2. Процедура
Процедура
Заглавие: SZP.281.45.2026 - Dostawa kluczy uwierzytelniania dwuskładnikowego i oprogramowania komputerowego w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój usług cyfrowych w Instytucie „Centrum Zdrowia Matki Polki” w Łodzi” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”
Описание: Dostawa kluczy uwierzytelniania dwuskładnikowego i oprogramowania komputerowego w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój usług cyfrowych w Instytucie „Centrum Zdrowia Matki Polki” w Łodzi” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”
Вътрешен идентификатор: SZP.281.45.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Podstawa prawna: art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w następujących przypadkach – jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych podejmuje decyzję o skróceniu terminu składania ofert do 15 dni w postępowaniu prowadzonym w ramach projektu realizowanego w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, stanowiącej element komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Projekt realizowany jest w ramach środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, którego operatorem w obszarze e-zdrowia jest Ministerstwo Zdrowia. Zgodnie z umową o dofinansowanie oraz harmonogramem rzeczowo-finansowym projektu, wszystkie działania objęte zamówieniem muszą zostać zrealizowane, odebrane i rozliczone najpóźniej do 15 lipca 2026 r. Konieczność zachowania powyższego terminu wynika z: 1. sztywno określonych ram czasowych realizacji inwestycji w ramach KPO, 2. obowiązku osiągnięcia wskaźników produktu i rezultatu w terminach określonych w dokumentacji projektowej, 3. konieczności przeprowadzenia procedur odbiorowych, testów, integracji systemowych oraz rozliczenia finansowego przed ostatecznym terminem kwalifikowalności wydatków. Przedmiot zamówienia obejmuje działania o charakterze informatycznym i organizacyjnym, których realizacja wymaga odpowiedniego czasu na wdrożenie, testowanie, szkolenia użytkowników oraz integrację z istniejącą infrastrukturą teleinformatyczną podmiotów leczniczych. Uwzględniając realny czas realizacji zamówienia oraz konieczność zapewnienia jego należytej jakości, Zamawiający zobowiązany jest do niezwłocznego wszczęcia i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Zachowanie standardowego, dłuższego terminu składania ofert mogłoby istotnie zagrozić terminowej realizacji projektu, a w konsekwencji skutkować: 1. ryzykiem utraty części lub całości dofinansowania, 2. brakiem możliwości osiągnięcia wymaganych kamieni milowych i wskaźników, 3. narażeniem Zamawiającego na konsekwencje finansowe związane z naruszeniem warunków umowy o dofinansowanie. Skrócenie terminu składania ofert do 15 dni nie ogranicza uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców, gdyż: 1. dokumentacja postępowania została przygotowana w sposób kompletny i jednoznaczny, 2. przedmiot zamówienia ma charakter powszechnie dostępny na rynku usług IT, 3. potencjalni wykonawcy działają profesjonalnie w branży cyfrowych usług medycznych i dysponują zasobami umożliwiającymi szybkie przygotowanie oferty. W świetle powyższego zachodzą uzasadnione okoliczności, wynikające z obiektywnej konieczności terminowej realizacji projektu finansowanego ze środków zewnętrznych, które uzasadniają skrócenie terminu składania ofert do 15 dni, zgodnie z art. 138 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 35120000 Системи и уреди за наблюдение и безопасност
Допълнителна класификация (cpv): 48710000 Софтуерни пакети за създаване на резервни копия или за възстановяване на данни
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet 1: Dostawa kluczy sprzętowych uwierzytelniania dwuskładnikowego
Описание: Pakiet 1: Dostawa kluczy sprzętowych uwierzytelniania dwuskładnikowego (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 1 do umowy)
Вътрешен идентификатор: Pakiet 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet 2: Dostawa kluczy sprzętowych uwierzytelniania dwuskładnikowego z generatorem jednorazowych haseł
Описание: Pakiet 2: Dostawa kluczy sprzętowych uwierzytelniania dwuskładnikowego z generatorem jednorazowych haseł (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 1 do umowy)
Вътрешен идентификатор: Pakiet 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet 3: Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych danych usług Microsoft 365
Описание: Pakiet 3: Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych danych usług Microsoft 365 (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 1 do umowy)
Вътрешен идентификатор: Pakiet 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet 4: Usługi utrzymaniowe i wsparcie techniczne dla platformy wirtualizacji
Описание: Pakiet 4: Usługi utrzymaniowe i wsparcie techniczne dla platformy wirtualizacji (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 1 do umowy)
Вътрешен идентификатор: Pakiet 4
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: SZP.281.45.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35120000 Dohlížecí a zabezpečovací systémy a zařízení
Další klasifikace (cpv): 48710000 Balík programů pro zálohování a obnovu dat
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Pakiet 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Pakiet 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: Pakiet 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: Pakiet 4
405225-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDSZP.281.45.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 35120000 Overvågnings- og sikringssystemer og -anordninger
Supplerende klassifikation (cpv): 48710000 Backup- eller gendannelsesprogrampakke
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDPakiet 1
DelkontraktLOT-0002
Intern IDPakiet 2
DelkontraktLOT-0003
Intern IDPakiet 3
DelkontraktLOT-0004
Intern IDPakiet 4
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: SZP.281.45.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Pakiet 4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SZP.281.45.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 35120000 Συστήματα και διατάξεις επιτήρησης και ασφαλείας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48710000 Πακέτα λογισμικού εφεδρικής αποθήκευσης ή ανάκτησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 4
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SZP.281.45.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 35120000 Sistemas y dispositivos de vigilancia y seguridad
Clasificación adicional (cpv): 48710000 Paquetes de software de copia de seguridad o recuperación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Pakiet 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Pakiet 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Pakiet 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Pakiet 4
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: SZP.281.45.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 35120000 Seire- ja turvasüsteemid ning -seadmed
Täiendav liigitus (cpv): 48710000 Varundus- või taastustarkvarapakett
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Pakiet 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Pakiet 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Pakiet 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Pakiet 4
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SZP.281.45.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35120000 Valvonta- ja turvajärjestelmät ja -laitteet
Lisäluokitus (cpv): 48710000 Varmuuskopiointi- tai elvytysohjelmatuotteet
Sisäinen tunniste: Pakiet 1
Sisäinen tunniste: Pakiet 2
Sisäinen tunniste: Pakiet 3
Sisäinen tunniste: Pakiet 4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SZP.281.45.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
Aicmiú breise (cpv): 48710000 Backup or recovery software package
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 4
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SZP.281.45.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 35120000 Nadzorni i sigurnosni sustavi i uređaji
Dodatna klasifikacija (cpv): 48710000 Programski paket za sigurnosno kopiranje ili regeneriranje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 4
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SZP.281.45.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 35120000 Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök
További osztályozás (cpv): 48710000 Biztonsági mentést készítő vagy visszaállító szoftvercsomag
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Pakiet 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Pakiet 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Pakiet 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Pakiet 4
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SZP.281.45.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 35120000 Sistemi e dispositivi di sorveglianza e di sicurezza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48710000 Pacchetti software di backup o recupero
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Pakiet 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Pakiet 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Pakiet 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Pakiet 4
405225-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusSZP.281.45.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35120000 Stebėjimo ir apsaugos sistemos bei prietaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48710000 Atsarginių kopijų arba duomenų atkūrimo programinės įrangos paketai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusPakiet 1
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusPakiet 2
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusPakiet 3
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatoriusPakiet 4
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: SZP.281.45.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 35120000 Sistemi u mezzi ta' sorveljanza u sigurtà
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48710000 Pakkett ta' softwer għas-sistemi finanzjarji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Pakiet 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Pakiet 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Pakiet 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Pakiet 4
Interne identificatiecode: SZP.281.45.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 48710000 Back-up- of recoverysoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Pakiet 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Pakiet 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Pakiet 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Pakiet 4
Wewnętrzny identyfikator: SZP.281.45.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 35120000 Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48710000 Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 35120000 Sistemas e dispositivos de vigilância e segurança
Classificação adicional (cpv): 48710000 Pacote de software para cópia de segurança (back-up) ou recuperação
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: SZP.281.45.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 35120000 Sisteme şi dispozitive de supraveghere şi de securitate
Clasificare suplimentară (cpv): 48710000 Pachete software pentru copii de siguranţă (backup) sau recuperare
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Identificator intern: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Identificator intern: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Identificator intern: Pakiet 4
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: SZP.281.45.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 35120000 Dozorné a zabezpečovacie systémy a zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48710000 Softvérový balík na zálohovanie a obnovu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Pakiet 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Pakiet 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Pakiet 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Pakiet 4
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SZP.281.45.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 35120000 Sistemi in naprave za nadzorovanje in varovanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 48710000 Programski paket za varnostno kopiranje ali obnovitev
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Pakiet 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Pakiet 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Pakiet 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Pakiet 4
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: SZP.281.45.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48710000 Programvara för säkerhetskopiering eller återställning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Pakiet 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Pakiet 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Pakiet 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Pakiet 4