405263-2026 - Състезателна процедура
България – Разни медикаменти – Доставка на лекарства за нуждите на ДПБ „Свети Иван Рилски“
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеДоставка на лекарства за нуждите на ДПБ „Свети Иван Рилски“
ОписаниеДоставка на лекарствени продукти за нуждите на ДПБ "Свети Иван Рилски". Приблизителното количество по вид лекарствени продукти е 108 (сто и осем) лекарства /номенклатурни единици/. Посочените количества са ориентировъчни и не пораждат задължения за ДПБ "Свети Иван Рилски" да ги закупи в пълен обем или да се лимитира с тях. Фактическото изпълнение на обществената поръчка се определя на база реални потребности и финансова обезпеченост за изпълнението й. Възложителят предоставя възможност за представяне на оферти за една или повече от номенклатурните позиции включени в предмета на обществената поръчка. Всеки участник има право да представи по едно предложение за изпълнение на поръчката, за една, няколко или всички номенклатурни позиции. Непредставянето на предложение по някоя от номенклатурите не е основание за отстраняване на участника от процедурата.
Вътрешен идентификатор590180
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
405263-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor590180
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33690000 Různé léčivé přípravky
5. Část
ČástLOT-0001
405263-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID590180
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33690000 Diverse lægemidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
405263-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste590180
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33690000 Muut lääkkeet
5. Osa
OsaLOT-0001
405263-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne590180
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33690000 Médicaments divers
5. Lot
LotLOT-0001
405263-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach590180
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
405263-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka590180
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33690000 Razni lijekovi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
405263-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius590180
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33690000 Kiti vaistai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
405263-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators590180
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
5. Daļa
DaļaLOT-0001
405263-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode590180
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
405263-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator590180
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
405263-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno590180
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33690000 Medicamentos vários
5. Lote
LoteLOT-0001
405263-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern590180
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33690000 Diverse medicamente
405263-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor590180
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá
5. Časť
ČasťLOT-0001
405263-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare590180
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33690000 Varia
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001