2. Процедура
Процедура
Заглавие: Ondersteuning bij calamiteiten en reinigen wegdek
Описание: Bij deze opdracht vallen onderstaande werkzaamheden binnen de scope: • Het veiligstellen van gemeentelijke wegen en de openbare ruimte bij calamiteiten en ram-pen --> Het informeren van diensten over wegafsluitingen (bereikbaar Westland/CMK) • Het verwijderen van olie, brandstoffen, modder, glas, asbest, drukhouders of andere vaste stoffen en vloeistoffen van gemeentelijke wegen en/of uit de openbare ruimte bij calamitei-ten of rampen. • Waar nodig het –laten- uitvoeren en/of begeleiden van saneringswerkzaamheden. • Het treffen van verkeersmaatregelen (incl. Verkeersregelaars op afroep) bij calamiteiten en rampen. - Het verwijderen van voorwerpen uit oppervlaktewateren met uitzondering van voertuigen--> Het informeren van partner(s) bij vloeistoflekkages in oppervlaktewateren • Het herstellen van straatwerk (noodreparatie)--> Het (on)gevraagd terugkoppelen van be-nodigde werkzaamheden voor definitief herstel • Het ruimen van druggerelateerd afval • Het verwijderen van aanstootgeve Het aantal meldingen over de afgelopen jaren was +/- 150 per jaar. Aan bovenstaande gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.
Вътрешен идентификатор: D2026-04147
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90600000 Услуги по почистване и възстановяване и подобни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Er bestaat een optie tot verlenging van maximaal twee (2) maal twaalf (12) maanden.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: D2026-04147
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90600000 Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: D2026-04147
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90600000 Virksomhed i forbindelse med rydning og hygiejne i by- og landområder og lignende tjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: D2026-04147
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: D2026-04147
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90600000 Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Internal identifier: D2026-04147
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: D2026-04147
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: D2026-04147
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90600000 Puhastus- ja kanalisatsiooniteenused linna- ja maapiirkonnas ning nendega seonduvad teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: D2026-04147
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90600000 Services de propreté et d'hygiénisation en milieu urbain ou rural, et services connexes
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: D2026-04147
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: D2026-04147
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90600000 Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: D2026-04147
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: D2026-04147
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90600000 Servizzi tat-tindif u s-sanitazzjoni f'żoni urbani u rurali, u s-servizzi relatati
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Interne identificatiecode: D2026-04147
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90600000 Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: D2026-04147
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90600000 Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90600000 Serviços de saneamento e limpeza em áreas urbanas ou rurais, e serviços conexos
Opções:
405311-2026 - Súťaž
Holandsko – Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby – Ondersteuning bij calamiteiten en reinigen wegdek
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorD2026-04147
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90600000 Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby
5. Časť
ČasťLOT-0000
Interný identifikátor1
Možnosti
405311-2026 - Javni razpis
Nizozemska – Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve – Ondersteuning bij calamiteiten en reinigen wegdek
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorD2026-04147
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90600000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve
5. Sklop
SklopLOT-0000
Notranji identifikator1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: D2026-04147
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner: