See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nabava specijalizirane infrastrukture za umjetnu inteligenciju - data centri
Описание: Predmet ove javne nabave je uspostava lokalne visokoperformantne računalne platforme (HPC – High Performance Computing), po principu „ključ u ruke“. Platforma će služiti kao temelj za izvođenje računalno intenzivnih operacija u znanstvenim, obrazovnim i infrastrukturnim kontekstima. Predmetna nabava specijalizirane AI infrastrukture izravno je povezana s projektnim aktivnostima i ciljevima projekta BRAIN te služi kao tehnološki temelj za njegovo ostvarenje.
Вътрешен идентификатор: 36-26-OP
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48800000 Информационни системи и сървъри
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Описание: Predmet ove javne nabave je uspostava lokalne visokoperformantne računalne platforme (HPC – High Performance Computing), po principu „ključ u ruke“. Platforma će služiti kao temelj za izvođenje računalno intenzivnih operacija u znanstvenim, obrazovnim i infrastrukturnim kontekstima.
405378-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor36-26-OP
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníOtvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48800000 Informační systémy a servery
5. Část
ČástLOT-0000
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48800000 Informationssystemer og servere
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Zagrebačka županija (HR065)
Land: Kroatien
Yderligere oplysninger: Grad Zagreb i Zagrebačka županija
Anslået varighed
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Erfüllungsort
Zusätzliche Informationen: Grad Zagreb i Zagrebačka županija
Geschätzte Dauer
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36-26-OP
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48800000 Συστήματα πληροφόρησης και εξυπηρετητές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
405378-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus36-26-OP
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Menetluskorra kirjeldusOtvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 48800000 Infosüsteemid ja serverid
5. Osa
OsaLOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 36-26-OP
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48800000 Systèmes d'information et serveurs
5. Lot
Lot: LOT-0000
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48800000 Informacijski sustavi i poslužitelji
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Očekivano trajanje
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 36-26-OP
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48800000 Informācijas sistēmas un serveri
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 36-26-OP
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48800000 Servers u sistemi ta' informazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48800000 Informatiesystemen en servers
Plaats van uitvoering
Land: Kroatië
Geraamde duur
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48800000 Systemy i serwery informacyjne
Miejsce realizacji
Kraj: Chorwacja
Szacowany okres obowiązywania
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48800000 Informačné systémy a servery
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Zagrebačka županija (HR065)
Krajina: Chorvátsko
Predpokladané trvanie