2. Процедура
Процедура
Заглавие: Obnova vozového parku 2026 II
Описание: Předmětem veřejné zakázky je dodávka vozidel dle specifikace uvedené v příloze č. 1 a v příloze č. 2 návrhu kupní smlouvy.
Вътрешен идентификатор: 1262/ÚGŘ/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34110000 Леки автомобили
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
405449-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Personbiler – Obnova vozového parku 2026 II
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelObnova vozového parku 2026 II
Intern ID1262/ÚGŘ/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34110000 Personbiler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
405449-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Passenger cars – Obnova vozového parku 2026 II
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealObnova vozového parku 2026 II
Aitheantóir inmheánach1262/ÚGŘ/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
405449-2026 - Nadmetanje
Češka – Osobni automobili – Obnova vozového parku 2026 II
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovObnova vozového parku 2026 II
Interna identifikacijska oznaka1262/ÚGŘ/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34110000 Osobni automobili
5. Grupa
GrupaLOT-0001
405449-2026 - Konkursas
Čekija – Keleiviniai automobiliai – Obnova vozového parku 2026 II
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasObnova vozového parku 2026 II
Vidaus identifikatorius1262/ÚGŘ/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34110000 Keleiviniai automobiliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
405449-2026 - Konkurss
Čehija – Vieglie automobiļi – Obnova vozového parku 2026 II
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
NosaukumsObnova vozového parku 2026 II
Iekšējais identifikators1262/ÚGŘ/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34110000 Vieglie automobiļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
405449-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Karozzi tal-passiġġieri – Obnova vozového parku 2026 II
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluObnova vozového parku 2026 II
Identifikatur intern1262/ÚGŘ/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34110000 Karozzi tal-passiġġieri
5. Lott
LottLOT-0001
405449-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Samochody osobowe – Obnova vozového parku 2026 II
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułObnova vozového parku 2026 II
Wewnętrzny identyfikator1262/ÚGŘ/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34110000 Samochody osobowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
405449-2026 - Súťaž
Česko – Osobné automobily – Obnova vozového parku 2026 II
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
NázovObnova vozového parku 2026 II
Interný identifikátor1262/ÚGŘ/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34110000 Osobné automobily
5. Časť
ČasťLOT-0001
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Středočeský kraj (CZ020)
Land: Tjeckien
Uppskattad löptid
Startdatum: 20/07/2026