Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79992000 Услуги по посрещане
Допълнителна класификация (cpv): 98341120 Услуги на вратари, 98341140 Услуги на пазачи на сгради
Варианти:
Място на изпълнение
Град: Lublin
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79992000 Recepční služby
Další klasifikace (cpv): 98341120 Nosičské služby, 98341140 Domovnické práce
Možnosti:
Místo plnění
Obec: Lublin
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341120 Portierdienste, 98341140 Hausmeisterdienste
Optionen:
Erfüllungsort
Stadt: Lublin
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79992000 Υπηρεσίες υποδοχής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 98341120 Υπηρεσίες πορτιέρη, 98341140 Υπηρεσίες φύλακα κτιρίου
Επιλογές:
Τόπος εκτέλεσης
Πόλη: Lublin
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79992000 Servicios de recepción
Clasificación adicional (cpv): 98341120 Servicios de portería, 98341140 Servicios de vigilancia de inmuebles
Opciones:
Lugar de ejecución
Localidad: Lublin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79992000 Vastaanottopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 98341120 Vahtimestarin palvelut, 98341140 Vahtimestarin ja talonmiehen palvelut
Optiot:
Suorituspaikka
Postitoimipaikka: Lublin
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79992000 Services de réception
Nomenclature complémentaire (cpv): 98341120 Services de portier, 98341140 Services de gardien d'immeuble
Options:
Lieu d’exécution
Ville: Lublin
405487-2026 - Nadmetanje
Poljska – Usluge primanja – Usługa kompleksowej obsługi recepcji w obiektach UMCS
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
NaslovUsługa kompleksowej obsługi recepcji w obiektach UMCS
OpisPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej obsłudze recepcji wraz z obsługą monitoringu w obiektach należących do Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interna identifikacijska oznakaPN/37-2026/DZP-p
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupka1. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). SWZ zawiera informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (opis procedury), warunków udziału w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez Wykonawców oraz projektowane postanowienia umowy. 2. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej ustawa). Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy, Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy. Oświadczenie to będzie żądane wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy Zakupowej (zwanej dalej: Platformą), pod bezpośrednim adresem: https://umcs.ezamawiajacy.pl/pn/UMCS/demand/295768/notice/public/details i pod oznaczeniem oraz nazwą postępowania wskazaną w tytule ogłoszenia. 4. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia, zgodnie z punktem 3. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Wykonawca składa ofertę na całość przedmiotu zamówienia. Ofertę należy złożyć zgodnie ze wzorem formularza oferty, stanowiącym załącznik do SWZ. 6. Wykaz wymaganych dokumentów i oświadczeń potwierdzających brak podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu oraz potwierdzających spełnienie warunku udziału w postępowaniu wskazany został przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w punkcie 6 SWZ. 7. Dokumenty składane przez podmioty zagraniczne zostały określone w dokumentach zamówienia, w punkcie 6.3 SWZ. 8. Dokumenty wymagane w przypadku składania oferty wspólnej zostały określone w dokumentach zamówienia, w punkcie 6.4 SWZ.
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79992000 Usluge primanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 98341120 Usluge portira, 98341140 Usluge kućepazitelja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Opis opcija1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w przedmiotowym postępowaniu, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, według zasad określonych poniżej. 2. Zakres wykonywanej usługi w ramach opcji zależny będzie od rzeczywistych i uzasadnionych potrzeb Zamawiającego. 3. Warunkiem skorzystania z opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z opcji Wykonawcy. 4. Zamawiający będzie informował Wykonawcę o woli skorzystania z opcji z odpowiednim wyprzedzeniem. 5. Zamawiający będzie mógł skorzystać z opcji w czasie nie przekraczającym okresu, na który zostanie zawarta umowa. 6. Realizacja opcji polegać będzie na zwiększeniu o maksymalnie 30% liczby zamawianych roboczogodzin usług przewidzianych w opisie przedmiotu zamówienia również w sytuacji wyczerpania maksymalnej kwoty umowy przeznaczonej na zrealizowanie zamówienia podstawowego, w okresie na który zostanie zawarta umowa. Zamawiający może korzystać z opcji wielokrotnie do wyczerpania maksymalnej kwoty brutto przeznaczonej na realizację opcji, zarówno w trakcie jak i po wykorzystaniu zamówienia podstawowego. 7. Opcja będzie realizowana na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, wykorzystana w szczególności w celu zniwelowania ewentualnych braków kadrowych w Domach Studenckich UMCS w Lublinie: Amor, Babilon, Grześ, Helios, Kronos. Każde zwiększenie zakresu wykonywanych usług skutkować będzie proporcjonalnym zwiększeniem miesięcznego wynagrodzenia w zależności od faktycznego wykorzystania roboczogodzin. 8. Stawka za jedną roboczogodzinę świadczenia usługi w ramach opcji będzie taka sama, jak stawka za jedną roboczogodzinę świadczenia usługi określona w ofercie Wykonawcy dla zamówienia podstawowego. 9. Zamawiający może zmniejszyć usługę obsługi recepcji o maksymalnie 20% roboczogodzin określonych w zamówieniu podstawowym w przypadkach wystąpienia ewentualnych prac remontowych, prac inwestycyjnych w obiekcie, w którym ma być świadczona usługa obsługi recepcji. Każde zmniejszenie zakresu wykonywanych usług skutkować będzie proporcjonalnym zmniejszeniem miesięcznego wynagrodzenia w zależności od faktycznego wykorzystania. 10. W przypadku nie skorzystania z opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79992000 Servizi di accoglienza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 98341120 Servizi di portineria, 98341140 Servizi di vigilanza di edifici
Opzioni:
Luogo di esecuzione
Località: Lublin
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79992000 Reģistrācijas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 98341120 Portjē pakalpojumi, 98341140 Sarga pakalpojumi
Iespējas:
Izpildes vieta
Pilsēta: Lublin
405487-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internPN/37-2026/DZP-p
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79992000 Servizzi ta' reception
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 98341120 Servizzi tal-purtinara, 98341140 Servizzi ta' kustodji (bidillu)
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79992000 Receptiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 98341120 Kruiersdiensten, 98341140 Huismeesterdiensten
Opties:
Plaats van uitvoering
Stad: Lublin
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79992000 Usługi recepcyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 98341120 Usługi portierskie, 98341140 Usługi dozorowania
Opcje:
Miejsce realizacji
Miejscowość: Lublin
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79992000 Storitve sprejemov
Dodatna klasifikacija (cpv): 98341120 Vratarske storitve, 98341140 Oskrbniške storitve
Kraj izvajanja
Mesto: Lublin
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PN/37-2026/DZP-p
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79992000 Receptionstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98341120 Portvaktstjänster, 98341140 Vaktmästartjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: