2. Процедура
Процедура
Заглавие: Planšetiniai kompiuteriai ir smūgiams atsparus nešiojamas kompiuteris
Описание: Perkančioji organizacija – Aplinkos apsaugos agentūra. Pirkimą vykdanti organizacija - Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra. Pirkimo objektas – Planšetiniai kompiuteriai ir atsparus smūgiams nešiojamas kompiuteris. Prekės bus bus naudojamos duomenų suvedimui į AIVIKS sistemą lauko sąlygomis. Perkamas kiekis – 51 Prekė. Pirkimas skaidomas į dvi dalis.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30213200 Таблетен компютър
Допълнителна класификация (cpv): 30213100 Преносими компютри (от 3 до 5 кг)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Planšetiniai kompiuteriai
Вътрешен идентификатор: 1
Количество: 50 броя
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Smūgiams atsparus nešiojamas kompiuteris
Вътрешен идентификатор: 2
Количество: 1 брой
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30213200 Tabletcomputere
Supplerende klassifikation (cpv): 30213100 Bærbare datamater
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Planšetiniai kompiuteriai
Intern ID: 1
Mængde: 50 stykker
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Mængde: 1 styk
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Menge: 50 Stück
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Menge: 1 Stück
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213200 Φορητοί υπολογιστές για την εισαγωγή χειρόγραφου κειμένου με τη χρήση γραφίδας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Planšetiniai kompiuteriai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Ποσότητα: 50 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213200 Tablet computer
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Planšetiniai kompiuteriai
Internal identifier: 1
Quantity: 50 pieces
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Quantity: 1 piece
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30213200 Tabletas digitales
Clasificación adicional (cpv): 30213100 Ordenadores portátiles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Planšetiniai kompiuteriai
Identificador interno: 1
Cantidad: 50 piezas
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Cantidad: 1 pieza
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 30213100 Portable computers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Planšetiniai kompiuteriai
Aitheantóir inmheánach: 1
Cainníocht: 50 píosa
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Cainníocht: 1 píosa
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30213200 Táblaszámítógépek
További osztályozás (cpv): 30213100 Hordozható számítógépek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Planšetiniai kompiuteriai
Belső azonosító: 1
Mennyiség: 50 darab
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Mennyiség: 1 darab
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30213200 Computer modello tablet
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30213100 Computer portatili
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Planšetiniai kompiuteriai
Identificativo interno: 1
Quantità: 50 pezzi
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Quantità: 1 pezzo
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30213200 Planšetiniai kompiuteriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Planšetiniai kompiuteriai
Vidaus identifikatorius: 1
Kiekis: 50 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Kiekis: 1 vienetas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213200 Planšetdators
Papildu klasifikācija (cpv): 30213100 Portatīvie datori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Planšetiniai kompiuteriai
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 50 gabali
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daudzums: 1 gabals
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30213200 Computadores tabulares (tablet computers)
Classificação adicional (cpv): 30213100 Computadores portáteis
Quantidade: 50 artigos
Quantidade: 1 artigo
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30213200 Tablet PC
Clasificare suplimentară (cpv): 30213100 Computere portabile
Titlu: Planšetiniai kompiuteriai
Identificator intern: 1
Cantitate: 50 unități
Identificator intern: 2
Cantitate: 1 unitate
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30213200 Tabletový počítač
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30213100 Prenosné počítače
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Planšetiniai kompiuteriai
Interný identifikátor: 1
Množstvo: 50 kusy
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Množstvo: 1 kus
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30213200 Tablični računalnik
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213100 Prenosni računalniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Planšetiniai kompiuteriai
Notranji identifikator: 1
Količina: 50 kosi
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Količina: 1 kos
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30213200 Portföljdator
Ytterligare klassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Mängd: 50 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Mängd: 1 stycke