Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации
Място на изпълнение
Пощенски адрес: Oczyszczalna Ścieków - Tarnowskich Wodociągów Sp. z o. o. zlokalizowana przy ulicy Czystej 14
Град: Tarnów
Пощенски код: 33-100
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45300000 Stavební montážní práce
Další klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování, 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45110000 Demolice a zemní práce, 42122130 Vodní čerpadla, 45310000 Elektroinstalační práce, 45320000 Izolační práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45350000 Mechanická zařízení, 42122130 Vodní čerpadla
Místo plnění
Obec: Tarnów
PSČ: 33-100
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer
Supplerende klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45110000 Nedrivning og nedbrydning af bygninger og jordarbejde, 42122130 Vandpumper, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45320000 Isoleringsarbejde, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45350000 Maskininstallationer, 42122130 Vandpumper
Udførelsessted
By: Tarnów
Postnummer: 33-100
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 45100000 Site preparation work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 42122130 Water pumps, 45310000 Electrical installation work, 45320000 Insulation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45350000 Mechanical installations, 42122130 Water pumps
Place of performance
Town: Tarnów
Postcode: 33-100
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios
Clasificación adicional (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico, 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45110000 Trabajos de demolición de inmuebles y movimiento de tierras, 42122130 Bombas de agua, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45320000 Trabajos de aislamiento, 45330000 Trabajos de fontanería, 45350000 Instalaciones mecánicas, 42122130 Bombas de agua
Lugar de ejecución
Localidad: Tarnów
Código postal: 33-100
405324-2026 - Hange
Poola – Hoone installatsioonitööd – Wymiana pomp w ramach projektu Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni Tarnów
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriWymiana pomp w ramach projektu Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni Tarnów
Kirjeldus1 Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na obiektach Zakładu Oczyszczalni Ścieków Tarnowskich Wodociągów Sp. z o. o. w Tarnowie w zakresie wymiany pompy w pompowni ścieków miejskich oraz wymianę pompy powodziowej wraz z wykonaniem z dodatkowych instalacji, wyposażenia oraz prac w oparciu o dokumentację techniczną Zamawiającego. Przedmiotowe zamówienie na roboty budowlane prowadzone jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” w oparciu o dokumentację techniczną w postaci Programu Funkcjonalno-Użytkowego (zwanego dalej PFU) wraz z załącznikami dla każdej z części zamówienia. 1.1. Zakres zamówienia został podzielony na 2 części, które obejmują następujący zadania: Część nr 1 Wymiana pompy w pompowni ścieków miejskich, Część nr 2 Wymiana pompy powodziowej. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część zamówienia lub na wszystkie części zamówienia.
Sisemine tunnusFENX.01.03-IW.01-0011/24-TW/03/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45300000 Hoone installatsioonitööd
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd, 45110000 Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd, 42122130 Veepumbad, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45320000 Isolatsioonitööd, 45330000 Torustikupaigaldus- ja sanitaartehnilised tööd, 45350000 Mehaanilised paigaldused, 42122130 Veepumbad
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriCzęść nr 1 Wymiana pompy w pompowni ścieków miejskich,
Kirjeldus1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na obiektach Zakładu Oczyszczalni Ścieków Tarnowskich Wodociągów Sp. z o. o. w Tarnowie w zakresie wymiany pompy w pompowni ścieków miejskich oraz wymianę pompy powodziowej wraz z wykonaniem z dodatkowych instalacji, wyposażenia oraz prac w oparciu o dokumentację techniczną Zamawiającego. Przedmiotowe zamówienie na roboty budowlane prowadzone jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” w oparciu o dokumentację techniczną w postaci Programu Funkcjonalno-Użytkowego (zwanego dalej PFU) wraz z załącznikami dla każdej z części zamówienia. 3.1.1. Zakres zamówienia został podzielony na 2 części, które obejmują następujący zadania: Część nr 1 Wymiana pompy w pompowni ścieków miejskich, Część nr 2 Wymiana pompy powodziowej. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część zamówienia lub na wszystkie części zamówienia. 3.1.2. Zakres przedmiotu zamówienia dla części 1 obejmuje co najmniej: • wykonanie dokumentacji projektowej – projektu wykonawczego, • przygotowanie terenu i zaplecza budowy, • demontaż istniejącej pompy, instalacji oraz wyposażenia, • roboty budowlano - montażowe związane z wymianą pompy, rurociągu technologicznego ścieków surowych, zainstalowanych urządzeń oraz armatury, • montaż nowej pompy, rurociągu tłocznego oraz wyposażenia technologicznego, • rozruch urządzeń i instalacji wraz ze szkoleniem personelu Zamawiającego, • opracowanie dokumentacji powykonawczej oraz DTR. Zamawiający szczegółowo opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów: • Opisu Przedmiotu Zamówienia, który stanowi PFU z załącznikami (załącznik nr.8A do SWZ ). Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia. 2.Termin realizacji przedmiotu zamówienia: 6 miesięcy od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż do 15.12.2026 r. Wskazana data początkowa obowiązywania umowy została uzupełniona z uwagi na obowiązkowe pole ogłoszenia o zamówieniu. rzeczywista data początkowa będzie datą zawarcia umowy.
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd, 45110000 Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd, 42122130 Veepumbad, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45320000 Isolatsioonitööd, 45330000 Torustikupaigaldus- ja sanitaartehnilised tööd, 45350000 Mehaanilised paigaldused
OsaLOT-0002
PealkiriCzęść nr 2 Wymiana pompy powodziowej.
Kirjeldus1 Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na obiektach Zakładu Oczyszczalni Ścieków Tarnowskich Wodociągów Sp. z o. o. w Tarnowie w zakresie wymiany pompy w pompowni ścieków miejskich oraz wymianę pompy powodziowej wraz z wykonaniem z dodatkowych instalacji, wyposażenia oraz prac w oparciu o dokumentację techniczną Zamawiającego. Przedmiotowe zamówienie na roboty budowlane prowadzone jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” w oparciu o dokumentację techniczną w postaci Programu Funkcjonalno-Użytkowego (zwanego dalej PFU) wraz z załącznikami dla każdej z części zamówienia. 1.1. Zakres zamówienia został podzielony na 2 części, które obejmują następujący zadania: Część nr 2 Wymiana pompy powodziowej. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część zamówienia lub na wszystkie części zamówienia. Zakres przedmiotu zamówienia dla części 2 obejmuje co najmniej: • wykonanie dokumentacji projektowej – projektu wykonawczego, • wymianę pompy powodziowej poprzez: a) demontaż istniejącej pompy wraz silnikiem oraz szybem rurowym, b) montaż nowej pompy zatapialnej wraz z szybem rurowym, c) demontaż szafki przyłączeniowej istniejącej pompy powodziowej, d) dostawa i montaż nowej szafki przyłączeniowej pompy powodziowej wraz z podłączeniem pompy do rozdzielni OPT3, e) dostawa i montaż nowego oświetlenia. • likwidacja podestu dolnego poprzez: a) demontaż konstrukcji stalowej, b) demontaż dwóch balustrad, c) demontaż schodów zejściowych na podest dolny, d) demontaż balustrady na schodach, e) likwidacja dwóch lamp wraz z zasilaniem kablowym podwieszonych do podestu górnego, • prace konserwacyjne i odtworzeniowe innych konstrukcji oraz infrastruktury, • rozruch urządzeń i instalacji wraz ze szkoleniem personelu Zamawiającego, • opracowanie dokumentacji powykonawczej oraz DTR. 2.Termin realizacji przedmiotu zamówienia: 6 miesięcy od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż do 15.12.2026 r. Wskazana data początkowa obowiązywania umowy została uzupełniona z uwagi na obowiązkowe pole ogłoszenia o zamówieniu. rzeczywista data początkowa będzie datą zawarcia umowy.
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd, 45110000 Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd, 42122220 Reoveepumbad, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45320000 Isolatsioonitööd, 45330000 Torustikupaigaldus- ja sanitaartehnilised tööd, 45350000 Mehaanilised paigaldused
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45300000 Rakennusten asennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 45100000 Rakennustyömaan valmistelutyöt, 45110000 Rakennusten purkutyöt ja maansiirtotyöt, 42122130 Vesipumput, 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt, 45320000 Eristystyöt, 45330000 Putkityöt, 45350000 Koneasennukset, 42122130 Vesipumput
Suorituspaikka
Postitoimipaikka: Tarnów
Postinumero: 33-100
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45300000 Travaux d'équipement du bâtiment
Nomenclature complémentaire (cpv): 71320000 Services de conception technique, 45100000 Travaux de préparation de chantier, 45110000 Travaux de démolition de bâtiments et travaux de terrassement, 42122130 Pompes à eau, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45320000 Travaux d'isolation, 45330000 Travaux de plomberie, 45350000 Installations mécaniques, 42122130 Pompes à eau
Lieu d’exécution
Ville: Tarnów
Code postal: 33-100
405324-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45300000 Épületszerelési munka
További osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 45100000 Terep-előkészítő munkák, 45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka, 42122130 Vízszivattyú, 45310000 Villamos szerelési munka, 45320000 Szigetelési munka, 45330000 Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka, 45350000 Gépészeti szerelések, 42122130 Vízszivattyú
5. Rész
RészLOT-0001
További osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 45100000 Terep-előkészítő munkák, 45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka, 42122130 Vízszivattyú, 45310000 Villamos szerelési munka, 45320000 Szigetelési munka, 45330000 Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka, 45350000 Gépészeti szerelések
RészLOT-0002
További osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 45100000 Terep-előkészítő munkák, 45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka, 42122220 Szennyvízszivattyú, 45310000 Villamos szerelési munka, 45320000 Szigetelési munka, 45330000 Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka, 45350000 Gépészeti szerelések
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 45100000 Lavori di preparazione del cantiere edile, 45110000 Lavori di demolizione di edifici e lavori di movimento terra, 42122130 Pompe ad acqua, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45320000 Lavori di isolamento, 45330000 Lavori di idraulica, 45350000 Impianti meccanici, 42122130 Pompe ad acqua
Luogo di esecuzione
Località: Tarnów
Codice postale: 33-100
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45300000 Ēku instalācijas darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45110000 Ēku demontāžas un nojaukšanas darbi un zemes pārvietošanas darbi, 42122130 Ūdenssūkņi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45320000 Izolācijas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45350000 Mehāniskās iekārtas, 42122130 Ūdenssūkņi
Izpildes vieta
Pilsēta: Tarnów
Pasta indekss: 33-100
405324-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit, 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak, 42122130 Pompi ta' l-ilma, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45320000 Xogħol ta’ l-insulazzjoni, 45330000 Xogħlijiet tal-kanen u katusi sanitarji, 45350000 Stallazzjonijiet mekkaniċi, 42122130 Pompi ta' l-ilma
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit, 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak, 42122130 Pompi ta' l-ilma, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45320000 Xogħol ta’ l-insulazzjoni, 45330000 Xogħlijiet tal-kanen u katusi sanitarji, 45350000 Stallazzjonijiet mekkaniċi
LottLOT-0002
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit, 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak, 42122220 Pompi tad-dranaġġ, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45320000 Xogħol ta’ l-insulazzjoni, 45330000 Xogħlijiet tal-kanen u katusi sanitarji, 45350000 Stallazzjonijiet mekkaniċi
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
Aanvullende classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 42122130 Waterpompen, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45320000 Isolatiewerkzaamheden, 45330000 Loodgieterswerk, 45350000 Werktuigbouwkundige installaties, 42122130 Waterpompen
Plaats van uitvoering
Stad: Tarnów
405324-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorFENX.01.03-IW.01-0011/24-TW/03/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne, 42122130 Pompy wodne, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45320000 Roboty izolacyjne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45350000 Instalacje mechaniczne, 42122130 Pompy wodne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne, 42122130 Pompy wodne, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45320000 Roboty izolacyjne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45350000 Instalacje mechaniczne
Część zamówieniaLOT-0002
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne, 42122220 Pompy ściekowe, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45320000 Roboty izolacyjne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45350000 Instalacje mechaniczne
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45300000 Instalações em edifícios
Classificação adicional (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica, 45100000 Preparação dos locais para construção, 45110000 Demolição e destruição de edifícios e movimento de terras, 42122130 Bombas de água, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45320000 Obras de isolamento, 45330000 Instalação de canalizações, 45350000 Instalações mecânicas, 42122130 Bombas de água
Local de execução
Cidade: Tarnów
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Clasificare suplimentară (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului, 45110000 Lucrări de demolare de clădiri şi de terasament, 42122130 Pompe de apă, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45320000 Lucrări de izolare, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45350000 Instalaţii mecanice, 42122130 Pompe de apă
Locul de executare
Localitate: Tarnów
Cod poștal: 33-100
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45110000 Rušenje objektov ter splošna rušitvena in zemeljska dela, 42122130 Vodne črpalke, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45320000 Izolacijska dela, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45350000 Strojne inštalacije, 42122130 Vodne črpalke
Kraj izvajanja
Mesto: Tarnów
Poštna številka: 33-100
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45110000 Rivning av byggnader och schaktning, 42122130 Vattenpumpar, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45320000 Isoleringsarbeten, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45350000 Maskintekniska installationer, 42122130 Vattenpumpar
Leveransplats
Ort: Tarnów