2. Процедура
Процедура
Заглавие: Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
Описание: Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
Вътрешен идентификатор: 05-39/22-2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39300000 Различно оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Koševi i kante za otpad
Описание: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava koševa i kanta za otpad za opremanje stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Вътрешен идентификатор: 05-39/22-2026-8
Допълнителна класификация (cpv): 34928480 Контейнери и кофи за отпадъци и смет
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Uređaji za čišćenje
Описание: Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava uređaja za čišćenje prostora stare zgrade bolnice, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Вътрешен идентификатор: 05-39/22-2026-9
Допълнителна класификация (cpv): 39713410 Машини за почистване на подови покрития
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39300000 Různé zařízení
Další klasifikace (cpv): 34928480 Kontejnery a nádoby na odpad a odpadky
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Krapinsko-zagorska županija (HR064)
Země: Chorvatsko
Další informace: Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice, Ulica Ljudevita Gaja 2, 49217 Krapinske Toplice
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39300000 Diverse Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Erfüllungsort
Land: Kroatien
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39300000 Ποικίλος εξοπλισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34928480 Δοχεία και κάδοι απορριμμάτων
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Κροατία
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39300000 Miscellaneous equipment
Additional classification (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins
Place of performance
Country: Croatia
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 05-39/22-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39300000 Equipo diverso
5. Lote
Lote: LOT-0008
Título: Koševi i kante za otpad
Identificador interno: 05-39/22-2026-8
Clasificación adicional (cpv): 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura
Lote: LOT-0009
Título: Uređaji za čišćenje
Identificador interno: 05-39/22-2026-9
Clasificación adicional (cpv): 39713410 Máquinas para limpieza de pisos
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 05-39/22-2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39300000 Mitmesugused seadmed
5. Osa
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Koševi i kante za otpad
Sisemine tunnus: 05-39/22-2026-8
Täiendav liigitus (cpv): 34928480 Jäätme- ja prügikonteinerid ning -kastid
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Uređaji za čišćenje
Sisemine tunnus: 05-39/22-2026-9
Täiendav liigitus (cpv): 39713410 Põrandapuhastusmasinad
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39300000 Erilaiset laitteet
Lisäluokitus (cpv): 34928480 Jäte- ja roskasäiliöt ja -astiat
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
An áit feidhmíochta
Tír: An Chróit
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39300000 Razna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 34928480 Spremnici i koševi za otpad i smeće
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 05-39/22-2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39300000 Különféle berendezések
5. Rész
Rész: LOT-0008
Cím: Koševi i kante za otpad
Belső azonosító: 05-39/22-2026-8
További osztályozás (cpv): 34928480 Hulladék- és szeméttároló konténerek és kukák
Rész: LOT-0009
Cím: Uređaji za čišćenje
Belső azonosító: 05-39/22-2026-9
További osztályozás (cpv): 39713410 Padlótisztító gépek
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39300000 Įvairūs įrenginiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34928480 Atliekų bei šiukšlių konteineriai ir šiukšliadėžės
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Krapinsko-zagorska županija (HR064)
Šalis: Kroatija
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 05-39/22-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39300000 Dažādas iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Koševi i kante za otpad
Iekšējais identifikators: 05-39/22-2026-8
Papildu klasifikācija (cpv): 34928480 Atkritumu konteineri un tvertnes
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Uređaji za čišćenje
Iekšējais identifikators: 05-39/22-2026-9
Papildu klasifikācija (cpv): 39713410 Grīdas tīrīšanas mašīnas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 05-39/22-2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39300000 Apparat varju
5. Lott
Lott: LOT-0008
Titlu: Koševi i kante za otpad
Identifikatur intern: 05-39/22-2026-8
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34928480 Reċipjenti u laned għaż-żibel u l-iskart
Lott: LOT-0009
Titlu: Uređaji za čišćenje
Identifikatur intern: 05-39/22-2026-9
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39713410 Magni għat-tindif ta' l-art
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39300000 Diverse uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
Plaats van uitvoering
Land: Kroatië
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39300000 Equipamento diverso
Classificação adicional (cpv): 34928480 Contentores e baldes para lixo e resíduos
Classificação adicional (cpv): 39713410 Máquinas para limpeza de pisos
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39300000 Rôzne zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34928480 Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Krapinsko-zagorska županija (HR064)
Krajina: Chorvátsko
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 05-39/22-2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39300000 Razna oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0008
Naslov: Koševi i kante za otpad
Notranji identifikator: 05-39/22-2026-8
Dodatna klasifikacija (cpv): 34928480 Zabojniki in koši za odpadke
Sklop: LOT-0009
Naslov: Uređaji za čišćenje
Notranji identifikator: 05-39/22-2026-9
Dodatna klasifikacija (cpv): 39713410 Stroji za čiščenje tal