2. Процедура
Процедура
Заглавие: Būvprojekta izstrāde, autoruzraudzība un būvdarbi VSAC “Kurzeme” un VSAC “Zemgale” filiālēs
Описание: Būvprojekta izstrāde, autoruzraudzība un būvdarbi VSAC “Kurzeme” un VSAC “Zemgale” filiālēs
Вътрешен идентификатор: SN2026/17
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 45200000 Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях
Допълнителна класификация (cpv): 71248000 Контрол на проекта и документация, 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги, 71242000 Подготовка на проекта и дизайна, оценка на разходите
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Būvprojekta izstrāde, autoruzraudzība un būvdarbi VSAC “Zemgale” filiālē “Iecava”
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Būvprojekta izstrāde, autoruzraudzība un būvdarbi VSAC “Zemgale” filiālē “Jelgava”
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Būvprojekta izstrāde, autoruzraudzība un būvdarbi VSAC “Kurzeme” filiālē “Dundaga”
2. Procedure
Procedure
Intern ID: SN2026/17
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 45200000 Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 71248000 Projektledelse og –dokumentation, 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed, 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SN2026/17
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45200000 Εργασίες για ολόκληρες κατασκευές ή μέρη κατασκευών και έργα πολιτικού μηχανικού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71248000 Επίβλεψη έργων και τεκμηρίωση, 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης, 71242000 Προετοιμασία έργων και σχεδίων, εκτίμηση δαπανών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SN2026/17
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 45200000 Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
Clasificación adicional (cpv): 71248000 Supervisión del proyecto y documentación, 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección, 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SN2026/17
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45200000 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden ja muiden rakennustöiden kokonais- tai osaurakat
Lisäluokitus (cpv): 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta, 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut, 71242000 Hankkeiden ja suunnitelmien valmistelu, kustannusarviointi
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SN2026/17
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 45200000 Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija, 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge, 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SN2026/17
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
További osztályozás (cpv): 71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció, 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások, 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SN2026/17
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 45200000 Lavori per la costruzione completa o parziale e ingegneria civile
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71248000 Supervisione di progetti e documentazione, 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione, 71242000 Preparazione di progetti e progettazioni, stima dei costi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: SN2026/17
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45200000 Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra, 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos, 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Iekšējais identifikators: SN2026/17
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45200000 Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība, 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi, 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Interne identificatiecode: SN2026/17
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71248000 Toezicht op plannen en documentatie, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: SN2026/17
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją, 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 45200000 Obras de construção total ou parcial e de engenharia civil
Classificação adicional (cpv): 71248000 Supervisão de projecto e documentação, 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção, 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: SN2026/17
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 45200000 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Clasificare suplimentară (cpv): 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare, 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie, 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SN2026/17
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije, 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve, 71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003