405480-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по програмиране – Rozbudowa systemu HIS – MEDIQUS 4.0 firmy GABOS posiadanego przez zamawiającego w zakresie indeksacji kart informacyjnych leczenia szpitalnego oraz integracji z P1 w zakresie nowych dokumentów EDM.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеRozbudowa systemu HIS – MEDIQUS 4.0 firmy GABOS posiadanego przez zamawiającego w zakresie indeksacji kart informacyjnych leczenia szpitalnego oraz integracji z P1 w zakresie nowych dokumentów EDM.
ОписаниеRozbudowa systemu HIS – MEDIQUS 4.0 firmy GABOS posiadanego przez zamawiającego w zakresie indeksacji kart informacyjnych leczenia szpitalnego oraz integracji z P1 w zakresie nowych dokumentów EDM. Minimalne wymagania dla przedmiotu umowy opisano w tabeli znajdującej się w Rozdziale 5 pkt 5.2 SWZ. Pozostałe postanowienia dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторCLO/ZP/15/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускорявада
Обосновка на ускорената процедураSkładanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp (art. 138 ust. 4 Pzp).
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 72243000 Услуги по програмиране
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0006
405480-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorCLO/ZP/15/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 72243000 Programování
5. Část
ČástLOT-0006
405480-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungCLO/ZP/15/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72243000 Programmierung
5. Los
LosLOT-0006
405480-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόCLO/ZP/15/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72243000 Υπηρεσίες προγραμματισμού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0006
405480-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoCLO/ZP/15/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 72243000 Servicios de programación
5. Lote
LoteLOT-0006
405480-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusCLO/ZP/15/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 72243000 Programmeerimisteenused
5. Osa
OsaLOT-0006
405480-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneCLO/ZP/15/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréeoui
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 72243000 Services de programmation
5. Lot
LotLOT-0006
405480-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóCLO/ZP/15/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottigen
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72243000 Programozási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0006
405480-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoCLO/ZP/15/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 72243000 Servizi di programmazione
5. Lotto
LottoLOT-0006
405480-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusCLO/ZP/15/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72243000 Programavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0006
405480-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsCLO/ZP/15/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72243000 Programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0006
405480-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internCLO/ZP/15/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72243000 Servizzi tal-programizzar
5. Lott
LottLOT-0006
405480-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorCLO/ZP/15/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72243000 Usługi programowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0006
405480-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internCLO/ZP/15/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72243000 Servicii de programare
405480-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Interný identifikátorCLO/ZP/15/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72243000 Programovanie
5. Časť
ČasťLOT-0006
405480-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorCLO/ZP/15/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72243000 Storitve programiranja
5. Sklop
SklopLOT-0006
405480-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareCLO/ZP/15/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72243000 Programmeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0006