405538-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища – II/284 Bílé Poličany
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеII/284 Bílé Poličany
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je zhotovení Díla „II/284 Bílé Poličany“. Bližší informace uvedeny v zadávací dokumentaci.
Вътрешен идентификаторTOÚ/049-26/Ko
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45233000 Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища
Допълнителна класификация (cpv): 45221100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на мостове
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Варианти
Описание на опциитеZadavatel Královéhradecký kraj si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující změny závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: • měření množství každé původní položky v Soupisu prací – výkazu výměr dle Článku 12 Smluvních podmínek je vyhrazenou změnou závazku, s výjimkou položek Soupisu prací – výkazu výměr, které jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace v dokumentu Neměřené položky. Tato vyhrazená změna se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 zákona; • spočívající ve využití článku 13.8 Obchodních podmínek – valorizace smluvní ceny sjednané ve Smlouvě o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitů dle § 222 zákona; • pokud dojde k takovému rozšíření plnění, které z důvodu dodržení technologických postupů bude vyžadovat prodloužení Doby pro dokončení Díla, dojde k prodloužení Doby pro dokončení Díla o dobu nezbytně nutnou; • sadové úpravy (zejména výsadba a kácení stromů) budou prováděny v období, které je k tomu vhodné. Pokud v období provádění stavebních prací, nebudou vhodné podmínky pro realizaci sadových úprav, bude provádění stavebních prací přerušeno v souladu s Obchodními podmínkami.
2. Procedure
Procedure
Titel: II/284 Bílé Poličany
Intern ID: TOÚ/049-26/Ko
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233000 Bygge-, funderings- og belægningsarbejder i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje
Supplerende klassifikation (cpv): 45221100 Arbejder i forbindelse med broer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: II/284 Bílé Poličany
Εσωτερικό αναγνωριστικό: TOÚ/049-26/Ko
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233000 Κατασκευαστικά έργα, έργα θεμελίωσης και επιφανειακά έργα σε αυτοκινητοδρόμους και οδούς
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45221100 Κατασκευαστικές εργασίες σε γέφυρες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Title: II/284 Bílé Poličany
Internal identifier: TOÚ/049-26/Ko
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
Additional classification (cpv): 45221100 Construction work for bridges
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: II/284 Bílé Poličany
Sisemine tunnus: TOÚ/049-26/Ko
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233000 Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd
Täiendav liigitus (cpv): 45221100 Sillaehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
405538-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Construction, foundation and surface works for highways, roads – II/284 Bílé Poličany
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealII/284 Bílé Poličany
Aitheantóir inmheánachTOÚ/049-26/Ko
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Aicmiú breise (cpv): 45221100 Construction work for bridges
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
2. Postupak
Postupak
Naslov: II/284 Bílé Poličany
Interna identifikacijska oznaka: TOÚ/049-26/Ko
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233000 Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
Dodatna klasifikacija (cpv): 45221100 Radovi mostogradnje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: II/284 Bílé Poličany
Belső azonosító: TOÚ/049-26/Ko
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233000 Autópályák és közutak építése, alapozása és burkolása
További osztályozás (cpv): 45221100 Hídépítés
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Titolo: II/284 Bílé Poličany
Identificativo interno: TOÚ/049-26/Ko
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233000 Lavori di costruzione, di fondazione e di superficie per autostrade e strade
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45221100 Lavori di costruzione per ponti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: II/284 Bílé Poličany
Iekšējais identifikators: TOÚ/049-26/Ko
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233000 Automaģistrāļu un ceļu būves, pamatu ielikšanas un virsmas noklāšanas darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45221100 Tiltu būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
405538-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Kostruzzjoni, pedamenti u xogħol tal-wiċċ għal toroq u toroq ewlenija – II/284 Bílé Poličany
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
TitluII/284 Bílé Poličany
Identifikatur internTOÚ/049-26/Ko
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233000 Kostruzzjoni, pedamenti u xogħol tal-wiċċ għal toroq u toroq ewlenija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45221100 Xogħlijiet tal-kostruzzjoni għall-pontijiet
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
405538-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg – II/284 Bílé Poličany
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
TytułII/284 Bílé Poličany
Wewnętrzny identyfikatorTOÚ/049-26/Ko
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233000 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45221100 Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
2. Procedură
Procedură
Titlu: II/284 Bílé Poličany
Identificator intern: TOÚ/049-26/Ko
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233000 Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor
Clasificare suplimentară (cpv): 45221100 Lucrări de construcţii pentru poduri
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Názov: II/284 Bílé Poličany
Interný identifikátor: TOÚ/049-26/Ko
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233000 Stavebné práce, práce spodnej a vrchnej stavby diaľnic, ciest
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45221100 Stavebné práce na úprave mostov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: TOÚ/049-26/Ko
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233000 Anläggningsarbete för motorvägar, vägar, järnvägar samt start- och landningsbanor
Ytterligare klassificering (cpv): 45221100 Anläggningsarbeten för broar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: