2. Процедура
Процедура
Заглавие: Inspecties NEN 2767
Описание: De gemeente Assen besteedt in twee percelen de uitvoering aan van conditiemetingen conform NEN 2767:2017 voor de gemeentelijke vastgoedportefeuille. De opdracht omvat het inspecteren en inventariseren van onderhoudsbehoevende elementen van gemeentelijke gebouwen, het vastleggen van de resultaten en het verwerken van de inspectiegegevens in het vastgoedbeheersysteem Planon met behulp van MCA. Alle relevante gebouwinformatie en objecten zijn opgenomen in de aanbestedingsdocumenten en bijlagen. De opdracht bestaat uit het inspecteren van zo'n 85 objecten.
Вътрешен идентификатор: 75684-2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71631300 Услуги по технически контрол и проверка на сгради
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Описание: Perceel omvat de objecten met een omvangrijke installatiecomponent met daaraan aanvullende inspectie-eisen. Perceel 1 bestaat uit het inspecteren van zo'n ... objecten.
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: De initiële periode van de opdracht kan verlengd worden voor het nogmaals uitvoeren van de inspecties aan dezelfde objecten.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Описание: Perceel omvat de reguliere objecten . Perceel 2 bestaat uit het inspecteren van zo'n ... objecten.
Вътрешен идентификатор: 2
2. Řízení
Řízení
Název: Inspecties NEN 2767
Interní identifikátor: 75684-2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71631300 Odborné inspekce budov
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Část: LOT-0002
Název: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Interní identifikátor: 2
2. Procedure
Procedure
Titel: Inspecties NEN 2767
Intern ID: 75684-2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71631300 Teknisk inspektion af bygninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Intern ID: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Inspecties NEN 2767
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 75684-2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71631300 Υπηρεσίες τεχνικής επιθεώρησης κτιρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Title: Inspecties NEN 2767
Internal identifier: 75684-2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71631300 Technical building-inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Inspecties NEN 2767
Identificador interno: 75684-2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71631300 Servicios de inspección técnica de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Identificador interno: 2
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Inspecties NEN 2767
Sisemine tunnus: 75684-2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71631300 Ehitusinspektsiooni tehnilised teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Inspecties NEN 2767
Sisäinen tunniste: 75684-2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71631300 Rakennusten tekniset tarkastuspalvelut
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Sisäinen tunniste: 2
2. Procédure
Procédure
Titre: Inspecties NEN 2767
Identifiant interne: 75684-2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71631300 Services de contrôle technique de bâtiments
Titre: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Identifiant interne: 1
Titre: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Identifiant interne: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Inspecties NEN 2767
Aitheantóir inmheánach: 75684-2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Inspecties NEN 2767
Belső azonosító: 75684-2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71631300 Épülettel kapcsolatos műszaki ellenőrzési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Belső azonosító: 1
Opciók:
Rész: LOT-0002
Cím: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Belső azonosító: 2
2. Procedura
Procedura
Titolo: Inspecties NEN 2767
Identificativo interno: 75684-2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71631300 Servizi di ispezione tecnica di edifici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Titolo: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Identificativo interno: 2
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Inspecties NEN 2767
Identifikatur intern: 75684-2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71631300 Servizzi tekniċi ta' l-ispezzjoni tal-bini
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Identifikatur intern: 2
Interne identificatiecode: 75684-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631300 Technische controle van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Tytuł: Inspecties NEN 2767
Wewnętrzny identyfikator: 75684-2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71631300 Usługi technicznego nadzoru budowlanego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Postup
Postup
Názov: Inspecties NEN 2767
Interný identifikátor: 75684-2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71631300 Technická inšpekcia budov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Naslov: Inspecties NEN 2767
Notranji identifikator: 75684-2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71631300 Storitve tehničnih pregledov stavb
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Inspecties NEN 2767 - Perceel 1
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Naslov: Inspecties NEN 2767 - Perceel 2
Notranji identifikator: 2