoria anestezjologiczne
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zestaw do pomiaru ciśnienia krwi
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Akcesoria do sprzętu Philips
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: laryngoskopy jednorazowe
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Zestawy do wkłucia centralnego
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 20
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 27/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Lote: LOT-0001
Título: Kaniule dożylne
Identificador interno: Zadanie 1
Lote: LOT-0002
Título: Wyroby medyczne różne 1
Identificador interno: Zadanie 2
Lote: LOT-0003
Título: Wyroby medyczne różne 2
Identificador interno: Zadanie 3
Lote: LOT-0004
Título: Wyroby medyczne różne 3
Identificador interno: Zadanie 4
Lote: LOT-0005
Título: Wyroby medyczne różne 4
Identificador interno: Zadanie 5
Lote: LOT-0006
Título: Jednorazówka ogólna
Identificador interno: Zadanie 6
Lote: LOT-0007
Título: Zestaw do pompy Compact Ella
Identificador interno: Zadanie 7
Lote: LOT-0008
Título: Akcesoria laryngologiczne
Identificador interno: Zadanie 8
Lote: LOT-0009
Título: Elektrody i akcesoria do EKG
Identificador interno: Zadanie 9
Lote: LOT-0010
Título: Pończochy przeciwzakrzepowe
Identificador interno: Zadanie 10
Lote: LOT-0011
Título: Asortyment dla serologii
Identificador interno: Zadanie 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: Zadanie 12
Lote: LOT-0013
Título: Asortyment anestezjologiczny
Identificador interno: Zadanie 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: Zadanie 14
Lote: LOT-0015
Título: Akcesoria anestezjologiczne
Identificador interno: Zadanie 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: Zadanie 16
Lote: LOT-0017
Título: Akcesoria do sprzętu Philips
Identificador interno: Zadanie 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: Zadanie 18
Lote: LOT-0019
Título: laryngoskopy jednorazowe
Identificador interno: Zadanie 19
Lote: LOT-0020
Título: Zestawy do wkłucia centralnego
Identificador interno: Zadanie 20
405216-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Medicinska förbrukningsartiklar – Dostawa wyrobów medycznych część II
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare27/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKaniule dożylne
Intern identifierareZadanie 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelWyroby medyczne różne 1
Intern identifierareZadanie 2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelWyroby medyczne różne 2
Intern identifierareZadanie 3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelWyroby medyczne różne 3
Intern identifierareZadanie 4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelWyroby medyczne różne 4
Intern identifierareZadanie 5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelJednorazówka ogólna
Intern identifierareZadanie 6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelZestaw do pompy Compact Ella
Intern identifierareZadanie 7
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelAkcesoria laryngologiczne
Intern identifierareZadanie 8
Del (anbudsområde)LOT-0009
TitelElektrody i akcesoria do EKG
Intern identifierareZadanie 9
Del (anbudsområde)LOT-0010
TitelPończochy przeciwzakrzepowe
Intern identifierareZadanie 10
Del (anbudsområde)LOT-0011
TitelAsortyment dla serologii
Intern identifierareZadanie 11
Del (anbudsområde)LOT-0012
Intern identifierareZadanie 12
Del (anbudsområde)LOT-0013
TitelAsortyment anestezjologiczny
Intern identifierareZadanie 13
Del (anbudsområde)LOT-0014
Intern identifierareZadanie 14
Del (anbudsområde)LOT-0015
TitelAkcesoria anestezjologiczne
Intern identifierareZadanie 15
Del (anbudsområde)LOT-0016
TitelZestaw do pomiaru ciśnienia krwi
Intern identifierareZadanie 16
Del (anbudsområde)LOT-0017
TitelAkcesoria do sprzętu Philips
Intern identifierareZadanie 17
Del (anbudsområde)LOT-0018
TitelZestaw do drenażu dróg żółciowych
Intern identifierareZadanie 18
Del (anbudsområde)LOT-0019
Titellaryngoskopy jednorazowe
Intern identifierareZadanie 19
Del (anbudsområde)LOT-0020
TitelZestawy do wkłucia centralnego
Intern identifierareZadanie 20