See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesivna dobava ekoloških in konvencionalnih živil
Описание: Sukcesivna dobava ekoloških in konvencionalnih živil za OŠ Šentvid
Вътрешен идентификатор: JN-74521
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Naročnik uporablja pospešeni odprti postopek zaradi potrebe po pravočasni zagotovitvi neprekinjene dobave živil za izvajanje šolske prehrane od 1. 9. 2026 dalje. Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava ekoloških in konvencionalnih živil, ki je nujna za redno izvajanje dejavnosti naročnika. Naročnik mora pred začetkom izvajanja dobav pravočasno izvesti pregled in ocenjevanje ponudb po posameznih sklopih, sprejeti odločitev o oddaji javnega naročila, zagotoviti potek rokov pravnega varstva ter skleniti okvirne sporazume z izbranimi dobavitelji. Zaradi navedenega naročnik ne more uporabiti rednega 30-dnevnega roka za prejem ponudb. Skrajšani rok za prejem ponudb je kljub temu sorazmeren, saj se ponudbe oddajo elektronsko, dokumentacija je gospodarskim subjektom dostopna elektronsko od dneva objave, predmet naročila je natančno določen v razpisni dokumentaciji in ponudbenem predračunu OBR-2, ponudniki pa lahko oddajo ponudbo za en sklop, več sklopov ali vse sklope. Rok za prejem ponudb ni krajši od zakonsko dopustnega minimalnega roka za pospešeni odprti postopek.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 100% SOK IN SIRUPI
Описание: 100% SOK IN SIRUPI
Вътрешен идентификатор: 489788
Допълнителна класификация (cpv): 15900000 Напитки, тютюн и свързани с него продукти
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: BUREK
Описание: BUREK
Вътрешен идентификатор: 489789
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Описание: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Вътрешен идентификатор: 489790
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Описание: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 489791
Допълнителна класификация (cpv): 15900000 Напитки, тютюн и свързани с него продукти, 15500000 Млечни продукти
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: JAJCA
Описание: JAJCA
Вътрешен идентификатор: 489792
Допълнителна класификация (cpv): 03142500 Птичи яйца
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Описание: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Вътрешен идентификатор: 489793
Допълнителна класификация (cpv): 15330000 Плодове и зеленчуци, преработени
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Описание: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Вътрешен идентификатор: 489794
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти, 15600000 Мелничарски продукти, нишесте и нишестени продукти
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: EKO MESO
Описание: EKO MESO
Вътрешен идентификатор: 489795
Допълнителна класификация (cpv): 15100000 Месо и месни продукти
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: KRUH
Описание: KRUH
Вътрешен идентификатор: 489796
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти, 15810000 Хляб, хлебни изделия и пресни сладкарски изделия
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Описание: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 489797
Допълнителна класификация (cpv): 15500000 Млечни продукти
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: MLEVSKI IZDELKI
Описание: MLEVSKI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 489798
Допълнителна класификация (cpv): 15600000 Мелничарски продукти, нишесте и нишестени продукти
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Описание: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Вътрешен идентификатор: 489799
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: OLJA
Описание: OLJA
Вътрешен идентификатор: 489800
Допълнителна класификация (cpv): 15400000 Животински или растителни масла и мазнини
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: PEKOVSKO PECIVO
Описание: PEKOVSKO PECIVO
Вътрешен идентификатор: 489801
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти, 15812000 Сладкарски изделия и торти
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Описание: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 489802
Допълнителна класификация (cpv): 15100000 Месо и месни продукти, 15112000 Домашни птици
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: PICA
Описание: PICA
Вътрешен идентификатор: 489803
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: SIRI
Описание: SIRI
Вътрешен идентификатор: 489804
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Описание: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Вътрешен идентификатор: 489805
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: PEČENO PEKOVSKO PECIVO IZ LISTNATEGA TESTA
Описание: PEČENO PEKOVSKO PECIVO IZ LISTNATEGA TESTA
Вътрешен идентификатор: 489806
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: SUŠENE TESTENINE
Описание: SUŠENE TESTENINE
Вътрешен идентификатор: 489807
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти, 03211000 Зърнени култури
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: EKO SUŠENE TESTENINE
Описание: EKO SUŠENE TESTENINE
Вътрешен идентификатор: 489808
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти, 15850000 Тестени изделия
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Описание: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Вътрешен идентификатор: 489809
Допълнителна класификация (cpv): 03200000 Зърнени култури, картофи, зеленчуци, плодове и черупкови плодове
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: ZMRZNJENE, SVEŽE IN KONZERVIRANE RIBE
Описание: ZMRZNJENE, SVEŽE IN KONZERVIRANE RIBE
Вътрешен идентификатор: 489810
Допълнителна класификация (cpv): 03310000 Рибни, ракообразни и водни продукти, 15200000 Риба и други водни животни, преработени и консервирани
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: ZMRZNJENO ALI SVEŽE TESTO, TESTENINE IN DRUGI IZDELKI
Описание: ZMRZNJENO ALI SVEŽE TESTO, TESTENINE IN DRUGI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 489811
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: ZMRZNJRNO, NEPEČENO PEKOVSKO PECIVO
Описание: ZMRZNJRNO, NEPEČENO PEKOVSKO PECIVO
Вътрешен идентификатор: 489812
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти, 15896000 Дълбоко замразени продукти
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Описание: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 489813
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти, 15100000 Месо и месни продукти
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-74521
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 100% SOK IN SIRUPI
Popis: 100% SOK IN SIRUPI
Interní identifikátor: 489788
Další klasifikace (cpv): 15900000 Nápoje, tabák a související produkty
Část: LOT-0002
Název: BUREK
Popis: BUREK
Interní identifikátor: 489789
Část: LOT-0003
Název: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Popis: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interní identifikátor: 489790
Část: LOT-0004
Název: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Popis: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interní identifikátor: 489791
Další klasifikace (cpv): 15900000 Nápoje, tabák a související produkty, 15500000 Mléčné výrobky
Část: LOT-0005
Název: JAJCA
Popis: JAJCA
Interní identifikátor: 489792
Další klasifikace (cpv): 03142500 Vejce
Část: LOT-0006
Název: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Popis: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Interní identifikátor: 489793
Další klasifikace (cpv): 15330000 Upravené ovoce a zelenina
Část: LOT-0007
Název: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Popis: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Interní identifikátor: 489794
Další klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky, 15600000 Mlýnské a škrobárenské výrobky
Část: LOT-0008
Název: EKO MESO
Popis: EKO MESO
Interní identifikátor: 489795
Další klasifikace (cpv): 15100000 Živočišné produkty, maso a masné výrobky
Část: LOT-0009
Název: KRUH
Popis: KRUH
Interní identifikátor: 489796
Další klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky, 15810000 Výrobky pekárenské a cukrářské kromě trvanlivého pečiva
Část: LOT-0010
Název: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Popis: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interní identifikátor: 489797
Další klasifikace (cpv): 15500000 Mléčné výrobky
Část: LOT-0011
Název: MLEVSKI IZDELKI
Popis: MLEVSKI IZDELKI
Interní identifikátor: 489798
Další klasifikace (cpv): 15600000 Mlýnské a škrobárenské výrobky
Část: LOT-0012
Název: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Popis: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Interní identifikátor: 489799
Část: LOT-0013
Název: OLJA
Popis: OLJA
Interní identifikátor: 489800
Další klasifikace (cpv): 15400000 Oleje a tuky živočišné a rostlinné
Část: LOT-0014
Název: PEKOVSKO PECIVO
Popis: PEKOVSKO PECIVO
Interní identifikátor: 489801
Další klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky, 15812000 Pečivo a cukroví
Část: LOT-0015
Název: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Popis: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Interní identifikátor: 489802
Další klasifikace (cpv): 15100000 Živočišné produkty, maso a masné výrobky, 15112000 Drůbež
Část: LOT-0016
Název: PICA
Popis: PICA
Interní identifikátor: 489803
Další klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky
Část: LOT-0017
Název: SIRI
Popis: SIRI
Interní identifikátor: 489804
Část: LOT-0018
Název: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Popis: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interní identifikátor: 489805
Část: LOT-0019
Interní identifikátor: 489806
Část: LOT-0020
Název: SUŠENE TESTENINE
Popis: SUŠENE TESTENINE
Interní identifikátor: 489807
Další klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky, 03211000 Obiloviny
Část: LOT-0021
Název: EKO SUŠENE TESTENINE
Popis: EKO SUŠENE TESTENINE
Interní identifikátor: 489808
Další klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky, 15850000 Těstoviny
Část: LOT-0022
Název: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Popis: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Interní identifikátor: 489809
Další klasifikace (cpv): 03200000 Obiloviny, brambory, zelenina, ovoce a ořechy
Část: LOT-0023
Interní identifikátor: 489810
Další klasifikace (cpv): 03310000 Ryby, korýši a produkty akvakultury, 15200000 Přípravky a konzervy z ryb
Část: LOT-0024
Interní identifikátor: 489811
Část: LOT-0025
Interní identifikátor: 489812
Další klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky, 15896000 Hluboce zmrazené výrobky
Část: LOT-0026
Název: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Popis: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Interní identifikátor: 489813
Další klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky, 15100000 Živočišné produkty, maso a masné výrobky
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-74521
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 100% SOK IN SIRUPI
Beschreibung: 100% SOK IN SIRUPI
Interne Kennung: 489788
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: BUREK
Beschreibung: BUREK
Interne Kennung: 489789
Los: LOT-0003
Titel: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interne Kennung: 489790
Los: LOT-0004
Titel: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne Kennung: 489791
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: JAJCA
Beschreibung: JAJCA
Interne Kennung: 489792
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0006
Titel: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Interne Kennung: 489793
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0007
Titel: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Beschreibung: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Interne Kennung: 489794
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: EKO MESO
Beschreibung: EKO MESO
Interne Kennung: 489795
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: KRUH
Beschreibung: KRUH
Interne Kennung: 489796
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0010
Titel: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beschreibung: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne Kennung: 489797
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0011
Titel: MLEVSKI IZDELKI
Beschreibung: MLEVSKI IZDELKI
Interne Kennung: 489798
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0012
Titel: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Beschreibung: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Interne Kennung: 489799
Los: LOT-0013
Titel: OLJA
Beschreibung: OLJA
Interne Kennung: 489800
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette
Los: LOT-0014
Titel: PEKOVSKO PECIVO
Beschreibung: PEKOVSKO PECIVO
Interne Kennung: 489801
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0015
Titel: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Beschreibung: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Interne Kennung: 489802
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15112000 Geflügel
Los: LOT-0016
Titel: PICA
Beschreibung: PICA
Interne Kennung: 489803
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0017
Titel: SIRI
Beschreibung: SIRI
Interne Kennung: 489804
Los: LOT-0018
Titel: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Beschreibung: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interne Kennung: 489805
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 489806
Los: LOT-0020
Titel: SUŠENE TESTENINE
Beschreibung: SUŠENE TESTENINE
Interne Kennung: 489807
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03211000 Getreide
Los: LOT-0021
Titel: EKO SUŠENE TESTENINE
Beschreibung: EKO SUŠENE TESTENINE
Interne Kennung: 489808
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0022
Titel: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Beschreibung: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Interne Kennung: 489809
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 489810
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03310000 Fische, Krebstiere und Aquakulturerzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 489811
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 489812
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0026
Titel: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Beschreibung: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Interne Kennung: 489813
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-74521
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 100% SOK IN SIRUPI
Περιγραφή: 100% SOK IN SIRUPI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489788
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15900000 Ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: BUREK
Περιγραφή: BUREK
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489789
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489790
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489791
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15900000 Ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα, 15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: JAJCA
Περιγραφή: JAJCA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489792
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03142500 Αυγά
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489793
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15330000 Επεξεργασμένα φρούτα και λαχανικά
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Περιγραφή: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489794
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής, 15600000 Προϊόντα αλεσμένων δημητριακών, άμυλα και αμυλώδη προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: EKO MESO
Περιγραφή: EKO MESO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489795
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15100000 Ζωικά προϊόντα, κρέας και προϊόντα κρέατος
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: KRUH
Περιγραφή: KRUH
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489796
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής, 15810000 Αρτοσκευάσματα, φρέσκα είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Περιγραφή: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489797
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: MLEVSKI IZDELKI
Περιγραφή: MLEVSKI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489798
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15600000 Προϊόντα αλεσμένων δημητριακών, άμυλα και αμυλώδη προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Περιγραφή: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489799
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: OLJA
Περιγραφή: OLJA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489800
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15400000 Ζωικά ή φυτικά έλαια και λίπη
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: PEKOVSKO PECIVO
Περιγραφή: PEKOVSKO PECIVO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489801
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής, 15812000 Είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Περιγραφή: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489802
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15100000 Ζωικά προϊόντα, κρέας και προϊόντα κρέατος, 15112000 Πουλερικά
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: PICA
Περιγραφή: PICA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489803
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: SIRI
Περιγραφή: SIRI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489804
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Περιγραφή: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489805
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489806
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: SUŠENE TESTENINE
Περιγραφή: SUŠENE TESTENINE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489807
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής, 03211000 Δημητριακά
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: EKO SUŠENE TESTENINE
Περιγραφή: EKO SUŠENE TESTENINE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489808
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής, 15850000 Προϊόντα ζυμαρικών
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Περιγραφή: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489809
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03200000 Δημητριακά, πατάτες, λαχανικά, φρούτα και ξηροί καρποί
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489810
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03310000 Ψάρια, οστρακοειδή και υδρόβια προϊόντα, 15200000 Παρασκευασμένα και διατηρημένα ψάρια
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489811
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489812
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής, 15896000 Προϊόντα βαθείας καταψύξεως
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Περιγραφή: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489813
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής, 15100000 Ζωικά προϊόντα, κρέας και προϊόντα κρέατος
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-74521
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 100% SOK IN SIRUPI
Descripción: 100% SOK IN SIRUPI
Identificador interno: 489788
Clasificación adicional (cpv): 15900000 Bebidas, tabaco y productos relacionados
Lote: LOT-0002
Título: BUREK
Descripción: BUREK
Identificador interno: 489789
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 489790
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 489791
Clasificación adicional (cpv): 15900000 Bebidas, tabaco y productos relacionados, 15500000 Productos lácteos
Lote: LOT-0005
Título: JAJCA
Descripción: JAJCA
Identificador interno: 489792
Clasificación adicional (cpv): 03142500 Huevos
Lote: LOT-0006
Título: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno: 489793
Clasificación adicional (cpv): 15330000 Frutas y hortalizas elaboradas
Lote: LOT-0007
Título: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Identificador interno: 489794
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos, 15600000 Productos de molinería, almidones y productos de almidón
Lote: LOT-0008
Título: EKO MESO
Descripción: EKO MESO
Identificador interno: 489795
Clasificación adicional (cpv): 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos
Lote: LOT-0009
Título: KRUH
Descripción: KRUH
Identificador interno: 489796
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos, 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos
Lote: LOT-0010
Título: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descripción: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificador interno: 489797
Clasificación adicional (cpv): 15500000 Productos lácteos
Lote: LOT-0011
Título: MLEVSKI IZDELKI
Descripción: MLEVSKI IZDELKI
Identificador interno: 489798
Clasificación adicional (cpv): 15600000 Productos de molinería, almidones y productos de almidón
Lote: LOT-0012
Título: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Descripción: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Identificador interno: 489799
Lote: LOT-0013
Título: OLJA
Descripción: OLJA
Identificador interno: 489800
Clasificación adicional (cpv): 15400000 Aceites y grasas animales o vegetales
Lote: LOT-0014
Título: PEKOVSKO PECIVO
Descripción: PEKOVSKO PECIVO
Identificador interno: 489801
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos, 15812000 Pasteles y productos de pastelería
Lote: LOT-0015
Título: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Identificador interno: 489802
Clasificación adicional (cpv): 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos, 15112000 Aves de corral
Lote: LOT-0016
Título: PICA
Descripción: PICA
Identificador interno: 489803
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos
Lote: LOT-0017
Título: SIRI
Descripción: SIRI
Identificador interno: 489804
Lote: LOT-0018
Título: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Descripción: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identificador interno: 489805
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 489806
Lote: LOT-0020
Título: SUŠENE TESTENINE
Descripción: SUŠENE TESTENINE
Identificador interno: 489807
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos, 03211000 Cereales
Lote: LOT-0021
Título: EKO SUŠENE TESTENINE
Descripción: EKO SUŠENE TESTENINE
Identificador interno: 489808
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos, 15850000 Pastas alimenticias
Lote: LOT-0022
Título: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Descripción: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno: 489809
Clasificación adicional (cpv): 03200000 Cereales, patatas, hortalizas, frutas y frutos de cáscara
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 489810
Clasificación adicional (cpv): 03310000 Pescado, crustáceos y productos acuáticos, 15200000 Pescado preparado y en conserva
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 489811
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 489812
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos, 15896000 Productos congelados
Lote: LOT-0026
Título: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Descripción: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Identificador interno: 489813
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos, 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-74521
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 100% SOK IN SIRUPI
Kirjeldus: 100% SOK IN SIRUPI
Sisemine tunnus: 489788
Täiendav liigitus (cpv): 15900000 Joogid, tubakas ja seonduvad tooted
Osa: LOT-0002
Pealkiri: BUREK
Kirjeldus: BUREK
Sisemine tunnus: 489789
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 489790
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 489791
Täiendav liigitus (cpv): 15900000 Joogid, tubakas ja seonduvad tooted, 15500000 Piimatooted
Osa: LOT-0005
Pealkiri: JAJCA
Kirjeldus: JAJCA
Sisemine tunnus: 489792
Täiendav liigitus (cpv): 03142500 Munad
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 489793
Täiendav liigitus (cpv): 15330000 Töödeldud puu- ja köögiviljad
Osa: LOT-0007
Pealkiri: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Kirjeldus: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Sisemine tunnus: 489794
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained, 15600000 Jahu ja tangained, tärklis ja tärklisetooted
Osa: LOT-0008
Pealkiri: EKO MESO
Kirjeldus: EKO MESO
Sisemine tunnus: 489795
Täiendav liigitus (cpv): 15100000 Loomsed tooted, liha ja lihatooted
Osa: LOT-0009
Pealkiri: KRUH
Kirjeldus: KRUH
Sisemine tunnus: 489796
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained, 15810000 Leivatooted, värsked valikpagaritooted ja koogid
Osa: LOT-0010
Pealkiri: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Kirjeldus: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Sisemine tunnus: 489797
Täiendav liigitus (cpv): 15500000 Piimatooted
Osa: LOT-0011
Pealkiri: MLEVSKI IZDELKI
Kirjeldus: MLEVSKI IZDELKI
Sisemine tunnus: 489798
Täiendav liigitus (cpv): 15600000 Jahu ja tangained, tärklis ja tärklisetooted
Osa: LOT-0012
Pealkiri: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Kirjeldus: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Sisemine tunnus: 489799
Osa: LOT-0013
Pealkiri: OLJA
Kirjeldus: OLJA
Sisemine tunnus: 489800
Täiendav liigitus (cpv): 15400000 Loomsed või taimsed õlid ja rasvad
Osa: LOT-0014
Pealkiri: PEKOVSKO PECIVO
Kirjeldus: PEKOVSKO PECIVO
Sisemine tunnus: 489801
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained, 15812000 Valikpagaritooted ja koogid
Osa: LOT-0015
Pealkiri: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Kirjeldus: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Sisemine tunnus: 489802
Täiendav liigitus (cpv): 15100000 Loomsed tooted, liha ja lihatooted, 15112000 Kodulinnud
Osa: LOT-0016
Pealkiri: PICA
Kirjeldus: PICA
Sisemine tunnus: 489803
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained
Osa: LOT-0017
Pealkiri: SIRI
Kirjeldus: SIRI
Sisemine tunnus: 489804
Osa: LOT-0018
Pealkiri: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Kirjeldus: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Sisemine tunnus: 489805
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: 489806
Osa: LOT-0020
Pealkiri: SUŠENE TESTENINE
Kirjeldus: SUŠENE TESTENINE
Sisemine tunnus: 489807
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained, 03211000 Teravili
Osa: LOT-0021
Pealkiri: EKO SUŠENE TESTENINE
Kirjeldus: EKO SUŠENE TESTENINE
Sisemine tunnus: 489808
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained, 15850000 Pastatooted
Osa: LOT-0022
Pealkiri: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Kirjeldus: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Sisemine tunnus: 489809
Täiendav liigitus (cpv): 03200000 Teravili, kartulid, köögiviljad, puuviljad ja pähklid
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: 489810
Täiendav liigitus (cpv): 03310000 Kala, vähid ja mereannid, 15200000 Kalatooted ja -konservid
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 489811
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 489812
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained, 15896000 Sügavkülmutatud tooted
Osa: LOT-0026
Pealkiri: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Kirjeldus: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Sisemine tunnus: 489813
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained, 15100000 Loomsed tooted, liha ja lihatooted
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-74521
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15000000 Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
Ilmoituksen nimi: 100% SOK IN SIRUPI
Kuvaus: 100% SOK IN SIRUPI
Sisäinen tunniste: 489788
Lisäluokitus (cpv): 15900000 Juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
Ilmoituksen nimi: BUREK
Kuvaus: BUREK
Sisäinen tunniste: 489789
Sisäinen tunniste: 489790
Sisäinen tunniste: 489791
Lisäluokitus (cpv): 15900000 Juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet, 15500000 Maitotaloustuotteet
Ilmoituksen nimi: JAJCA
Kuvaus: JAJCA
Sisäinen tunniste: 489792
Lisäluokitus (cpv): 03142500 Munat
Kuvaus: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Sisäinen tunniste: 489793
Lisäluokitus (cpv): 15330000 Hedelmä- ja vihannesjalosteet
Kuvaus: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Sisäinen tunniste: 489794
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet, 15600000 Viljavalmisteet, tärkkelykset ja tärkkelyspitoiset tuotteet
Ilmoituksen nimi: EKO MESO
Kuvaus: EKO MESO
Sisäinen tunniste: 489795
Lisäluokitus (cpv): 15100000 Eläintuotteet, liha ja lihatuotteet
Ilmoituksen nimi: KRUH
Kuvaus: KRUH
Sisäinen tunniste: 489796
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet, 15810000 Leipä ja muut tuoreet leipomo- ja konditoriatuotteet
Ilmoituksen nimi: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Kuvaus: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 489797
Lisäluokitus (cpv): 15500000 Maitotaloustuotteet
Ilmoituksen nimi: MLEVSKI IZDELKI
Kuvaus: MLEVSKI IZDELKI
Sisäinen tunniste: 489798
Lisäluokitus (cpv): 15600000 Viljavalmisteet, tärkkelykset ja tärkkelyspitoiset tuotteet
Ilmoituksen nimi: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Kuvaus: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Sisäinen tunniste: 489799
Ilmoituksen nimi: OLJA
Kuvaus: OLJA
Sisäinen tunniste: 489800
Lisäluokitus (cpv): 15400000 Eläin- tai kasviöljyt ja -rasvat
Ilmoituksen nimi: PEKOVSKO PECIVO
Kuvaus: PEKOVSKO PECIVO
Sisäinen tunniste: 489801
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet, 15812000 Leivonnaiset ja kakut
Kuvaus: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Sisäinen tunniste: 489802
Lisäluokitus (cpv): 15100000 Eläintuotteet, liha ja lihatuotteet, 15112000 Siipikarjanliha
Ilmoituksen nimi: PICA
Kuvaus: PICA
Sisäinen tunniste: 489803
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet
Ilmoituksen nimi: SIRI
Kuvaus: SIRI
Sisäinen tunniste: 489804
Ilmoituksen nimi: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Kuvaus: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Sisäinen tunniste: 489805
Sisäinen tunniste: 489806
Ilmoituksen nimi: SUŠENE TESTENINE
Kuvaus: SUŠENE TESTENINE
Sisäinen tunniste: 489807
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet, 03211000 Viljat
Ilmoituksen nimi: EKO SUŠENE TESTENINE
Kuvaus: EKO SUŠENE TESTENINE
Sisäinen tunniste: 489808
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet, 15850000 Pasta
Ilmoituksen nimi: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Kuvaus: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Sisäinen tunniste: 489809
Lisäluokitus (cpv): 03200000 Viljat, perunat, kasvikset, hedelmät ja pähkinät
Sisäinen tunniste: 489810
Lisäluokitus (cpv): 03310000 Kalat, äyriäiset ja vedestä saatavat tuotteet, 15200000 Kalavalmisteet ja -säilykkeet
Sisäinen tunniste: 489811
Sisäinen tunniste: 489812
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet, 15896000 Pakasteet
Ilmoituksen nimi: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Kuvaus: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Sisäinen tunniste: 489813
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet, 15100000 Eläintuotteet, liha ja lihatuotteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-74521
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: 100% SOK IN SIRUPI
Description: 100% SOK IN SIRUPI
Identifiant interne: 489788
Nomenclature complémentaire (cpv): 15900000 Boissons, tabac et produits connexes
Lot: LOT-0002
Titre: BUREK
Description: BUREK
Identifiant interne: 489789
Lot: LOT-0003
Titre: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identifiant interne: 489790
Lot: LOT-0004
Titre: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne: 489791
Nomenclature complémentaire (cpv): 15900000 Boissons, tabac et produits connexes, 15500000 Produits laitiers
Lot: LOT-0005
Titre: JAJCA
Description: JAJCA
Identifiant interne: 489792
Nomenclature complémentaire (cpv): 03142500 Œufs
Lot: LOT-0006
Titre: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Identifiant interne: 489793
Nomenclature complémentaire (cpv): 15330000 Fruits et légumes transformés
Lot: LOT-0007
Titre: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Identifiant interne: 489794
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers, 15600000 Produits de la minoterie, amidon et produits amylacés
Lot: LOT-0008
Titre: EKO MESO
Description: EKO MESO
Identifiant interne: 489795
Nomenclature complémentaire (cpv): 15100000 Produits de l'élevage, viande et produits à base de viande
Lot: LOT-0009
Titre: KRUH
Description: KRUH
Identifiant interne: 489796
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers, 15810000 Produits de panification, pâtisserie fraîche et gâteaux
Lot: LOT-0010
Titre: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Description: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne: 489797
Nomenclature complémentaire (cpv): 15500000 Produits laitiers
Lot: LOT-0011
Titre: MLEVSKI IZDELKI
Description: MLEVSKI IZDELKI
Identifiant interne: 489798
Nomenclature complémentaire (cpv): 15600000 Produits de la minoterie, amidon et produits amylacés
Lot: LOT-0012
Titre: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Description: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Identifiant interne: 489799
Lot: LOT-0013
Titre: OLJA
Description: OLJA
Identifiant interne: 489800
Nomenclature complémentaire (cpv): 15400000 Huiles et graisses animales ou végétales
Lot: LOT-0014
Titre: PEKOVSKO PECIVO
Description: PEKOVSKO PECIVO
Identifiant interne: 489801
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers, 15812000 Pâtisserie et gâteaux
Lot: LOT-0015
Titre: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Identifiant interne: 489802
Nomenclature complémentaire (cpv): 15100000 Produits de l'élevage, viande et produits à base de viande, 15112000 Volaille
Lot: LOT-0016
Titre: PICA
Description: PICA
Identifiant interne: 489803
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers
Lot: LOT-0017
Titre: SIRI
Description: SIRI
Identifiant interne: 489804
Lot: LOT-0018
Titre: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Description: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identifiant interne: 489805
Lot: LOT-0019
Identifiant interne: 489806
Lot: LOT-0020
Titre: SUŠENE TESTENINE
Description: SUŠENE TESTENINE
Identifiant interne: 489807
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers, 03211000 Céréales
Lot: LOT-0021
Titre: EKO SUŠENE TESTENINE
Description: EKO SUŠENE TESTENINE
Identifiant interne: 489808
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers, 15850000 Pâtes alimentaires
Lot: LOT-0022
Titre: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Description: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Identifiant interne: 489809
Nomenclature complémentaire (cpv): 03200000 Céréales, pommes de terre, légumes, fruits et noix
Lot: LOT-0023
Identifiant interne: 489810
Nomenclature complémentaire (cpv): 03310000 Poissons, crustacés et produits aquatiques, 15200000 Poisson préparé et conserves de poisson
Lot: LOT-0024
Identifiant interne: 489811
Lot: LOT-0025
Identifiant interne: 489812
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers, 15896000 Produits surgelés
Lot: LOT-0026
Titre: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Description: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Identifiant interne: 489813
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers, 15100000 Produits de l'élevage, viande et produits à base de viande
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-74521
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: 100% SOK IN SIRUPI
Cur síos: 100% SOK IN SIRUPI
Aitheantóir inmheánach: 489788
Aicmiú breise (cpv): 15900000 Beverages, tobacco and related products
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: BUREK
Cur síos: BUREK
Aitheantóir inmheánach: 489789
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 489790
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 489791
Aicmiú breise (cpv): 15900000 Beverages, tobacco and related products, 15500000 Dairy products
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: JAJCA
Cur síos: JAJCA
Aitheantóir inmheánach: 489792
Aicmiú breise (cpv): 03142500 Eggs
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 489793
Aicmiú breise (cpv): 15330000 Processed fruit and vegetables
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Cur síos: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Aitheantóir inmheánach: 489794
Aicmiú breise (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15600000 Grain mill products, starches and starch products
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: EKO MESO
Cur síos: EKO MESO
Aitheantóir inmheánach: 489795
Aicmiú breise (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: KRUH
Cur síos: KRUH
Aitheantóir inmheánach: 489796
Aicmiú breise (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Cur síos: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 489797
Aicmiú breise (cpv): 15500000 Dairy products
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: MLEVSKI IZDELKI
Cur síos: MLEVSKI IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 489798
Aicmiú breise (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Cur síos: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Aitheantóir inmheánach: 489799
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: OLJA
Cur síos: OLJA
Aitheantóir inmheánach: 489800
Aicmiú breise (cpv): 15400000 Animal or vegetable oils and fats
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: PEKOVSKO PECIVO
Cur síos: PEKOVSKO PECIVO
Aitheantóir inmheánach: 489801
Aicmiú breise (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15812000 Pastry goods and cakes
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Cur síos: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 489802
Aicmiú breise (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products, 15112000 Poultry
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: PICA
Cur síos: PICA
Aitheantóir inmheánach: 489803
Aicmiú breise (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: SIRI
Cur síos: SIRI
Aitheantóir inmheánach: 489804
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Cur síos: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Aitheantóir inmheánach: 489805
Luchtóg: LOT-0019
Aitheantóir inmheánach: 489806
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: SUŠENE TESTENINE
Cur síos: SUŠENE TESTENINE
Aitheantóir inmheánach: 489807
Aicmiú breise (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 03211000 Cereals
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: EKO SUŠENE TESTENINE
Cur síos: EKO SUŠENE TESTENINE
Aitheantóir inmheánach: 489808
Aicmiú breise (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15850000 Pasta products
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Cur síos: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Aitheantóir inmheánach: 489809
Aicmiú breise (cpv): 03200000 Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts
Luchtóg: LOT-0023
Aitheantóir inmheánach: 489810
Aicmiú breise (cpv): 03310000 Fish, crustaceans and aquatic products, 15200000 Prepared and preserved fish
Luchtóg: LOT-0024
Aitheantóir inmheánach: 489811
Luchtóg: LOT-0025
Aitheantóir inmheánach: 489812
Aicmiú breise (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15896000 Deep-frozen products
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Cur síos: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Aitheantóir inmheánach: 489813
Aicmiú breise (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15100000 Animal products, meat and meat products
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-74521
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: 100% SOK IN SIRUPI
Opis: 100% SOK IN SIRUPI
Interna identifikacijska oznaka: 489788
Dodatna klasifikacija (cpv): 15900000 Pića, duhan i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0002
Naslov: BUREK
Opis: BUREK
Interna identifikacijska oznaka: 489789
Grupa: LOT-0003
Opis: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interna identifikacijska oznaka: 489790
Grupa: LOT-0004
Opis: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 489791
Dodatna klasifikacija (cpv): 15900000 Pića, duhan i srodni proizvodi, 15500000 Mliječni proizvodi
Grupa: LOT-0005
Naslov: JAJCA
Opis: JAJCA
Interna identifikacijska oznaka: 489792
Dodatna klasifikacija (cpv): 03142500 Jaja
Grupa: LOT-0006
Naslov: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Opis: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Interna identifikacijska oznaka: 489793
Dodatna klasifikacija (cpv): 15330000 Prerađeno voće i povrće
Grupa: LOT-0007
Naslov: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Opis: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Interna identifikacijska oznaka: 489794
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi, 15600000 Mlinarski proizvodi, škrob i škrobni proizvodi
Grupa: LOT-0008
Naslov: EKO MESO
Opis: EKO MESO
Interna identifikacijska oznaka: 489795
Dodatna klasifikacija (cpv): 15100000 Proizvodi životinjskog podrijetla, mesa i mesni proizvodi
Grupa: LOT-0009
Naslov: KRUH
Opis: KRUH
Interna identifikacijska oznaka: 489796
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi, 15810000 Krušni proizvodi, svježa peciva i kolači
Grupa: LOT-0010
Naslov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Opis: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 489797
Dodatna klasifikacija (cpv): 15500000 Mliječni proizvodi
Grupa: LOT-0011
Naslov: MLEVSKI IZDELKI
Opis: MLEVSKI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 489798
Dodatna klasifikacija (cpv): 15600000 Mlinarski proizvodi, škrob i škrobni proizvodi
Grupa: LOT-0012
Naslov: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Opis: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Interna identifikacijska oznaka: 489799
Grupa: LOT-0013
Naslov: OLJA
Opis: OLJA
Interna identifikacijska oznaka: 489800
Dodatna klasifikacija (cpv): 15400000 Životinjska ili biljna ulja i masti
Grupa: LOT-0014
Naslov: PEKOVSKO PECIVO
Opis: PEKOVSKO PECIVO
Interna identifikacijska oznaka: 489801
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi, 15812000 Peciva i kolači
Grupa: LOT-0015
Naslov: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Opis: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 489802
Dodatna klasifikacija (cpv): 15100000 Proizvodi životinjskog podrijetla, mesa i mesni proizvodi, 15112000 Perad
Grupa: LOT-0016
Naslov: PICA
Opis: PICA
Interna identifikacijska oznaka: 489803
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi
Grupa: LOT-0017
Naslov: SIRI
Opis: SIRI
Interna identifikacijska oznaka: 489804
Grupa: LOT-0018
Naslov: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Opis: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interna identifikacijska oznaka: 489805
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: 489806
Grupa: LOT-0020
Naslov: SUŠENE TESTENINE
Opis: SUŠENE TESTENINE
Interna identifikacijska oznaka: 489807
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi, 03211000 Žitarice
Grupa: LOT-0021
Naslov: EKO SUŠENE TESTENINE
Opis: EKO SUŠENE TESTENINE
Interna identifikacijska oznaka: 489808
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi, 15850000 Tjestenine
Grupa: LOT-0022
Naslov: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Opis: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Interna identifikacijska oznaka: 489809
Dodatna klasifikacija (cpv): 03200000 Žitarice, krumpir, povrće, voće i orašasti plodovi
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: 489810
Dodatna klasifikacija (cpv): 03310000 Ribe, rakovi i proizvodi mora i drugih voda, 15200000 Riblji pripravci i konzerve
Grupa: LOT-0024
Interna identifikacijska oznaka: 489811
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: 489812
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi, 15896000 Duboko smrznuti proizvodi
Grupa: LOT-0026
Naslov: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Opis: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 489813
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi, 15100000 Proizvodi životinjskog podrijetla, mesa i mesni proizvodi
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-74521
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 100% SOK IN SIRUPI
Leírás: 100% SOK IN SIRUPI
Belső azonosító: 489788
További osztályozás (cpv): 15900000 Italok, dohány és kapcsolódó termékek
Rész: LOT-0002
Cím: BUREK
Leírás: BUREK
Belső azonosító: 489789
Rész: LOT-0003
Cím: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Belső azonosító: 489790
Rész: LOT-0004
Cím: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Belső azonosító: 489791
További osztályozás (cpv): 15900000 Italok, dohány és kapcsolódó termékek, 15500000 Tejtermék
Rész: LOT-0005
Cím: JAJCA
Leírás: JAJCA
Belső azonosító: 489792
További osztályozás (cpv): 03142500 Tojás
Rész: LOT-0006
Cím: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Leírás: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Belső azonosító: 489793
További osztályozás (cpv): 15330000 Feldolgozott gyümölcsök és zöldségek
Rész: LOT-0007
Cím: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Leírás: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Belső azonosító: 489794
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek, 15600000 Malomipari termékek, keményítők és keményítő termékek
Rész: LOT-0008
Cím: EKO MESO
Leírás: EKO MESO
Belső azonosító: 489795
További osztályozás (cpv): 15100000 Állati termékek, hús és húskészítmények
Rész: LOT-0009
Cím: KRUH
Leírás: KRUH
Belső azonosító: 489796
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek, 15810000 Kenyér, friss péksütemények és cukrászsütemények
Rész: LOT-0010
Cím: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Leírás: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Belső azonosító: 489797
További osztályozás (cpv): 15500000 Tejtermék
Rész: LOT-0011
Cím: MLEVSKI IZDELKI
Leírás: MLEVSKI IZDELKI
Belső azonosító: 489798
További osztályozás (cpv): 15600000 Malomipari termékek, keményítők és keményítő termékek
Rész: LOT-0012
Cím: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Leírás: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Belső azonosító: 489799
Rész: LOT-0013
Cím: OLJA
Leírás: OLJA
Belső azonosító: 489800
További osztályozás (cpv): 15400000 Állati vagy növényi olajok és zsírok
Rész: LOT-0014
Cím: PEKOVSKO PECIVO
Leírás: PEKOVSKO PECIVO
Belső azonosító: 489801
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek, 15812000 Sütemények és torták
Rész: LOT-0015
Cím: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Leírás: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Belső azonosító: 489802
További osztályozás (cpv): 15100000 Állati termékek, hús és húskészítmények, 15112000 Baromfi
Rész: LOT-0016
Cím: PICA
Leírás: PICA
Belső azonosító: 489803
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek
Rész: LOT-0017
Cím: SIRI
Leírás: SIRI
Belső azonosító: 489804
Rész: LOT-0018
Cím: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Leírás: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Belső azonosító: 489805
Rész: LOT-0019
Belső azonosító: 489806
Rész: LOT-0020
Cím: SUŠENE TESTENINE
Leírás: SUŠENE TESTENINE
Belső azonosító: 489807
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek, 03211000 Gabonafélék
Rész: LOT-0021
Cím: EKO SUŠENE TESTENINE
Leírás: EKO SUŠENE TESTENINE
Belső azonosító: 489808
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek, 15850000 Tésztafélék
Rész: LOT-0022
Cím: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Leírás: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Belső azonosító: 489809
További osztályozás (cpv): 03200000 Gabonafélék, burgonya, zöldségek, gyümölcsök és diófélék
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: 489810
További osztályozás (cpv): 03310000 Halak, rákok és akvakultúra-termékek, 15200000 Halkészítmények és tartósított halak
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 489811
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 489812
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek, 15896000 Mélyfagyasztott termékek
Rész: LOT-0026
Cím: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Leírás: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Belső azonosító: 489813
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek, 15100000 Állati termékek, hús és húskészítmények
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: JN-74521
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 100% SOK IN SIRUPI
Apraksts: 100% SOK IN SIRUPI
Iekšējais identifikators: 489788
Papildu klasifikācija (cpv): 15900000 Dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: BUREK
Apraksts: BUREK
Iekšējais identifikators: 489789
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 489790
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 489791
Papildu klasifikācija (cpv): 15900000 Dzērieni, tabaka un saistītā produkcija, 15500000 Piena produkti
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: JAJCA
Apraksts: JAJCA
Iekšējais identifikators: 489792
Papildu klasifikācija (cpv): 03142500 Olas
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 489793
Papildu klasifikācija (cpv): 15330000 Pārstrādāti augļi un dārzeņi
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Apraksts: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Iekšējais identifikators: 489794
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti, 15600000 Graudu maluma produkti, cietes un cietes produkti
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: EKO MESO
Apraksts: EKO MESO
Iekšējais identifikators: 489795
Papildu klasifikācija (cpv): 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: KRUH
Apraksts: KRUH
Iekšējais identifikators: 489796
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti, 15810000 Maize, svaigi mīklas izstrādājumi un kūkas
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Apraksts: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 489797
Papildu klasifikācija (cpv): 15500000 Piena produkti
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: MLEVSKI IZDELKI
Apraksts: MLEVSKI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 489798
Papildu klasifikācija (cpv): 15600000 Graudu maluma produkti, cietes un cietes produkti
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Apraksts: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Iekšējais identifikators: 489799
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: OLJA
Apraksts: OLJA
Iekšējais identifikators: 489800
Papildu klasifikācija (cpv): 15400000 Dzīvnieku vai augu eļļas un tauki
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: PEKOVSKO PECIVO
Apraksts: PEKOVSKO PECIVO
Iekšējais identifikators: 489801
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti, 15812000 Mīklas izstrādājumi un kūkas
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Apraksts: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Iekšējais identifikators: 489802
Papildu klasifikācija (cpv): 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti, 15112000 Mājputnu gaļa
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: PICA
Apraksts: PICA
Iekšējais identifikators: 489803
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: SIRI
Apraksts: SIRI
Iekšējais identifikators: 489804
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Apraksts: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Iekšējais identifikators: 489805
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 489806
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: SUŠENE TESTENINE
Apraksts: SUŠENE TESTENINE
Iekšējais identifikators: 489807
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti, 03211000 Graudaugi
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: EKO SUŠENE TESTENINE
Apraksts: EKO SUŠENE TESTENINE
Iekšējais identifikators: 489808
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti, 15850000 Makaronu izstrādājumi
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Apraksts: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Iekšējais identifikators: 489809
Papildu klasifikācija (cpv): 03200000 Graudaugu produkti, kartupeļi, dārzeņi, augļi un rieksti
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 489810
Papildu klasifikācija (cpv): 03310000 Zivis, vēžveidīgie un ūdens valsts produkti, 15200000 Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas zivis
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 489811
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 489812
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti, 15896000 Sasaldēti produkti
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Apraksts: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Iekšējais identifikators: 489813
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti, 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-74521
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 100% SOK IN SIRUPI
Deskrizzjoni: 100% SOK IN SIRUPI
Identifikatur intern: 489788
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15900000 Xorb, tabakk u prodotti relatati
Lott: LOT-0002
Titlu: BUREK
Deskrizzjoni: BUREK
Identifikatur intern: 489789
Lott: LOT-0003
Titlu: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identifikatur intern: 489790
Lott: LOT-0004
Titlu: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifikatur intern: 489791
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15900000 Xorb, tabakk u prodotti relatati, 15500000 Prodotti mill-ħalib
Lott: LOT-0005
Titlu: JAJCA
Deskrizzjoni: JAJCA
Identifikatur intern: 489792
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 03142500 Bajd
Lott: LOT-0006
Titlu: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Identifikatur intern: 489793
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15330000 Frott u ħxejjex ta' l-ikel ipproċessati
Lott: LOT-0007
Titlu: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Identifikatur intern: 489794
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel, 15600000 Prodotti mit-tħin tal-qmugħ, lamtijiet u prodotti tal-lamtijiet
Lott: LOT-0008
Titlu: EKO MESO
Deskrizzjoni: EKO MESO
Identifikatur intern: 489795
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15100000 Prodotti mill-annimali, laħam u prodotti tal-laħam
Lott: LOT-0009
Titlu: KRUH
Deskrizzjoni: KRUH
Identifikatur intern: 489796
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel, 15810000 Prodotti tal-ħobż, oġġetti friski mill-għaġina u kejkijiet
Lott: LOT-0010
Titlu: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Deskrizzjoni: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifikatur intern: 489797
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15500000 Prodotti mill-ħalib
Lott: LOT-0011
Titlu: MLEVSKI IZDELKI
Deskrizzjoni: MLEVSKI IZDELKI
Identifikatur intern: 489798
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15600000 Prodotti mit-tħin tal-qmugħ, lamtijiet u prodotti tal-lamtijiet
Lott: LOT-0012
Titlu: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Deskrizzjoni: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Identifikatur intern: 489799
Lott: LOT-0013
Titlu: OLJA
Deskrizzjoni: OLJA
Identifikatur intern: 489800
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15400000 Żjut u xaħmijiet mill-annimali jew mill-ħxejjex
Lott: LOT-0014
Titlu: PEKOVSKO PECIVO
Deskrizzjoni: PEKOVSKO PECIVO
Identifikatur intern: 489801
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel, 15812000 Oġġetti ta' l-għaġina u kejkijiet
Lott: LOT-0015
Titlu: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Identifikatur intern: 489802
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15100000 Prodotti mill-annimali, laħam u prodotti tal-laħam, 15112000 Tjur
Lott: LOT-0016
Titlu: PICA
Deskrizzjoni: PICA
Identifikatur intern: 489803
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
Lott: LOT-0017
Titlu: SIRI
Deskrizzjoni: SIRI
Identifikatur intern: 489804
Lott: LOT-0018
Titlu: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Deskrizzjoni: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identifikatur intern: 489805
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: 489806
Lott: LOT-0020
Titlu: SUŠENE TESTENINE
Deskrizzjoni: SUŠENE TESTENINE
Identifikatur intern: 489807
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel, 03211000 Ċereali
Lott: LOT-0021
Titlu: EKO SUŠENE TESTENINE
Deskrizzjoni: EKO SUŠENE TESTENINE
Identifikatur intern: 489808
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel, 15850000 Prodotti ta' l-għaġin
Lott: LOT-0022
Titlu: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Deskrizzjoni: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Identifikatur intern: 489809
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 03200000 Ċereali, patata, ħaxix, frott u ġewż
Lott: LOT-0023
Identifikatur intern: 489810
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 03310000 Ħut, krostaċej u prodotti akkwatiċi, 15200000 Ħut ippreparat u ppreżervat
Lott: LOT-0024
Identifikatur intern: 489811
Lott: LOT-0025
Identifikatur intern: 489812
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel, 15896000 Prodotti ffriżati bil-qawwi
Lott: LOT-0026
Titlu: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Deskrizzjoni: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Identifikatur intern: 489813
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel, 15100000 Prodotti mill-annimali, laħam u prodotti tal-laħam
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: JN-74521
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 100% SOK IN SIRUPI
Wewnętrzny identyfikator: 489788
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15900000 Napoje, tytoń i produkty podobne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: BUREK
Wewnętrzny identyfikator: 489789
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Wewnętrzny identyfikator: 489790
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 489791
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15900000 Napoje, tytoń i produkty podobne, 15500000 Produkty mleczarskie
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: JAJCA
Wewnętrzny identyfikator: 489792
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03142500 Jaja
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Wewnętrzny identyfikator: 489793
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15330000 Przetworzone owoce i warzywa
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Wewnętrzny identyfikator: 489794
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze, 15600000 Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: EKO MESO
Wewnętrzny identyfikator: 489795
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: KRUH
Wewnętrzny identyfikator: 489796
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze, 15810000 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 489797
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15500000 Produkty mleczarskie
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: MLEVSKI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 489798
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15600000 Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Wewnętrzny identyfikator: 489799
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: OLJA
Wewnętrzny identyfikator: 489800
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15400000 Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: PEKOVSKO PECIVO
Wewnętrzny identyfikator: 489801
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze, 15812000 Wyroby ciastkarskie i ciasta
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 489802
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne, 15112000 Drób
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: PICA
Wewnętrzny identyfikator: 489803
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: SIRI
Wewnętrzny identyfikator: 489804
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Wewnętrzny identyfikator: 489805
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: 489806
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: SUŠENE TESTENINE
Wewnętrzny identyfikator: 489807
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze, 03211000 Zboża
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: EKO SUŠENE TESTENINE
Wewnętrzny identyfikator: 489808
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze, 15850000 Produkty z ciasta makaronowego
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Wewnętrzny identyfikator: 489809
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03200000 Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: 489810
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03310000 Ryby, skorupiaki i produkty wodne, 15200000 Ryby przetworzone i konserwowane
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: 489811
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: 489812
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze, 15896000 Produkty głęboko mrożone
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 489813
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze, 15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
Descrição: 100% SOK IN SIRUPI
Classificação adicional (cpv): 15900000 Bebidas, tabaco e produtos afins
Descrição: BUREK
Classificação adicional (cpv): 15900000 Bebidas, tabaco e produtos afins, 15500000 Lacticínios
Descrição: JAJCA
Classificação adicional (cpv): 03142500 Ovos
Classificação adicional (cpv): 15330000 Frutos e produtos hortícolas transformados
Descrição: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos, 15600000 Produtos da transformação de cereais e leguminosas, amidos e féculas
Descrição: EKO MESO
Classificação adicional (cpv): 15100000 Produtos de origem animal, carne e produtos à base de carne
Descrição: KRUH
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos, 15810000 Produtos de panificação, produtos frescos de pastelaria e bolos
Descrição: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Classificação adicional (cpv): 15500000 Lacticínios
Descrição: MLEVSKI IZDELKI
Classificação adicional (cpv): 15600000 Produtos da transformação de cereais e leguminosas, amidos e féculas
Descrição: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Descrição: OLJA
Classificação adicional (cpv): 15400000 Óleos e gorduras animais e vegetais
Descrição: PEKOVSKO PECIVO
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos, 15812000 Produtos de pastelaria e bolos
Descrição: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Classificação adicional (cpv): 15100000 Produtos de origem animal, carne e produtos à base de carne, 15112000 Carne de aves de capoeira
Descrição: PICA
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos
Descrição: SIRI
Descrição: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Descrição: SUŠENE TESTENINE
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos, 03211000 Cereais
Descrição: EKO SUŠENE TESTENINE
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos, 15850000 Massas alimentícias
Descrição: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Classificação adicional (cpv): 03200000 Cereais, batatas, produtos hortícolas, frutas e frutos de casca rija
Classificação adicional (cpv): 03310000 Peixes, crustáceos e produtos aquáticos, 15200000 Preparações e conservas à base de peixe
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos, 15896000 Produtos ultracongelados
Descrição: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos, 15100000 Produtos de origem animal, carne e produtos à base de carne
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-74521
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 100% SOK IN SIRUPI
Interný identifikátor: 489788
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15900000 Nápoje, tabak a príbuzné produkty
Časť: LOT-0002
Názov: BUREK
Interný identifikátor: 489789
Časť: LOT-0003
Názov: EKOLOŠKI KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interný identifikátor: 489790
Časť: LOT-0004
Názov: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interný identifikátor: 489791
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15900000 Nápoje, tabak a príbuzné produkty, 15500000 Mliečne výrobky
Časť: LOT-0005
Názov: JAJCA
Interný identifikátor: 489792
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 03142500 Vajcia
Časť: LOT-0006
Názov: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Interný identifikátor: 489793
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15330000 Spracované ovocie a zelenina
Časť: LOT-0007
Názov: KOSMIČI, PREPEČENEC, GRISINI
Interný identifikátor: 489794
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky, 15600000 Mlynské výrobky, škrob a škrobové výrobky
Časť: LOT-0008
Názov: EKO MESO
Interný identifikátor: 489795
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15100000 Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky
Časť: LOT-0009
Názov: KRUH
Interný identifikátor: 489796
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky, 15810000 Pekársky tovar, čerstvé pečivo a cukrárske výrobky
Časť: LOT-0010
Názov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interný identifikátor: 489797
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15500000 Mliečne výrobky
Časť: LOT-0011
Názov: MLEVSKI IZDELKI
Interný identifikátor: 489798
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15600000 Mlynské výrobky, škrob a škrobové výrobky
Časť: LOT-0012
Názov: OCVRTO PEKOVSKO PECIVO
Interný identifikátor: 489799
Časť: LOT-0013
Názov: OLJA
Interný identifikátor: 489800
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15400000 Živočíšne alebo rastlinné oleje a tuky
Časť: LOT-0014
Názov: PEKOVSKO PECIVO
Interný identifikátor: 489801
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky, 15812000 Pečivo a cukrovinky
Časť: LOT-0015
Názov: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Interný identifikátor: 489802
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15100000 Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky, 15112000 Hydina
Časť: LOT-0016
Názov: PICA
Interný identifikátor: 489803
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky
Časť: LOT-0017
Názov: SIRI
Interný identifikátor: 489804
Časť: LOT-0018
Názov: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interný identifikátor: 489805
Časť: LOT-0019
Interný identifikátor: 489806
Časť: LOT-0020
Názov: SUŠENE TESTENINE
Interný identifikátor: 489807
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky, 03211000 Obilniny
Časť: LOT-0021
Názov: EKO SUŠENE TESTENINE
Interný identifikátor: 489808
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky, 15850000 Cestoviny
Časť: LOT-0022
Názov: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Interný identifikátor: 489809
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 03200000 Obilniny, zemiaky, zelenina, ovocie a orechy
Časť: LOT-0023
Interný identifikátor: 489810
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 03310000 Ryby, kôrovce a produkty vodného prostredia, 15200000 Spracované a konzervované ryby
Časť: LOT-0024
Interný identifikátor: 489811
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: 489812
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky, 15896000 Hlboko zmrazené výrobky
Časť: LOT-0026
Názov: SVEŽE MESO IN IZDELKI
Interný identifikátor: 489813
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky, 15100000 Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-74521
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 489788
Dodatna klasifikacija (cpv): 15900000 Pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 489789
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 489790
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 489791
Dodatna klasifikacija (cpv): 15900000 Pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki, 15500000 Mlečni izdelki
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 489792
Dodatna klasifikacija (cpv): 03142500 Jajca
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 489793
Dodatna klasifikacija (cpv): 15330000 Predelano sadje in vrtnine
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 489794
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila, 15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 489795
Dodatna klasifikacija (cpv): 15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 489796
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila, 15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 489797
Dodatna klasifikacija (cpv): 15500000 Mlečni izdelki
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 489798
Dodatna klasifikacija (cpv): 15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 489799
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 489800
Dodatna klasifikacija (cpv): 15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 489801
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila, 15812000 Pecivo in slaščice
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 489802
Dodatna klasifikacija (cpv): 15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi, 15112000 Perutnina
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 489803
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 489804
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 489805
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 489806
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 489807
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila, 03211000 Žita
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 489808
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila, 15850000 Testenine
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 489809
Dodatna klasifikacija (cpv): 03200000 Žita, krompir, vrtnine, sadje in lupinarji
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 489810
Dodatna klasifikacija (cpv): 03310000 Ribe, raki ter vodne rastline in živali, 15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 489811
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 489812
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila, 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 489813
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila, 15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi