2. Процедура
Процедура
Заглавие: A10 Tauern Autobahn, Bereich Liesertal, STBW Ankerfelder L31, L32 und L34, AB-Km 125,7 bis AB-Km 129,2 - Planungsleistung
Описание: A10 Tauern Autobahn, Bereich Liesertal, STBW Ankerfelder L31, L32 und L34, AB-Km 125,7 bis AB-Km 129,2 - Planungsleistung
Вътрешен идентификатор: ProVia-ID 157394
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-6521
Вътрешен идентификатор: 157394
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ProVia-ID 157394
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
5. Část
Část: LOT-6521
Interní identifikátor: 157394
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ProVia-ID 157394
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-6521
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 157394
405649-2026 - Competition
Austria – Architectural, construction, engineering and inspection services – A10 Tauern Autobahn, Bereich Liesertal, STBW Ankerfelder L31, L32 und L34, AB-Km 125,7 bis AB-Km 129,2 - Planungsleistung
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierProVia-ID 157394
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
LotLOT-6521
Internal identifier157394
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ProVia-ID 157394
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
5. Osa
Osa: LOT-6521
Sisemine tunnus: 157394
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ProVia-ID 157394
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
Sisäinen tunniste: 157394
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ProVia-ID 157394
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-6521
Aitheantóir inmheánach: 157394
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ProVia-ID 157394
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-6521
Interna identifikacijska oznaka: 157394
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ProVia-ID 157394
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-6521
Belső azonosító: 157394
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ProVia-ID 157394
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-6521
Iekšējais identifikators: 157394
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ProVia-ID 157394
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
5. Lott
Lott: LOT-6521
Identifikatur intern: 157394
Interne identificatiecode: ProVia-ID 157394
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-6521
Interne identificatiecode: 157394
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ProVia-ID 157394
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-6521
Wewnętrzny identyfikator: 157394
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ProVia-ID 157394
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
5. Časť
Časť: LOT-6521
Interný identifikátor: 157394
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ProVia-ID 157394
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-6521
Notranji identifikator: 157394
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ProVia-ID 157394
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-6521
Intern identifierare: 157394