Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33651400 Антивируси за системна употреба
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Timiş (RO424)
Държава: Pyмъния
Допълнителна информация: sediul autoritatii contractante - farmacie
Стойност
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33651400 Antivirale midler til systemisk brug
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Timiş (RO424)
Land: Rumænien
Værdi
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Timiş (RO424)
Land: Rumänien
Wert
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33651400 Antivirals for systemic use
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Timiş (RO424)
Country: Romania
Value
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33651400 Antivirales para uso sistémico
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Timiş (RO424)
País: Rumanía
Valor
405235-2026 - Hange
Rumeenia – Viirustevastased ained süsteemseks kasutamiseks – Achizitie Medicamente PN HIV 2026
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriAchizitie Medicamente PN HIV 2026
KirjeldusAchizitie medicamente PN HIV 2026 – acord cadru 4 ani, conform specificatiilor din Caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile. Autoritatea contractanta stabileste un singur termen in care va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare: a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa in SEAP
Sisemine tunnus2487647_2026_PAAPD1587563
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33651400 Viirustevastased ained süsteemseks kasutamiseks
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriLOT 1:DORAVIRINUM LAMIVUDINUM TENOFOVIRUM DISOPROXIL 100MG/300MG/245MG
KirjeldusNivelul minim si maxim estimat al cantitatilor ce urmeaza a fi achizitionate prin acordul cadru si contractele subsecvente este prevazut in caietul de sarcini , pentru fiecare lot in parte: cant ctr subscv min/max: 1/2250, AC min/max: 1/108000
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
PealkiriLOT 2:DORAVIRINUM 100MG
KirjeldusNivelul minim si maxim estimat al cantitatilor ce urmeaza a fi achizitionate prin acordul cadru si contractele subsecvente este prevazut in caietul de sarcini , pentru fiecare lot in parte: cant ctr subscv min/max: 1/600, AC min/max: 1/28800
Sisemine tunnus2
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33651400 Lijekovi za sustavno liječenje virusnih infekcija
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Timiş (RO424)
Zemlja: Rumunjska
Vrijednost
405235-2026 - Verseny
Románia – Vírusellenes szerek szisztémás használatra – Achizitie Medicamente PN HIV 2026
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímAchizitie Medicamente PN HIV 2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33651400 Vírusellenes szerek szisztémás használatra
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító1
RészLOT-0002
CímLOT 2:DORAVIRINUM 100MG
Belső azonosító2
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33651400 Antivirali per uso sistemico
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Timiş (RO424)
Paese: Romania
Valore
405235-2026 - Kompetizzjoni
Ir-Rumanija – Anti virali għall-użu sistematiku – Achizitie Medicamente PN HIV 2026
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluAchizitie Medicamente PN HIV 2026
Identifikatur intern2487647_2026_PAAPD1587563
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33651400 Anti virali għall-użu sistematiku
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern1
LottLOT-0002
TitluLOT 2:DORAVIRINUM 100MG
Identifikatur intern2
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33651400 Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Timiş (RO424)
Kraj: Rumunia
Wartość
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33651400 Antivíricos de uso sistémico
Local de execução
País: Roménia
405235-2026 - Súťaž
Rumunsko – Antivírusové prostriedky na systémové použitie – Achizitie Medicamente PN HIV 2026
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovAchizitie Medicamente PN HIV 2026
Interný identifikátor2487647_2026_PAAPD1587563
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33651400 Antivírusové prostriedky na systémové použitie
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor1
ČasťLOT-0002
NázovLOT 2:DORAVIRINUM 100MG
Interný identifikátor2
405235-2026 - Javni razpis
Romunija – Zdravila za sistemsko zdravljenje virusnih infekcij – Achizitie Medicamente PN HIV 2026
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
NaslovAchizitie Medicamente PN HIV 2026
Notranji identifikator2487647_2026_PAAPD1587563
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33651400 Zdravila za sistemsko zdravljenje virusnih infekcij
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
NaslovLOT 2:DORAVIRINUM 100MG
Notranji identifikator2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33651400 Virushämmande medel för systemiskt bruk
Leveransplats
Del av land (NUTS): Timiş (RO424)
Värde