2. Процедура
Процедура
Заглавие: Spotřební materiál pro laboratorní linku a imunochemický analyzátor včetně výpůjčky imunochemického analyzátoru
Описание: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné, opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu dle zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, ve znění pozdějších předpisů, k laboratorní lince a imunochemickému analyzátoru, po dobu 48 měsíců. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je také bezplatná výpůjčka imunochemického analyzátoru.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: otevřené řízení
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Допълнителна класификация (cpv): 33694000 Диагностични реактиви, 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия), 50421000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Spotřební materiál pro laboratorní linku
Описание: Dodávky spotřebního materiálu pro laboratorní linku po dobu 48 měsíců.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Spotřební materiál pro imunochemický analyzátor včetně výpůjčky analyzátoru
Описание: Dodávky spotřebního materiálu pro imunochemický analyzátor po dobu 48 měsíců včetně výpůjčky imunochemického analyzátoru.
Вътрешен идентификатор: 2
405460-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenotevřené řízení
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 33694000 Diagnostiske midler, 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller), 50421000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID1
DelkontraktLOT-0002
Intern ID2
405460-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33694000 Diagnostika, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Interne Kennung2
405460-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureotevřené řízení
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier1
LotLOT-0002
Internal identifier2
405460-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtaotevřené řízení
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach1
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach2
405460-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiotevřené řízení
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
További osztályozás (cpv): 33694000 Diagnosztikumok, 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek), 50421000 Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító1
RészLOT-0002
Belső azonosító2
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33694000 Diagnostiniai preparatai, 38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius), 50421000 Medicinos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Pardubický kraj (CZ053)
Šalis: Čekija
Papildoma informacija: Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: otevřené řízení
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33694000 Diagnostiskie reaģenti, 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles), 50421000 Medicīnisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: otevřené řízení
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33694000 Czynniki diagnostyczne, 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: otevřené řízení
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33694000 Sredstva za diagnostiko, 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal), 50421000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2