2. Процедура
Процедура
Заглавие: ES mokėjimo agentūrų direktorių konferencijos organizavimo paslaugos (2 vokai)
Описание: Europos Sąjungos šalių mokėjimo agentūrų direktorių konferencijos organizavimo paslaugos: planuojama renginio data 2027 m. gegužės 19–21 d., maksimalus dalyvių skaičius - 130 dalyvių.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79952000 Услуги, свързани с организирането на събития
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79952000 Tjenesteydelser i forbindelse med arrangementer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 0
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79952000 Υπηρεσίες εκδηλώσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79952000 Ürituste korraldamisega seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 0
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79952000 Tapahtumapalvelut
Sisäinen tunniste: 0
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 79952000 Event services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 0
405729-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79952000 Usluge organiziranja događanja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka0
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 0
405729-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 79952000 Servizi di organizzazione di eventi
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno0
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79952000 Servizzi ta' avvenimenti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 0
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79952000 Usługi w zakresie organizacji imprez
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79952000 Serviços de eventos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79952000 Servicii pentru evenimente
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 0
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 0