405270-2026 - Състезателна процедура
Полша – Контрол на строителните работи – Kompleksowe pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania o nazwie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizacja robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania 91836 pn. Budowa budynku szkolno-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu."
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеKompleksowe pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania o nazwie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizacja robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania 91836 pn. Budowa budynku szkolno-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu."
Описание1) Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania o nazwie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizacja robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania 91836 pn. Budowa budynku szkolno-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu." 2) Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, które stanowią załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorem instrukcji bezpieczeństwa przemysłowego – załącznik nr 9 do SWZ i są integralną część niniejszej SWZ.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71247000 Контрол на строителните работи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Варианти
Описание на опциитеnie przewidziano
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71247000 Dohled nad stavebními pracemi
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: nie przewidziano
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie przewidziano
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
Options:
Description of the options: nie przewidziano
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Miasto Wrocław (PL514)
Country: Poland
405270-2026 - Licitación
Polonia – Supervisión del trabajo de construcción – Kompleksowe pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania o nazwie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizacja robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania 91836 pn. Budowa budynku szkolno-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu."
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71247000 Supervisión del trabajo de construcción
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionesnie przewidziano
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71247000 Ehitusjärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: nie przewidziano
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71247000 Supervision des travaux de construction
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description des options: nie przewidziano
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71247000 Supervisione di lavori di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: nie przewidziano
405270-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71247000 Būvdarbu uzraudzība
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
Opciju aprakstsnie przewidziano
405270-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Superviżjoni ta' xogħol ta' kostruzzjoni – Kompleksowe pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania o nazwie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizacja robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania 91836 pn. Budowa budynku szkolno-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu."
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71247000 Superviżjoni ta' xogħol ta' kostruzzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietnie przewidziano
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: nie przewidziano
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: nie przewidziano
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71247000 Supervisão de trabalhos de construção
Opções:
Descrição das opções: nie przewidziano
Local de execução
País: Polónia
405270-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71247000 Nadziranje gradbenega dela
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
Opis možnostinie przewidziano
405270-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71247000 Övervakning av byggnadsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativennie przewidziano