405755-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване – Zakup pełnej pogwarancyjnej obsługi serwisowej do Angiografu Philips Azurion na okres 36 miesięcy płatne w ratach miesięcznych
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup pełnej pogwarancyjnej obsługi serwisowej do Angiografu Philips Azurion na okres 36 miesięcy płatne w ratach miesięcznych
ОписаниеSzczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony Załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификаторDZP/48/2026/RG
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускорявада
Обосновка на ускорената процедураzachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert ze względu na konieczność utrzymania ciągłości dostaw asortymentu, co wynika z obowiązku zabezpieczenia potrzeb pacjentów. Zamawiający, po przeanalizowaniu całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych stwierdza, że konieczne jest pilne zawarcie umowy, a tym samym nie jest możliwe zachowanie terminu składnia ofert o którym mowa w art. 138 ust. 1 uPzp.
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 50421000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеSzczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony Załącznik nr 2 do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZP/48/2026/RG
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50421000 Opravy a údržba zdravotnických přístrojů
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZP/48/2026/RG
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50421000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP/48/2026/RG
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50421000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: DZP/48/2026/RG
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
405755-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos – Zakup pełnej pogwarancyjnej obsługi serwisowej do Angiografu Philips Azurion na okres 36 miesięcy płatne w ratach miesięcznych
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDZP/48/2026/RG
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZP/48/2026/RG
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50421000 Lääketieteellisten laitteiden korjaus ja huolto
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZP/48/2026/RG
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZP/48/2026/RG
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DZP/48/2026/RG
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50421000 Usluge popravaka i održavanja medicinske opreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZP/48/2026/RG
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50421000 Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DZP/48/2026/RG
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50421000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZP/48/2026/RG
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50421000 Medicinos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZP/48/2026/RG
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50421000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: DZP/48/2026/RG
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50421000 Reparatie en onderhoud van medische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: DZP/48/2026/RG
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50421000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DZP/48/2026/RG
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DZP/48/2026/RG
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50421000 Opravy a údržba lekárskych zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP/48/2026/RG
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50421000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZP/48/2026/RG
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50421000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001