2. Процедура
Процедура
Заглавие: zawarcie umowy ramowej pn. Modernizacja wraz z remontem ognioszczelnych stacji transformatorowych dla Oddziałów PGG S.A
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Вътрешен идентификатор: 602500589
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50532200 Услуги по ремонт и поддържане на електрически трансформатори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: zawarcie umowy ramowej pn. Modernizacja wraz z remontem ognioszczelnych stacji transformatorowych dla Oddziałów PGG S.A.
Описание: zawarcie umowy ramowej pn. Modernizacja wraz z remontem ognioszczelnych stacji transformatorowych dla Oddziałów PGG S.A.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 602500589
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50532200 Opravy a údržba transformátorů
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 602500589
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50532200 Reparation og vedligeholdelse af transformatorer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 602500589
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532200 Reparatur und Wartung von Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 602500589
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50532200 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μετασχηματιστών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 602500589
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50532200 Servicios de reparación y mantenimiento de transformadores
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 602500589
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50532200 Trafode remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 602500589
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50532200 Muuntajien korjaus ja huolto
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 602500589
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50532200 Services de réparation et d'entretien de transformateurs
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 602500589
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50532200 Repair and maintenance services of transformers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
405361-2026 - Nadmetanje
Poljska – Usluge popravaka i održavanja transformatora – zawarcie umowy ramowej pn. Modernizacja wraz z remontem ognioszczelnych stacji transformatorowych dla Oddziałów PGG S.A
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka602500589
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50532200 Usluge popravaka i održavanja transformatora
5. Grupa
GrupaLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 602500589
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50532200 Transzformátorjavítási és -karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
405361-2026 - Konkurss
Polija – Transformatoru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – zawarcie umowy ramowej pn. Modernizacja wraz z remontem ognioszczelnych stacji transformatorowych dla Oddziałów PGG S.A
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators602500589
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50532200 Transformatoru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Interne identificatiecode: 602500589
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50532200 Reparatie en onderhoud van transformatoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50532200 Serviços de reparação e manutenção de transformadores
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 602500589
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50532200 Servicii de reparare şi de întreţinere a transformatoarelor
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 602500589
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50532200 Opravy a údržba transformátorov
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 602500589
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50532200 Storitve popravila in vzdrževanja transformatorjev
5. Sklop
Sklop: LOT-0001