2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawy części samochodowych i akcesoriów RZGW Kraków
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów będących własnością PGW Wody Polskie – Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie (RZGW Kraków). Zamówienie realizowane będzie w ramach jednej części, z uwzględnieniem dostaw częściowych, nie więcej niż dwa razy w miesiącu do lokalizacji jednostek organizacyjnych RZGW Kraków, wskazanych poniżej: • Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, ul. Zamkowa 2, 30-301 Kraków • Zarząd Zlewni w Krakowie, ul. Góra Jałowcowa 1, 32-410 Dobczyce • Zarząd Zlewni w Kielcach, ul. Robotnicza 5, 25 – 662 Kielce • Zarząd Zlewni w Nowym Sączu, ul. Naściszowska 31, 33-300 Nowy Sącz • Zarząd Zlewni w Sandomierzu, ul. Staromiejska 14, 27-600 Sandomierz • Zarząd Zlewni w Żywcu, ul. Łączki 48, 34-300 Żywiec, • Świnna Poręba 247, 34-300 Żywiec, • Gospodarstwo Rybackie Świnna Poręba 258, 34-106 Mucharz.
Вътрешен идентификатор: K.ROZ.270.2.29.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34300000 Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 39810000 Препарати за ароматизиране и восъчни препарати, 39830000 Почистващи продукти, 24950000 Специални химически продукти, 09211000 Смазочни масла и препарати, 31531000 Осветителни крушки
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: K.ROZ.270.2.29.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34300000 Díly a příslušenství k motorovým vozidlům a motorům
Další klasifikace (cpv): 39810000 Vonné přípravky a vosky, 39830000 Čistící prostředky, 24950000 Specializované chemické výrobky, 09211000 Mazací oleje a maziva, 31531000 Žárovkové baňky
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: K.ROZ.270.2.29.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34300000 Dele og tilbehør til motorkøretøjer og motorer hertil
Supplerende klassifikation (cpv): 39810000 Duftpræparater og voks, 39830000 Rengøringsmidler, 24950000 Særlige kemiske præparater, 09211000 Smøreolier og smøremidler, 31531000 Elektriske pærer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: K.ROZ.270.2.29.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39810000 Duftstoffe und Wachse, 39830000 Reinigungsmittel, 24950000 Chemische Sonderpräparate, 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe, 31531000 Glühbirnen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: K.ROZ.270.2.29.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34300000 Μέρη και εξαρτήματα για αυτοκίνητα οχήματα και για τους κινητήρες τους
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39810000 Ευώδη παρασκευάσματα και κηροί, 39830000 Προϊόντα καθαρισμού, 24950000 Χημικά παρασκευάσματα, 09211000 Λιπαντικά έλαια και λιπαντικά μέσα, 31531000 Λαμπτήρες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: K.ROZ.270.2.29.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
Additional classification (cpv): 39810000 Odoriferous preparations and waxes, 39830000 Cleaning products, 24950000 Specialised chemical products, 09211000 Lubricating oils and lubricating agents, 31531000 Light bulbs
5. Lot
Lot: LOT-0001
405441-2026 - Licitación
Polonia – Partes y accesorios para vehículos y sus motores – Dostawy części samochodowych i akcesoriów RZGW Kraków
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoK.ROZ.270.2.29.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
Clasificación adicional (cpv): 39810000 Preparaciones odoríferas y ceras, 39830000 Productos de limpieza, 24950000 Productos químicos para fines específicos, 09211000 Aceites lubricantes y agentes lubricantes, 31531000 Bombillas
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: K.ROZ.270.2.29.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34300000 Ajoneuvojen ja niiden moottoreiden osat ja lisävarusteet
Lisäluokitus (cpv): 39810000 Hajusteet ja vahat, 39830000 Puhdistusaineet, 24950000 Kemialliset valmisteet, 09211000 Voiteluöljyt ja voiteluaineet, 31531000 Lamput
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: K.ROZ.270.2.29.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34300000 Pièces détachées et accessoires pour véhicules et moteurs de véhicules
Nomenclature complémentaire (cpv): 39810000 Préparations odoriférantes et cires, 39830000 Produits de nettoyage, 24950000 Préparations chimiques spéciales, 09211000 Huiles lubrifiantes et agents lubrifiants, 31531000 Ampoules
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: K.ROZ.270.2.29.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: K.ROZ.270.2.29.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34300000 Dijelovi i pribor za vozila i njihove motore
Dodatna klasifikacija (cpv): 39810000 Miomirisni pripravci i voskovi, 39830000 Proizvodi za čišćenje, 24950000 Posebni kemijski proizvodi, 09211000 Ulja za podmazivanje i sredstva za podmazivanje, 31531000 Žarulje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: K.ROZ.270.2.29.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34300000 Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai
További osztályozás (cpv): 39810000 Illatosított készítmények és viaszok, 39830000 Tisztítószerek, 24950000 Különleges célú vegyipari termékek, 09211000 Kenőolaj és kenőanyagok, 31531000 Lámpaizzók
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: K.ROZ.270.2.29.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34300000 Parti ed accessori di autoveicoli e motori dei veicoli
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39810000 Preparati odoriferi e cere, 39830000 Prodotti per la pulizia, 24950000 Prodotti chimici speciali, 09211000 Oli lubrificanti e agenti lubrificanti, 31531000 Lampadine
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: K.ROZ.270.2.29.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34300000 Detaļas un piederumi transportlīdzekļiem un to dzinējiem
Papildu klasifikācija (cpv): 39810000 Smaržīgie preparāti un vaski, 39830000 Tīrīšanas līdzekļi, 24950000 Speciālie ķīmiskie produkti, 09211000 Smēreļļas un smērvielu līdzekļi, 31531000 Spuldzes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: K.ROZ.270.2.29.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34300000 Partijiet u aċċessorji għall-vetturi u l-magni tagħhom
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39810000 Preparazzjonijiet odorifiċi u xamgħat, 39830000 Prodotti għat-tindif, 24950000 Prodotti kimiċi speċjalizzati, 09211000 Żjut lubrifikanti u aġenti lubrifikanti, 31531000 Bozoz tad-dawl
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: K.ROZ.270.2.29.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34300000 Onderdelen en toebehoren voor voertuigen en motoren
Aanvullende classificatie (cpv): 39810000 Reukstoffen en was, 39830000 Reinigingsmiddelen, 24950000 Bijzondere chemische preparaten, 09211000 Smeerolie en smeermiddelen, 31531000 Gloeilampen/peertjes
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
405441-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich – Dostawy części samochodowych i akcesoriów RZGW Kraków
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorK.ROZ.270.2.29.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34300000 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39810000 Preparaty i woski wonne, 39830000 Środki czyszczące, 24950000 Specjalistyczne produkty chemiczne, 09211000 Oleje smarowe i środki smarowe, 31531000 Żarówki
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34300000 Peças e acessórios para veículos e seus motores
Classificação adicional (cpv): 39810000 Preparações odoríferas e ceras, 39830000 Produtos de limpeza, 24950000 Produtos químicos para fins específicos, 09211000 Óleos lubrificantes e agentes lubrificantes, 31531000 Lâmpadas
Lote: LOT-0001
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34300000 Časti a príslušenstvo vozidiel a ich motorov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39810000 Vonné látky a vosky, 39830000 Čistiace výrobky, 24950000 Špecializované chemické výrobky, 09211000 Mazacie oleje a mazivá, 31531000 Žiarovky
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: K.ROZ.270.2.29.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34300000 Deli in pribor za vozila in njihove motorje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39810000 Dišeči preparati in voski, 39830000 Čistilna sredstva, 24950000 Specialni kemični proizvodi, 09211000 Mazalna olja in maziva, 31531000 Žarnice
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: K.ROZ.270.2.29.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
Ytterligare klassificering (cpv): 39810000 Doftprodukter och vaxer, 39830000 Rengöringsmedel, 24950000 Kemiska preparat, 09211000 Smörjoljor och smörjmedel, 31531000 Lampglober
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001