2. Процедура
Процедура
Заглавие: Systém na označení a následnou lokalizaci tkáně určené k odstranění včetně pozáručních činností a dodávky spotřebního materiálu
Описание: Předmětem veřejné zakázky je dodávka systému na označení a následnou lokalizaci tkáně určené k odstranění včetně příslušenství a souvisejících technologií a zajištění záručních činností pro Centrální operační sály a sterilizace, Bedrnův pavilon v sídle zadavatele, na základě kupní a servisní smlouvy, za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci. Součástí předmětu plnění je dále zajištění pozáručních činností zboží na dobu neurčitou, na základě kupní a servisní smlouvy, za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci a zajištění dodávek spotřebního materiálu na dobu neurčitou, a to na základě smlouvy kupní na dodávky spotřebního materiálu, za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci.
Вътрешен идентификатор: 89/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 31642400 Детектори за неметални предмети
Допълнителна класификация (cpv): 50400000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb. vyhrazuje právo po vybraném dodavateli požadovat, v průběhu platnosti a účinnosti kupní a servisní smlouvy, dodávky dalšího zboží, tj. systému na označení a následnou lokalizace tkáně určené k odstranění vč. příslušenství a souvisejících technologií a dále také zajištění pozáručních činností, jež jsou předmětem plnění, a to nad rámec kusů a množství definovaných zadavatelem v zadávacích podmínkách, a to v souladu s podmínkami uvedenými v kupní a servisní smlouvě. Předmětná vyhrazená změna závazku může být využita zadavatelem s ohledem na jeho provozní a ekonomické potřeby. Zadavatel předpokládá využití této vyhrazené změny závazku nejdéle do 2 let od nabytí účinnosti smlouvy kupní a servisní pro maximálně: • 1 systém na označení a následnou lokalizaci tkáně určené k odstranění v maximální hodnotě 880.000,- Kč bez DPH, • a pro pozáruční činnosti v maximální hodnotě: 110.000,- Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota této vyhrazené změny závazku činí 990.000,- Kč bez DPH. Zadavatel si dále v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb. vyhrazuje právo po vybraném dodavateli, v průběhu platnosti a účinnosti kupní smlouvy na dodávku spotřebního materiálu, navýšit odběr spotřebního materiálu, jež je předmětem plnění nabízeného vybraným účastníkem, a to nad rámec kusů a množství definovaného zadavatelem v zadávacích podmínkách, a to v souladu s podmínkami uvedenými v kupní smlouvě na dodávku spotřebního materiálu. Předmětná vyhrazená změna závazku může být využita zadavatelem s ohledem na jeho provozní a ekonomické potřeby. Zadavatel předpokládá využití této vyhrazené změny závazku pro dodávku dalšího spotřebního materiálu v maximální hodnotě 7.560.000,- Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota této vyhrazené změny závazku činí 7.560.000,- Kč bez DPH.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 89/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 31642400 Apparater til detektion af ikke-metalliske genstande
Supplerende klassifikation (cpv): 50400000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
405498-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Συσκευές ανίχνευσης μη μεταλλικών αντικειμένων – Systém na označení a následnou lokalizaci tkáně určené k odstranění včetně pozáručních činností a dodávky spotřebního materiálu
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό89/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31642400 Συσκευές ανίχνευσης μη μεταλλικών αντικειμένων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50400000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
Internal identifier: 89/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31642400 Detection apparatus for non-metallic objects
Additional classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
405498-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno89/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 31642400 Detectores de objetos no metálicos
Clasificación adicional (cpv): 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 89/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 31642400 Mittemetalliliste objektide detektoraparatuur
Täiendav liigitus (cpv): 50400000 Meditsiini- ja täppisseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 89/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 89/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31642400 Aparati za detekciju nemetalnih predmeta
Dodatna klasifikacija (cpv): 50400000 Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
405498-2026 - Verseny
Csehország – Nemfémes tárgyakat észlelő berendezések – Systém na označení a následnou lokalizaci tkáně určené k odstranění včetně pozáručních činností a dodávky spotřebního materiálu
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító89/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31642400 Nemfémes tárgyakat észlelő berendezések
További osztályozás (cpv): 50400000 Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
405498-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno89/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 31642400 Rivelatori di oggetti non metallici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50400000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
405498-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius89/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31642400 Nemetalinių objektų detektoriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50400000 Medicinos ir precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
405498-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators89/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31642400 Nemetālisku objektu detektori
Papildu klasifikācija (cpv): 50400000 Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
405498-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Apparat tas-sejba ta' oġġetti mhux metalliċi – Systém na označení a následnou lokalizaci tkáně určené k odstranění včetně pozáručních činností a dodávky spotřebního materiálu
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern89/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31642400 Apparat tas-sejba ta' oġġetti mhux metalliċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50400000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku u ta’ preċiżjoni
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
405498-2026 - Mededinging
Tsjechië – Detectieapparatuur voor niet-metalen voorwerpen – Systém na označení a následnou lokalizaci tkáně určené k odstranění včetně pozáručních činností a dodávky spotřebního materiálu
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode89/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31642400 Detectieapparatuur voor niet-metalen voorwerpen
Aanvullende classificatie (cpv): 50400000 Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Wewnętrzny identyfikator: 89/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31642400 Aparatura do wykrywania przedmiotów niemetalowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50400000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 89/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 31642400 Aparelhos detectores de objectos não metálicos
Classificação adicional (cpv): 50400000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico e de precisão
Lote: LOT-0001
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 89/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 31642400 Detectoare pentru obiecte nemetalice
Clasificare suplimentară (cpv): 50400000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 89/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31642400 Prístroje na detekciu nekovových predmetov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50400000 Opravy a údržba lekárskych a presných zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
405498-2026 - Javni razpis
Češka – Aparati za iskanje nekovinskih predmetov – Systém na označení a následnou lokalizaci tkáně určené k odstranění včetně pozáručních činností a dodávky spotřebního materiálu
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator89/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31642400 Aparati za iskanje nekovinskih predmetov
Dodatna klasifikacija (cpv): 50400000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 89/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31642400 Detektorer för icke-metalliska föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: