2. Процедура
Процедура
Заглавие: Wykonanie dokumentacji projektowej dla obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Zwierzyniec - III postępowanie
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Zwierzyniec, obrębu leśnego Tereszpol. Celem działań jest zapobieganie niekontrolowanemu odpływowi wód rowami melioracyjnymi z terenów torfowisk. W ramach 3 zadań planuje się budowę ok. 18 szt. progów, których liczba może ulec zmianie, w celu dostosowania do osiągnięcia jak najlepszego efektu zahamowania odpływu wód. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w rozdziale 3 SWZ oraz załącznikach 2A i 2B do SWZ.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Na podstawie art. 138 ust. 4 PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
Допълнителна класификация (cpv): 71322000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения, 71242000 Подготовка на проекта и дизайна, оценка на разходите, 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: SA.270.2.6.2026
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování
Další klasifikace (cpv): 71322000 Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací, 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů, 71248000 Dohled nad projektem a dokumentací
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: SA.270.2.6.2026
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering
Supplerende klassifikation (cpv): 71322000 Fagmæssig projektering af ingeniørarbejder, 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag, 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: SA.270.2.6.2026
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SA.270.2.6.2026
405426-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico
Clasificación adicional (cpv): 71322000 Servicios de diseño técnico para la construcción de obras de ingeniería civil, 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoSA.270.2.6.2026
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71322000 Tsiviilehitustööde tehnilise projekteerimise teenused, 71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: SA.270.2.6.2026
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71322000 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden tekninen suunnittelu, 71242000 Hankkeiden ja suunnitelmien valmistelu, kustannusarviointi, 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta
Sisäinen tunniste: SA.270.2.6.2026
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71320000 Services de conception technique
Nomenclature complémentaire (cpv): 71322000 Services de conception technique pour la construction d'ouvrages de génie civil, 71242000 Préparation du projet et de la conception, estimation des coûts, 71248000 Supervision du projet et documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: SA.270.2.6.2026
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71320000 Engineering design services
Aicmiú breise (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: SA.270.2.6.2026
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71322000 Usluge tehničkog projektiranja u građevinarstvu za objekte niskogradnje, 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova, 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: SA.270.2.6.2026
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások, 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés, 71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: SA.270.2.6.2026
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71322000 Servizi di progettazione tecnica per la costruzione di opere di ingegneria civile, 71242000 Preparazione di progetti e progettazioni, stima dei costi, 71248000 Supervisione di progetti e documentazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: SA.270.2.6.2026
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71322000 Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos, 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės, 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: SA.270.2.6.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71322000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi inženiertehniskajām būvēm, 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: SA.270.2.6.2026
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71322000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn tax-xogħlijiet ta' kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili, 71242000 Tħejjija ta' proġetti u disinji, stima ta' l-ispejjeż, 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: SA.270.2.6.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71322000 Technische ontwerpen voor constructie van civieltechnische werken, 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SA.270.2.6.2026
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica
Classificação adicional (cpv): 71322000 Serviços de concepção técnica para a construção de obras de engenharia civil, 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos, 71248000 Supervisão de projecto e documentação
Lote: LOT-0001
Identificador interno: SA.270.2.6.2026
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică
Clasificare suplimentară (cpv): 71322000 Servicii de proiectare tehnică pentru construcţia de lucrări publice, 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor, 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
Identificator intern: SA.270.2.6.2026
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71322000 Inžinierske projektovanie pre práce v civilnom stavebnom inžinierstve, 71242000 Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov, 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: SA.270.2.6.2026
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71322000 Storitve gradbenega projektiranja za objekte nizke gradnje, 71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: SA.270.2.6.2026