405616-2026 - Състезателна процедура
Полша – Електронни везни и принадлежности – Zakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, zgodnie z poniższymi pakietami: Pakiet nr 1 – Waga laboratoryjna – 1 szt. Pakiet nr 2 – Chłodziarka laboratoryjna podblatowa – 4 szt. Pakiet nr 3 – Szafa szufladowa archiwizacyjna na bloczki/szkiełka – 16 szt. Pakiet nr 4 – Szafa wentylowana na preparaty – 4 szt. Pakiet nr 5 – Drukarka do kasetek histopatologicznych – 1 szt. Pakiet nr 6 – Drukarka do szkiełek mikroskopowych – 2 szt. Pakiet nr 7 – Szafa wentylowana na odczynniki chemiczne – 2 szt. Pakiet nr 8 – Wentylowany blat roboczy – 1 szt. Pakiet nr 9 – Szafa na kasetki histopatologiczne – 21 szt. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden albo większą ilość pakietów. Zadanie będzie realizowane w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.08.06-IZ.01-216/25, Priorytet VIII Fundusze Europejskie na infrastrukturę dla mieszkańca Działanie.08.06 Infrastruktura ochrony zdrowia (typ projektu II). Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Вътрешен идентификаторKCO/PN/75/2025
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 38311000 Електронни везни и принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 39711100 Хладилници и фризери, 39141300 Шкафове с рафтове, 30232110 Лазерни принтери, 39141200 Работни плоскости, 39180000 Мебел за лаборатории
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеWaga laboratoryjna – 1 szt.
ОписаниеZakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Pakiet nr 1 – Waga laboratoryjna – 1 szt.
Вътрешен идентификаторPakiet nr 1
Количество1 брой
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеChłodziarka laboratoryjna podblatowa – 4 szt.
ОписаниеZakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Pakiet nr 2 – Chłodziarka laboratoryjna podblatowa – 4 szt.
Вътрешен идентификаторPakiet nr 2
Основна класификация (cpv): 39711100 Хладилници и фризери
Количество4 броя
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеSzafa szufladowa archiwizacyjna na bloczki/szkiełka – 16 szt.
ОписаниеZakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Pakiet nr 3 – Szafa szufladowa archiwizacyjna na bloczki/szkiełka – 16 szt.
Вътрешен идентификаторPakiet nr 3
Основна класификация (cpv): 39141300 Шкафове с рафтове
Количество16 броя
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеSzafa wentylowana na preparaty – 4 szt.
ОписаниеZakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Pakiet nr 4 – Szafa wentylowana na preparaty – 4 szt.
Вътрешен идентификаторPakiet nr 4
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеDrukarka do kasetek histopatologicznych – 1 szt.
ОписаниеZakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Pakiet nr 5 –Drukarka do kasetek histopatologicznych – 1 szt.
Вътрешен идентификаторPakiet nr 5
Основна класификация (cpv): 30232110 Лазерни принтери
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеDrukarka do szkiełek mikroskopowych – 2 szt.
ОписаниеZakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Pakiet nr 6- Drukarka do szkiełek mikroskopowych – 2 szt.
Вътрешен идентификаторPakiet nr 6
Количество2 броя
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеWentylowany blat roboczy – 1 szt.
ОписаниеZakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Pakiet nr 8- Wentylowany blat roboczy – 1 szt.
Вътрешен идентификаторPakiet nr 7
Основна класификация (cpv): 39141200 Работни плоскости
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеSzafa na kasetki histopatologiczne – 21 szt.
ОписаниеZakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Pakiet nr 9- Szafa na kasetki histopatologiczne – 21 szt.
Вътрешен идентификаторPakiet nr 8
Основна класификация (cpv): 39180000 Мебел за лаборатории
Количество21 броя
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеSzafa wentylowana na odczynniki chemiczne – 2 szt.
ОписаниеZakup wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. Pakiet nr 7- Szafa wentylowana na odczynniki chemiczne – 2 szt.
Вътрешен идентификаторPakiet nr 9
2. Procedure
Procedure
Intern ID: KCO/PN/75/2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38311000 Elektroniske vægte og tilbehør
Supplerende klassifikation (cpv): 39711100 Køleskabe og frysebokse, 39141300 Indbyggede skabe, 30232110 Laserprintere, 39141200 Køkkenborde, 39180000 Laboratoriemøbler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Waga laboratoryjna – 1 szt.
Intern ID: Pakiet nr 1
Mængde: 1 styk
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Pakiet nr 2
Primær klassifikation (cpv): 39711100 Køleskabe og frysebokse
Mængde: 4 stykker
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Pakiet nr 3
Primær klassifikation (cpv): 39141300 Indbyggede skabe
Mængde: 16 stykker
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: Pakiet nr 4
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: Pakiet nr 5
Primær klassifikation (cpv): 30232110 Laserprintere
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: Pakiet nr 6
Mængde: 2 stykker
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: Pakiet nr 7
Primær klassifikation (cpv): 39141200 Køkkenborde
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: Pakiet nr 8
Primær klassifikation (cpv): 39180000 Laboratoriemøbler
Mængde: 21 stykker
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: Pakiet nr 9
405616-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungKCO/PN/75/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 30232110 Laserdrucker, 39141200 Arbeitsplatten, 39180000 Labormöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelWaga laboratoryjna – 1 szt.
Interne KennungPakiet nr 1
Menge1 Stück
LosLOT-0002
Interne KennungPakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Menge4 Stück
LosLOT-0003
Interne KennungPakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Menge16 Stück
LosLOT-0005
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0006
Interne KennungPakiet nr 5
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
LosLOT-0007
Interne KennungPakiet nr 6
Menge2 Stück
LosLOT-0008
TitelWentylowany blat roboczy – 1 szt.
Interne KennungPakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 39141200 Arbeitsplatten
LosLOT-0009
Interne KennungPakiet nr 8
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Menge21 Stück
LosLOT-0010
Interne KennungPakiet nr 9
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: KCO/PN/75/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38311000 Ηλεκτρονικοί ζυγοί και εξαρτήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39711100 Ψυγεία και καταψύκτες, 39141300 Ερμάρια, 30232110 Εκτυπωτές λέιζερ, 39141200 Επιφάνειες εργασίας, 39180000 Έπιπλα εργαστηρίου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Waga laboratoryjna – 1 szt.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 1
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39711100 Ψυγεία και καταψύκτες
Ποσότητα: 4 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39141300 Ερμάρια
Ποσότητα: 16 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 4
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30232110 Εκτυπωτές λέιζερ
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 6
Ποσότητα: 2 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 7
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39141200 Επιφάνειες εργασίας
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 8
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39180000 Έπιπλα εργαστηρίου
Ποσότητα: 21 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 9
405616-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierKCO/PN/75/2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38311000 Electronic scales and accessories
Additional classification (cpv): 39711100 Refrigerators and freezers, 39141300 Cabinets, 30232110 Laser printers, 39141200 Worktops, 39180000 Laboratory furniture
5. Lot
LotLOT-0001
TitleWaga laboratoryjna – 1 szt.
Internal identifierPakiet nr 1
Quantity1 piece
LotLOT-0002
Internal identifierPakiet nr 2
Main classification (cpv): 39711100 Refrigerators and freezers
Quantity4 pieces
LotLOT-0003
Internal identifierPakiet nr 3
Main classification (cpv): 39141300 Cabinets
Quantity16 pieces
LotLOT-0005
Internal identifierPakiet nr 4
LotLOT-0006
Internal identifierPakiet nr 5
Main classification (cpv): 30232110 Laser printers
LotLOT-0007
Internal identifierPakiet nr 6
Quantity2 pieces
LotLOT-0008
TitleWentylowany blat roboczy – 1 szt.
Internal identifierPakiet nr 7
Main classification (cpv): 39141200 Worktops
LotLOT-0009
Internal identifierPakiet nr 8
Main classification (cpv): 39180000 Laboratory furniture
Quantity21 pieces
LotLOT-0010
Internal identifierPakiet nr 9
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: KCO/PN/75/2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38311000 Elektronkaalud ja manused
Täiendav liigitus (cpv): 39711100 Külmikud ja sügavkülmikud, 39141300 Laegastega kapid, 30232110 Laserprinterid, 39141200 Tööpinnad, 39180000 Laborimööbel
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Waga laboratoryjna – 1 szt.
Sisemine tunnus: Pakiet nr 1
Kogus: 1 tükk
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Pakiet nr 2
Peamine liigitus (cpv): 39711100 Külmikud ja sügavkülmikud
Kogus: 4 tükki
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Pakiet nr 3
Peamine liigitus (cpv): 39141300 Laegastega kapid
Kogus: 16 tükki
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: Pakiet nr 4
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: Pakiet nr 5
Peamine liigitus (cpv): 30232110 Laserprinterid
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: Pakiet nr 6
Kogus: 2 tükki
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: Pakiet nr 7
Peamine liigitus (cpv): 39141200 Tööpinnad
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: Pakiet nr 8
Peamine liigitus (cpv): 39180000 Laborimööbel
Kogus: 21 tükki
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: Pakiet nr 9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: KCO/PN/75/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38311000 Electronic scales and accessories
Aicmiú breise (cpv): 39711100 Refrigerators and freezers, 39141300 Cabinets, 30232110 Laser printers, 39141200 Worktops, 39180000 Laboratory furniture
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Waga laboratoryjna – 1 szt.
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 1
Cainníocht: 1 píosa
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 2
Príomhaicmiú (cpv): 39711100 Refrigerators and freezers
Cainníocht: 4 píosa
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 3
Príomhaicmiú (cpv): 39141300 Cabinets
Cainníocht: 16 píosa
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 4
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 5
Príomhaicmiú (cpv): 30232110 Laser printers
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 6
Cainníocht: 2 píosa
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 7
Príomhaicmiú (cpv): 39141200 Worktops
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 8
Príomhaicmiú (cpv): 39180000 Laboratory furniture
Cainníocht: 21 píosa
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 9
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: KCO/PN/75/2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38311000 Elektronske vage i pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 39711100 Hladnjaci i zamrzivači, 39141300 Ormarići, 30232110 Laserski pisači, 39141200 Radne površine, 39180000 Laboratorijski namještaj
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Waga laboratoryjna – 1 szt.
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 1
Količina: 1 komad
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 2
Glavna klasifikacija (cpv): 39711100 Hladnjaci i zamrzivači
Količina: 4 komadi
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 3
Glavna klasifikacija (cpv): 39141300 Ormarići
Količina: 16 komadi
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 4
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 5
Glavna klasifikacija (cpv): 30232110 Laserski pisači
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 6
Količina: 2 komadi
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 7
Glavna klasifikacija (cpv): 39141200 Radne površine
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 8
Glavna klasifikacija (cpv): 39180000 Laboratorijski namještaj
Količina: 21 komadi
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 9
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: KCO/PN/75/2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38311000 Bilance elettroniche e accessori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39711100 Frigoriferi e congelatori, 39141300 Armadietti, 30232110 Stampanti laser, 39141200 Piani di lavoro, 39180000 Mobili per laboratorio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Waga laboratoryjna – 1 szt.
Identificativo interno: Pakiet nr 1
Quantità: 1 pezzo
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Pakiet nr 2
Classificazione principale (cpv): 39711100 Frigoriferi e congelatori
Quantità: 4 pezzi
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Pakiet nr 3
Classificazione principale (cpv): 39141300 Armadietti
Quantità: 16 pezzi
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: Pakiet nr 4
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: Pakiet nr 5
Classificazione principale (cpv): 30232110 Stampanti laser
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: Pakiet nr 6
Quantità: 2 pezzi
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: Pakiet nr 7
Classificazione principale (cpv): 39141200 Piani di lavoro
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: Pakiet nr 8
Classificazione principale (cpv): 39180000 Mobili per laboratorio
Quantità: 21 pezzi
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: Pakiet nr 9
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: KCO/PN/75/2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38311000 Elektroninės svarstyklės ir priedai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39711100 Šaldytuvai ir šaldikliai, 39141300 Spintelės, 30232110 Lazeriniai spausdintuvai, 39141200 Stalviršiai, 39180000 Laboratorijos baldai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Waga laboratoryjna – 1 szt.
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 1
Kiekis: 1 vienetas
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39711100 Šaldytuvai ir šaldikliai
Kiekis: 4 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39141300 Spintelės
Kiekis: 16 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 4
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 5
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30232110 Lazeriniai spausdintuvai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 6
Kiekis: 2 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 7
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39141200 Stalviršiai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 8
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39180000 Laboratorijos baldai
Kiekis: 21 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: Pakiet nr 9
Iekšējais identifikators: KCO/PN/75/2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38311000 Elektroniskie svari un piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 39711100 Ledusskapji un saldētavas, 39141300 Skapji, 30232110 Lāzerprinteri, 39141200 Darba virsmas, 39180000 Laboratorijas mēbeles
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Waga laboratoryjna – 1 szt.
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 1
Daudzums: 1 gabals
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 39711100 Ledusskapji un saldētavas
Daudzums: 4 gabali
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 39141300 Skapji
Daudzums: 16 gabali
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 4
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 5
Galvenā klasifikācija (cpv): 30232110 Lāzerprinteri
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 6
Daudzums: 2 gabali
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 7
Galvenā klasifikācija (cpv): 39141200 Darba virsmas
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 8
Galvenā klasifikācija (cpv): 39180000 Laboratorijas mēbeles
Daudzums: 21 gabali
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 9
Interne identificatiecode: KCO/PN/75/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38311000 Elektronische weegschalen en toebehoren
Aanvullende classificatie (cpv): 39711100 Koelkasten en diepvriezers, 39141300 Legkasten, 30232110 Laserprinters, 39141200 Werkbladen, 39180000 Laboratoriummeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Pakiet nr 1
Hoeveelheid: 1 stuk
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Pakiet nr 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 39711100 Koelkasten en diepvriezers
Hoeveelheid: 4 stuks
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Pakiet nr 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 39141300 Legkasten
Hoeveelheid: 16 stuks
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Pakiet nr 4
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Pakiet nr 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232110 Laserprinters
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Pakiet nr 6
Hoeveelheid: 2 stuks
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Pakiet nr 7
Belangrijkste classificatie (cpv): 39141200 Werkbladen
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Pakiet nr 8
Belangrijkste classificatie (cpv): 39180000 Laboratoriummeubilair
Hoeveelheid: 21 stuks
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Pakiet nr 9
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: KCO/PN/75/2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38311000 Balanţe electronice şi accesorii
Clasificare suplimentară (cpv): 39711100 Frigidere şi congelatoare, 39141300 Dulapuri compartimentate, 30232110 Imprimante laser, 39141200 Plane de lucru, 39180000 Mobilier de laborator
Lot: LOT-0001
Titlu: Waga laboratoryjna – 1 szt.
Identificator intern: Pakiet nr 1
Cantitate: 1 unitate
Lot: LOT-0002
Identificator intern: Pakiet nr 2
Clasificarea principală (cpv): 39711100 Frigidere şi congelatoare
Cantitate: 4 unități
Lot: LOT-0003
Identificator intern: Pakiet nr 3
Clasificarea principală (cpv): 39141300 Dulapuri compartimentate
Cantitate: 16 unități
Lot: LOT-0005
Identificator intern: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0006
Identificator intern: Pakiet nr 5
Clasificarea principală (cpv): 30232110 Imprimante laser
Lot: LOT-0007
Identificator intern: Pakiet nr 6
Cantitate: 2 unități
Lot: LOT-0008
Identificator intern: Pakiet nr 7
Clasificarea principală (cpv): 39141200 Plane de lucru
Lot: LOT-0009
Identificator intern: Pakiet nr 8
Clasificarea principală (cpv): 39180000 Mobilier de laborator
Cantitate: 21 unități
Lot: LOT-0010
Identificator intern: Pakiet nr 9
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: KCO/PN/75/2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38311000 Elektronske lestvice in dodatki
Dodatna klasifikacija (cpv): 39711100 Hladilniki in zamrzovalniki, 39141300 Omarice, 30232110 Laserski tiskalniki, 39141200 Delovne površine, 39180000 Laboratorijsko pohištvo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Pakiet nr 1
Količina: 1 kos
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Pakiet nr 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39711100 Hladilniki in zamrzovalniki
Količina: 4 kosi
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Pakiet nr 3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39141300 Omarice
Količina: 16 kosi
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Pakiet nr 4
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Pakiet nr 5
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30232110 Laserski tiskalniki
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Pakiet nr 6
Količina: 2 kosi
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Pakiet nr 7
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39141200 Delovne površine
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Pakiet nr 8
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39180000 Laboratorijsko pohištvo
Količina: 21 kosi
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Pakiet nr 9