2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rámcová smlouva na dodávku čistících prostředků a jiného drogistického zboží
Описание: Předmětem zakázky je uzavření rámcové smlouvy na dodávku čistících prostředků a jiného drogistického zboží na období 24 měsíců.
Вътрешен идентификатор: 26/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39800000 Почистващи и полиращи продукти
Допълнителна класификация (cpv): 39224000 Метли и четки и различни видове други изделия, 33770000 Хартия за санитарна употреба, 33760000 Тоалетна хартия, носни кърпички, хартиени кърпи за изтриване на ръце и салфетки за маса, 33740000 Продукти за грижа за ръцете и ноктите, 33710000 Парфюми, козметика и презервативи, 19640000 Големи и малки пликове за смет от полиетилен
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Výhrada změny dodavatele dle § 100 odst. 2 ZZVZ v případě ukončení smlouvy s vybraným dodavatelem jinak než řádným splněním. Zadavatel je v takovém případě oprávněn uzavřít smlouvu s novým dodavatelem, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí („Nový dodavatel“), a to za dále uvedených podmínek. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v původním zadávacím řízení. Zadavatel provede rovněž posouzení splnění podmínek účasti Nového dodavatele, pokud tak s ohledem na § 39 odst. 4 ZZVZ neučinil v zadávacím řízení, a posoudí, zda nejsou naplněny povinné důvody pro vyloučení Nového dodavatele dle § 48 ZZVZ. Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného dodavatele nebo bude jeho nabídka posouzena jako nesplňující zadávací podmínky, je Zadavatel oprávněn obrátit se za týchž podmínek na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. Dodavatele na dalších pořadích nebude Zadavatel oslovovat. Každý z takto vyzvaných účastníků je povinen splňovat další podmínky k okamžiku uzavření smluvního vztahu se Zadavatelem dle této Zadávací dokumentace. Změna dodavatele bude provedena za splnění podmínek stanovených v § 222 ZZVZ uzavřením smlouvy mezi zadavatelem a Novým dodavatelem.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 26/2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39800000 Čisticí a lešticí výrobky
Další klasifikace (cpv): 39224000 Kartáčnické výrobky různých typů, 33770000 Papírové hygienické výrobky, 33760000 Toaletní papír, kapesníky, ruční utěrky a ubrousky, 33740000 Prostředky péče o ruce a nehty, 33710000 Parfémy, toaletní potřeby a kondomy, 19640000 Odpadní pytle a sáčky z polymerů ethylenu
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 26/2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39800000 Rengørings-, pudse- og poleringsmidler
Supplerende klassifikation (cpv): 39224000 Koste, børster og andre genstande af forskellig art, 33770000 Sanitetsartikler af papir, 33760000 Toiletpapir, lommetørklæder, håndklæder og servietter, 33740000 Midler til hånd- eller neglepleje, 33710000 Parfume, toiletartikler og kondomer, 19640000 Affaldssække og -poser af polyethylen
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 33770000 Hygienepapier, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33740000 Hand- und Nagelpflegeprodukte, 33710000 Parfüme, Toilettenartikel und Kondome, 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39800000 Είδη καθαρισμού και στίλβωσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39224000 Σκούπες και βούρτσες και άλλα είδη διαφόρων τύπων, 33770000 Χαρτί υγιεινής, 33760000 Χαρτί υγείας, χαρτομάντιλα, πετσέτες χειρός και χαρτοπετσέτες, 33740000 Προϊόντα για την περιποίηση των χεριών και των νυχιών, 33710000 Αρώματα, παρασκευάσματα ατομικής περιποίησης και προφυλακτικά, 19640000 Σάκοι και τσάντες αποβλήτων και απορριμμάτων από πολυαιθυλένιο
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26/2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39800000 Puhastus- ja poleerimisvahendid
Täiendav liigitus (cpv): 39224000 Luuad ja harjad ja mitmesugused muud kaubad, 33770000 Paberist hügieenitooted, 33760000 Tualettpaber, taskurätikud, käterätikud ja salvrätikud, 33740000 Käte- ja küünehooldustooted, 33710000 Parfüümid, hügieenivahendid ja kondoomid, 19640000 Polüeteenist jäätme- ja prügikotid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26/2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39800000 Puhdistus- ja kiillotustuotteet
Lisäluokitus (cpv): 39224000 Erilaiset luudat ja harjat ja muut tarvikkeet, 33770000 Paperiset hygieniatarvikkeet, 33760000 WC-paperi, nenäliinat, käsipyyhkeet ja lautasliinat, 33740000 Käsien- ja kynsienhoitotuotteet, 33710000 Hajuvedet, hygienianhoitoon tarkoitetut tuotteet ja kondomit, 19640000 Polyeteenijätesäkit ja -pussit
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 26/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39800000 Cleaning and polishing products
Aicmiú breise (cpv): 39224000 Brooms and brushes and other articles of various types, 33770000 Paper sanitary, 33760000 Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes, 33740000 Hand and nails care products, 33710000 Perfumes, toiletries and condoms, 19640000 Polythene waste and refuse sacks and bags
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26/2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39800000 Proizvodi za čišćenje i poliranje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39224000 Metle i četke i razni drugi proizvodi, 33770000 Papir za sanitarne potrebe, 33760000 Toaletni papir, rupčići, ručnici i ubrusi, 33740000 Proizvodi za njegu ruku i noktiju, 33710000 Parfemi, toaletni proizvodi i kondomi, 19640000 Vreće i vrećice za otpad iz polietilena
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
405275-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító26/2025
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39800000 Tisztító- és fényezőtermékek
További osztályozás (cpv): 39224000 Különféle típusú seprűk és kefék, ecsetek és egyéb áruk, 33770000 Egészségügyi papír, 33760000 Toalettpapír, zsebkendő, kéztörlő és szalvéta, 33740000 Kéz- és körömápoló szerek, 33710000 Parfümök, piperecikkek és óvszerek, 19640000 Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26/2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39800000 Prodotti per pulire e lucidare
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39224000 Scope e spazzole e altri articoli di vario tipo, 33770000 Salviette igieniche di carta, 33760000 Carta igienica, fazzoletti, asciugamani e tovaglioli, 33740000 Prodotti per la cura delle mani e delle unghie, 33710000 Profumi, articoli di toletta e preservativi, 19640000 Sacchi e sacchetti di polietilene per rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26/2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39800000 Valikliai ir poliravimo priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39224000 Šluotos, šepečiai ir kiti įvairių rūšių gaminiai, 33770000 Popieriniai higienos gaminiai, 33760000 Tualetinis popierius, nosinės, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, 33740000 Rankų ir nagų priežiūros gaminiai, 33710000 Kvepalai, tualeto reikmenys ir prezervatyvai, 19640000 Polietileno maišai ir maišeliai šiukšlėms bei atliekoms
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
405275-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators26/2025
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39800000 Tīrīšanas un spodrināšanas līdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 39224000 Slotas un birstes un citas dažādu veidu preces, 33770000 Papīrs higiēnas vajadzībām, 33760000 Tualetes papīrs, kabatlakatiņi, roku dvieļi un salvetes, 33740000 Roku un nagu kopšanas līdzekļi, 33710000 Parfīmi, tualetes piederumi un prezervatīvi, 19640000 Polietilēna maisi un maisiņi atkritumiem
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 26/2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39800000 Prodotti tat-tindif u l-lustrar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39224000 Xkupi u xkupilji u oġġetti oħra ta' tipi varji, 33770000 Karta iġenika, 33760000 Karta tat-twaletta, imkatar, xugamani ta' l-idejn u srievet, 33740000 Prodotti għall-kura ta' l-idejn u tad-dwiefer, 33710000 Fwejjaħ, oġġetti tat-twaletta u kondoms, 19640000 Xkejjer u boroż mill-iskart jew ħela tal-politene
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
405275-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno26/2025
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 39800000 Produtos de limpeza e polimento
Classificação adicional (cpv): 39224000 Vassouras, escovas e outros artigos de vários tipos, 33770000 Artigos de papel para uso sanitário, 33760000 Papel higiénico, lenços, toalhas de mão e guardanapos, 33740000 Produtos para o cuidado das mãos e das unhas, 33710000 Perfumes, produtos de toucador e preservativos, 19640000 Sacos de polietileno para recolha de lixo e resíduos
5. Lote
LoteLOT-0001
Opções
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 26/2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39800000 Produse de curăţat şi de lustruit
Clasificare suplimentară (cpv): 39224000 Mături, perii şi alte articole de diverse tipuri, 33770000 Articole de hârtie pentru uz sanitar, 33760000 Hârtie igienică, batiste, şervete din hârtie pentru mâini şi şervete de masă, 33740000 Produse de îngrijire a mâinilor şi a unghiilor, 33710000 Parfumuri, produse de toaletă şi prezervative, 19640000 Saci şi pungi din polietilenă pentru deşeuri
5. Lot
Lot: LOT-0001
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26/2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39800000 Čistiace a leštiace výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39224000 Metly a kefy a iné predmety rôznych typov, 33770000 Papierové hygienické výrobky, 33760000 Toaletný papier, vreckovky, uteráky na ruky a servítky, 33740000 Výrobky na starostlivosť o ruky a nechty, 33710000 Parfumy, toaletné predmety a kondómy, 19640000 Polyetylénový odpad a odpadkové vrecká a vaky
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26/2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39800000 Izdelki za čiščenje in poliranje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39224000 Različne metle in ščetke in drugi izdelki, 33770000 Papir za sanitarne potrebe, 33760000 Toaletni papir, robčki, brisače in serviete, 33740000 Izdelki za nego rok in nohtov, 33710000 Parfumi, toaletni izdelki in kondomi, 19640000 Vreče in vrečke za odpadke, iz polietilena
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39800000 Rengörings- och polermedel
Ytterligare klassificering (cpv): 39224000 Kvastar och borstar och diverse andra artiklar, 33770000 Sanitetspapper, 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter, 33740000 Hand- och nagelvårdsprodukter, 33710000 Parfymer, toalettartiklar och kondomer, 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: