2. Процедура
Процедура
Заглавие: PŘÍSTAVBA A REKONSTRUKCE SPORTOVNÍ HALY CHRUDIM, II. A III. ETAPA
Описание: Stávající areál sportovní haly Chrudim se nachází v centrální části města Chrudim na Tyršově náměstí. Areál je ohraničen Tyršovým náměstím, Michalským parkem a ulicemi Opletalova a Sladkovského. Předmětem plnění veřejné zakázky na stavební práce v rámci etapy II. a III. jsou stavební práce týkající se novostavby Sporthotelu a spojovacího krčku, rekonstrukce Tyršova domu, novostavby parkovacího domu, stavební úpravy sportovní haly. Součástí předmětu zakázky je stavba navazujících okolních zpevněných ploch, přípojek a vnitřního vedení inženýrských sítí a zeleně. Předmět zakázky je členěn dle projektové dokumentace do těchto stavebních a inženýrských objektů: SO 2.2.3.4.1 Tyršův dům SO 2.2.0.4.2 Sporthotel SO 2.2.0.4.3 Tělocvična SO 2.2.0.4.4 Parkovací dům SO 2.2.0.4.5 Sportovní hala SO 2.0.3.1.6 Zpevněné plochy SO 2.0.7.4.7 Sadové úpravy a IO 2.0.6.4.1 Areálová splašková kanalizace IO 2.0.6.4.2 Areálová dešťová kanalizace IO 2.0.6.4.3 Přípojka vodovodu IO 2.0.6.4.4 Přípojka splaškové kanalizace IO 2.0.6.4.5 Odlučovač ropných látek IO 2.0.6.4.6 Odlučovač tuků IO 2.0.6.4.8 Areálové vedení NN IO 2.0.6.4.10 Veřejné osvětlení Podrobnější popis předmětu je uveden v nedílné příloze č. 4 a 5 ZD - tj. Projektová dokumentace ve stupni pro provedení stavby a Soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr k ocenění jako podklad pro zpracování celkové nabídkové ceny účastníkem zadávacího řízení.
Вътрешен идентификатор: P26V00000016
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: nadlimitní otevřené zadávací řízení na stavební práce dle § 56 zákona
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45212000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на други сгради
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45110000 Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи, 45213312 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на паркинги на етажи, 45220000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на строителни съоръжения, 45454100 Строителни работи по реставрация, 44112400 Покрив, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45320000 Изолационни строителни работи, 45331200 Строителни и монтажни работи на вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 45351000 Строителни и монтажни работи на механични инсталации, 45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация, 45112700 Строителни работи, свързани с озеленяването
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 44112400 Покрив, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45213312 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на паркинги на етажи, 45110000 Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи, 45000000 Строителни и монтажни работи, 45220000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на строителни съоръжения, 45112700 Строителни работи, свързани с озеленяването, 45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация, 45454100 Строителни работи по реставрация, 45320000 Изолационни строителни работи, 45331200 Строителни и монтажни работи на вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 45351000 Строителни и монтажни работи на механични инсталации
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel stanovil předpokládanou hodnotu zakázky, a to včetně vyhrazené změny závazku, na částku: 524 425 349,00 Kč bez DPH, s tím, že hodnota vyhrazené změny závazku spočívající v případném navýšení ceny díla, je: 60 332 120,00 Kč bez DPH. Zadavatel stanovil vyhrazené změny závazku v čl. 19 Zadávací dokumentace, a to: - změna DPH, - změna termínu plnění, - vyhrazená změna závazku - přípojky, přeložky a areálové rozvody inženýrských sítí, - vyhrazená změna závazku - povrchy a obkladové materiály, - vyhrazená změna závazku - slaboproudé rozvody a systémy, systém MaR, - vyhrazená změna závazku - úpravy stavební připravenosti pro FVE, interiérové vybavení a gastro vybavení. Podrobněji uvedeno v ZD (čl. 19 ZD) a v příloze č. 3 ZD (Smlouva o dílo - závazný návrh).
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: P26V00000016
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45212000 Stavební úpravy budov sloužících pro volný čas, sporty, kulturu, ubytování a restaurace
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45110000 Demolice a zemní práce, 45213312 Výstavba parkovacích garáží, 45220000 Konstrukční a stavební práce, 45454100 Rekonstrukce budov, 44112400 Střechy, 45310000 Elektroinstalační práce, 45320000 Izolační práce, 45331200 Instalace a montáž větrání a klimatizace, 45351000 Instalace a montáž technického zařízení budovy, 45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí, 45112700 Krajinné úpravy
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 44112400 Střechy, 45310000 Elektroinstalační práce, 45213312 Výstavba parkovacích garáží, 45110000 Demolice a zemní práce, 45000000 Stavební práce, 45220000 Konstrukční a stavební práce, 45112700 Krajinné úpravy, 45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí, 45454100 Rekonstrukce budov, 45320000 Izolační práce, 45331200 Instalace a montáž větrání a klimatizace, 45351000 Instalace a montáž technického zařízení budovy
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: P26V00000016
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45212000 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger til fritidsaktiviteter, sport, kultur, indkvartering og restauranter
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45110000 Nedrivning og nedbrydning af bygninger og jordarbejde, 45213312 Opførelse af parkeringshuse, 45220000 Ingeniørarbejder og bygværker, 45454100 Restaurering, 44112400 Tag, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45320000 Isoleringsarbejde, 45331200 Installation af ventilations- og klimaanlæg, 45351000 Maskintekniske installationsarbejder, 45231300 Arbejder i forbindelse med vand- og kloakrørledninger, 45112700 Arbejder i forbindelse med landskabsarkitektur
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 44112400 Tag, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45213312 Opførelse af parkeringshuse, 45110000 Nedrivning og nedbrydning af bygninger og jordarbejde, 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45220000 Ingeniørarbejder og bygværker, 45112700 Arbejder i forbindelse med landskabsarkitektur, 45231300 Arbejder i forbindelse med vand- og kloakrørledninger, 45454100 Restaurering, 45320000 Isoleringsarbejde, 45331200 Installation af ventilations- og klimaanlæg, 45351000 Maskintekniske installationsarbejder
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: P26V00000016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45213312 Bau von Parkhäusern, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 44112400 Dachkonstruktionen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112400 Dachkonstruktionen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45213312 Bau von Parkhäusern, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P26V00000016
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45212000 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια αναψυχής, αθλητισμού, πολιτιστικών εκδηλώσεων, στέγασης και εστιατορίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45110000 Εργασίες κατεδάφισης και αποξήλωσης εγκαταστάσεων κτιρίων και εργασίες μετακίνησης γαιών, 45213312 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια στάθμευσης αυτοκινήτων, 45220000 Εργασίες μηχανικού και δομικές εργασίες, 45454100 Εργασίες ανακαίνισης, 44112400 Οροφές, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45320000 Εργασίες μόνωσης, 45331200 Εργασίες εγκαταστάσεων αερισμού και κλιματισμού, 45351000 Εργασίες μηχανολογικών εγκαταστάσεων, 45231300 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς ύδρευσης και αποχέτευσης, 45112700 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44112400 Οροφές, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45213312 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια στάθμευσης αυτοκινήτων, 45110000 Εργασίες κατεδάφισης και αποξήλωσης εγκαταστάσεων κτιρίων και εργασίες μετακίνησης γαιών, 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45220000 Εργασίες μηχανικού και δομικές εργασίες, 45112700 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου, 45231300 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς ύδρευσης και αποχέτευσης, 45454100 Εργασίες ανακαίνισης, 45320000 Εργασίες μόνωσης, 45331200 Εργασίες εγκαταστάσεων αερισμού και κλιματισμού, 45351000 Εργασίες μηχανολογικών εγκαταστάσεων
Επιλογές:
Internal identifier: P26V00000016
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45212000 Construction work for buildings relating to leisure, sports, culture, lodging and restaurants
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45213312 Car park building construction work, 45220000 Engineering works and construction works, 45454100 Restoration work, 44112400 Roof, 45310000 Electrical installation work, 45320000 Insulation work, 45331200 Ventilation and air-conditioning installation work, 45351000 Mechanical engineering installation works, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45112700 Landscaping work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 44112400 Roof, 45310000 Electrical installation work, 45213312 Car park building construction work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45000000 Construction work, 45220000 Engineering works and construction works, 45112700 Landscaping work, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45454100 Restoration work, 45320000 Insulation work, 45331200 Ventilation and air-conditioning installation work, 45351000 Mechanical engineering installation works
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: P26V00000016
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45212000 Vaba ajaga, spordiga, kultuuriga, majutusega ja restoranidega seotud hoonete ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd, 45110000 Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd, 45213312 Parkimismajade ehitustööd, 45220000 Insenertehnilised tööd ja ehitustööd, 45454100 Restaureerimistööd, 44112400 Katus, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45320000 Isolatsioonitööd, 45331200 Ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldamine, 45351000 Mehhanotehnilised paigaldustööd, 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd, 45112700 Maastikukujundustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 44112400 Katus, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45213312 Parkimismajade ehitustööd, 45110000 Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd, 45000000 Ehitustööd, 45220000 Insenertehnilised tööd ja ehitustööd, 45112700 Maastikukujundustööd, 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd, 45454100 Restaureerimistööd, 45320000 Isolatsioonitööd, 45331200 Ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldamine, 45351000 Mehhanotehnilised paigaldustööd
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: P26V00000016
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: nadlimitní otevřené zadávací řízení na stavební práce dle § 56 zákona
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45212000 Travaux de construction de bâtiments destinés aux loisirs, aux sports, à la culture, à l'hébergement et de restaurants
Nomenclature complémentaire (cpv): 45000000 Travaux de construction, 45110000 Travaux de démolition de bâtiments et travaux de terrassement, 45213312 Travaux de construction de parkings à étages, 45220000 Ouvrages d'art et de génie civil, 45454100 Travaux de réfection, 44112400 Toit, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45320000 Travaux d'isolation, 45331200 Travaux d'installation de matériel de ventilation et de climatisation, 45351000 Travaux d'installation en construction mécanique, 45231300 Travaux de construction de conduites d'eau et de canalisations d'eaux usées à grande distance, 45112700 Travaux d'aménagement paysager
Nomenclature complémentaire (cpv): 44112400 Toit, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45213312 Travaux de construction de parkings à étages, 45110000 Travaux de démolition de bâtiments et travaux de terrassement, 45000000 Travaux de construction, 45220000 Ouvrages d'art et de génie civil, 45112700 Travaux d'aménagement paysager, 45231300 Travaux de construction de conduites d'eau et de canalisations d'eaux usées à grande distance, 45454100 Travaux de réfection, 45320000 Travaux d'isolation, 45331200 Travaux d'installation de matériel de ventilation et de climatisation, 45351000 Travaux d'installation en construction mécanique
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: P26V00000016
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: P26V00000016
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45212000 Građevinski radovi na zgradama u vezi s odmorom i razonodom, sportom, kulturom, smještajem i restoranima
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi, 45110000 Radovi na rušenju objekata i radovi razbijanja te zemljani radovi, 45213312 Građevinski radovi na parkirališnim zgradama, 45220000 Radovi na niskogradnji i radovi na visokogradnji, 45454100 Radovi na obnovi, 44112400 Krov, 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 45320000 Izolacijski radovi, 45331200 Radovi instaliranja ventilacije i klimatizacije, 45351000 Strojarski instalaterski radovi, 45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju, 45112700 Radovi krajobraznog uređenja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 44112400 Krov, 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 45213312 Građevinski radovi na parkirališnim zgradama, 45110000 Radovi na rušenju objekata i radovi razbijanja te zemljani radovi, 45000000 Građevinski radovi, 45220000 Radovi na niskogradnji i radovi na visokogradnji, 45112700 Radovi krajobraznog uređenja, 45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju, 45454100 Radovi na obnovi, 45320000 Izolacijski radovi, 45331200 Radovi instaliranja ventilacije i klimatizacije, 45351000 Strojarski instalaterski radovi
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: P26V00000016
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45212000 Lavori di costruzione di centri ricreativi, sportivi, culturali, alberghi e ristoranti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45000000 Lavori di costruzione, 45110000 Lavori di demolizione di edifici e lavori di movimento terra, 45213312 Lavori di costruzione di edifici per il parcheggio di veicoli, 45220000 Opere d'arte e strutture, 45454100 Lavori di restauro, 44112400 Tetti, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45320000 Lavori di isolamento, 45331200 Lavori di installazione di impianti di ventilazione e climatizzazione, 45351000 Lavori di installazione di ingegneria meccanica, 45231300 Lavori di costruzione di condotte idriche e fognarie, 45112700 Lavori di architettura paesaggistica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44112400 Tetti, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45213312 Lavori di costruzione di edifici per il parcheggio di veicoli, 45110000 Lavori di demolizione di edifici e lavori di movimento terra, 45000000 Lavori di costruzione, 45220000 Opere d'arte e strutture, 45112700 Lavori di architettura paesaggistica, 45231300 Lavori di costruzione di condotte idriche e fognarie, 45454100 Lavori di restauro, 45320000 Lavori di isolamento, 45331200 Lavori di installazione di impianti di ventilazione e climatizzazione, 45351000 Lavori di installazione di ingegneria meccanica
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: P26V00000016
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45212000 Laisvalaikio, sporto, kultūros, laikino apsigyvenimo pastatų bei restoranų statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45110000 Pastatų griovimo ir ardymo bei žemės perstūmos darbai, 45213312 Automobilių stovėjimo pastatų statybos darbai, 45220000 Inžinerijos ir statybos darbai, 45454100 Restauravimo darbai, 44112400 Stogas, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45320000 Izoliacijos darbai, 45331200 Vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai, 45351000 Mechaninės inžinerijos montavimo darbai, 45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai, 45112700 Kraštovaizdžio darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44112400 Stogas, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45213312 Automobilių stovėjimo pastatų statybos darbai, 45110000 Pastatų griovimo ir ardymo bei žemės perstūmos darbai, 45000000 Statybos darbai, 45220000 Inžinerijos ir statybos darbai, 45112700 Kraštovaizdžio darbai, 45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai, 45454100 Restauravimo darbai, 45320000 Izoliacijos darbai, 45331200 Vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai, 45351000 Mechaninės inžinerijos montavimo darbai
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: P26V00000016
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45212000 Ar atpūtu, sportu, kultūru, nakšņošanu un ēdināšanu saistītu ēku būvniecība
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45110000 Ēku demontāžas un nojaukšanas darbi un zemes pārvietošanas darbi, 45213312 Autostāvvietas ēkas celtniecības darbi, 45220000 Inženiertehniskie un celtniecības darbi, 45454100 Atjaunošanas pakalpojumi, 44112400 Jumts, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45320000 Izolācijas darbi, 45331200 Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas ierīču uzstādīšana, 45351000 Mašīnbūves iekārtu uzstādīšanas darbi, 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi, 45112700 Ainavas veidošana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 44112400 Jumts, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45213312 Autostāvvietas ēkas celtniecības darbi, 45110000 Ēku demontāžas un nojaukšanas darbi un zemes pārvietošanas darbi, 45000000 Celtniecības darbi, 45220000 Inženiertehniskie un celtniecības darbi, 45112700 Ainavas veidošana, 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi, 45454100 Atjaunošanas pakalpojumi, 45320000 Izolācijas darbi, 45331200 Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas ierīču uzstādīšana, 45351000 Mašīnbūves iekārtu uzstādīšanas darbi
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: P26V00000016
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45212000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini trelatat mas-serħan, sports, kultura, lukandi u resturanti
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni, 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak, 45213312 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' binjiet għall-parkeġġi, 45220000 Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni, 45454100 Xogħol ta’ restawr, 44112400 Soqfa, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45320000 Xogħol ta’ l-insulazzjoni, 45331200 Xogħol ta’ stallazzjoni tal-ventilazzjoni u ta’ l-arja kkondizzjonata, 45351000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni ta’ l-inġinerija mekkanika, 45231300 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji tal-pajpijiet ta’ l-ilma u tad-drenaġġ, 45112700 Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 44112400 Soqfa, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45213312 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' binjiet għall-parkeġġi, 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak, 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni, 45220000 Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni, 45112700 Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ, 45231300 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji tal-pajpijiet ta’ l-ilma u tad-drenaġġ, 45454100 Xogħol ta’ restawr, 45320000 Xogħol ta’ l-insulazzjoni, 45331200 Xogħol ta’ stallazzjoni tal-ventilazzjoni u ta’ l-arja kkondizzjonata, 45351000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni ta’ l-inġinerija mekkanika
Għażliet:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: P26V00000016
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45212000 Lucrări de construcţii de clădiri destinate activităţilor de recreere, sportive, culturale, de cazare şi restaurante
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45110000 Lucrări de demolare de clădiri şi de terasament, 45213312 Lucrări de construcţii de parcări cu etaje, 45220000 Lucrări de inginerie şi de construcţii, 45454100 Lucrări de restaurare, 44112400 Acoperiş, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45320000 Lucrări de izolare, 45331200 Lucrări de instalare de echipament de ventilaţie şi de aer condiţionat, 45351000 Lucrări de instalare de inginerie mecanică, 45231300 Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă, 45112700 Lucrări de arhitectură peisagistică
Clasificare suplimentară (cpv): 44112400 Acoperiş, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45213312 Lucrări de construcţii de parcări cu etaje, 45110000 Lucrări de demolare de clădiri şi de terasament, 45000000 Lucrări de construcţii, 45220000 Lucrări de inginerie şi de construcţii, 45112700 Lucrări de arhitectură peisagistică, 45231300 Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă, 45454100 Lucrări de restaurare, 45320000 Lucrări de izolare, 45331200 Lucrări de instalare de echipament de ventilaţie şi de aer condiţionat, 45351000 Lucrări de instalare de inginerie mecanică
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: P26V00000016
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45212000 Stavebné práce na stavbe budov pre voľný čas, šport, kultúru, ubytovanie a reštauračné stravovanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45110000 Búranie budov a demolačné práce a zemné práce, 45213312 Stavebné práce na parkovacích domoch, 45220000 Inžinierske práce a stavebné práce, 45454100 Reštaurovanie, 44112400 Strecha, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45320000 Izolačné práce, 45331200 Inštalovanie ventilácie a klimatizácie, 45351000 Práce na strojárskych inštaláciách, 45231300 Stavebné práce na stavbe potrubných vedení vody a kanalizácie, 45112700 Terénne úpravy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 44112400 Strecha, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45213312 Stavebné práce na parkovacích domoch, 45110000 Búranie budov a demolačné práce a zemné práce, 45000000 Stavebné práce, 45220000 Inžinierske práce a stavebné práce, 45112700 Terénne úpravy, 45231300 Stavebné práce na stavbe potrubných vedení vody a kanalizácie, 45454100 Reštaurovanie, 45320000 Izolačné práce, 45331200 Inštalovanie ventilácie a klimatizácie, 45351000 Práce na strojárskych inštaláciách
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: P26V00000016
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45212000 Gradbena dela na stavbah, ki so namenjene prostemu času, športu, kulturi, nastanitvi in prehrani
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45110000 Rušenje objektov ter splošna rušitvena in zemeljska dela, 45213312 Gradbena dela na parkirni hiši, 45220000 Dela na inženirskih in visokih gradnjah, 45454100 Restavratorska dela, 44112400 Streha, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45320000 Izolacijska dela, 45331200 Inštalacija prezračevalnih in klimatskih naprav, 45351000 Strojna inštalacijska dela, 45231300 Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake, 45112700 Krajinsko oblikovanje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 44112400 Streha, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45213312 Gradbena dela na parkirni hiši, 45110000 Rušenje objektov ter splošna rušitvena in zemeljska dela, 45000000 Gradbena dela, 45220000 Dela na inženirskih in visokih gradnjah, 45112700 Krajinsko oblikovanje, 45231300 Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake, 45454100 Restavratorska dela, 45320000 Izolacijska dela, 45331200 Inštalacija prezračevalnih in klimatskih naprav, 45351000 Strojna inštalacijska dela
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: P26V00000016
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45212000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader för fritidsaktiviteter, idrott, kultur, inkvartering och restaurangverksamhet
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45110000 Rivning av byggnader och schaktning, 45213312 Byggnation av parkeringshus, 45220000 Väg- och vattenbyggnad samt byggnadsverk, 45454100 Restaureringsarbeten, 44112400 Yttertak, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45320000 Isoleringsarbeten, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 45351000 Maskintekniska installationsarbeten, 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar, 45112700 Landskapsplanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 44112400 Yttertak, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45213312 Byggnation av parkeringshus, 45110000 Rivning av byggnader och schaktning, 45000000 Anläggningsarbete, 45220000 Väg- och vattenbyggnad samt byggnadsverk, 45112700 Landskapsplanering, 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar, 45454100 Restaureringsarbeten, 45320000 Isoleringsarbeten, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 45351000 Maskintekniska installationsarbeten
Optioner: