See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Achizitie dotari “ Relocarea și modernizarea activității secției de oncologie și înființare compartiment cardiologie intervențională” SMIS 364559
Описание: Furnizare dotări și echipamente medicale pentru obiectivul de investiţie „Relocarea și modernizarea activității secției de oncologie și înființare compartiment cardiologie intervențională” SMIS 364559”, finanțat prin Programul Sanatate- Contractului de finanțare nr. 38901 din 27.03.2026. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare, numai prin SICAP. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este 19 zile, conform art. 160 alin. (1) și alin. (2) din Legea 98/2016. În măsura în care solicitările de clarificări sau informații suplimentare au fost adresate în termenul prevăzut anterior, răspunsul autorității contractante va fi publicat în SICAP cu 11 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor, conform art. 161 alin.(2) din Legea 98/2016, autoritatea contractantă urmând să nu dea curs solicitărilor adresate prin altă modalitate de comunicare sau ulterioare termenului limită stabilit.
Вътрешен идентификатор: 4613342_2026_PAAPD1617643
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: SISTEM NONITOR PROGRAMARE PACIENTI
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 1
Вътрешен идентификатор: 1
Основна класификация (cpv): 48813100 Електронни табла
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: ECHIPAMENTE IT
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 2
Вътрешен идентификатор: 2
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: MOBILIER PENTRU SPATII DE ASTEPTARE SI VESTIARE
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 3
Вътрешен идентификатор: 3
Основна класификация (cpv): 39150000 Различни видове мебелировка и оборудване
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: MOBILIER MEDICAL PENTRU TRATAMENT SI INGRIJIRE PACIENT
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 4
Вътрешен идентификатор: 4
Основна класификация (cpv): 33192300 Медицинска мебел, с изключение на легла и маси
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: CARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 5
Вътрешен идентификатор: 5
Основна класификация (cpv): 34911100 Ръчни колички
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: MOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 6
Вътрешен идентификатор: 6
Основна класификация (cpv): 33192120 Болнични легла
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: POMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 7
Вътрешен идентификатор: 7
Основна класификация (cpv): 33194110 Помпи за перфузия
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: ECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 8
Вътрешен идентификатор: 8
Основна класификация (cpv): 33192160 Комбинирани носилки колички
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: MOBILIER ADMINISTRATIV SI DE DEPOZITARE
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 9
Вътрешен идентификатор: 9
Основна класификация (cpv): 39130000 Мебелировка за офиса
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: SISTEM AUTOMATIZAT DE GESTIONARE MEDICAMENTE
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 10
Вътрешен идентификатор: 10
Основна класификация (cpv): 33197000 Компютърно оборудване за медицинска употреба
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: ECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 11
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: APARATURA MEDICALA PENTRU MONITORIZARE SI DIAGNOSTIC
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 12
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: MOBILIER PENTRU BIROURI SI SALI DE ASTEPTARE
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 13
Вътрешен идентификатор: 13
Основна класификация (cpv): 39110000 Седалки, столове и свързани с тях продукти, и части към тях
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: AMBULANTA TIP A1
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 14
Вътрешен идентификатор: 14
Основна класификация (cpv): 34114121 Линейки
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: ECHIPAMENTE PENTRU CURATAREA PARDOSELILOR
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 15
Вътрешен идентификатор: 15
Основна класификация (cpv): 42995000 Различни видове почистващи машини
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: ECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 16
Вътрешен идентификатор: 16
Основна класификация (cpv): 33124120 Уреди за ултразвукова диагностика
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: ECHIPAMENT PENTRU ELIMINARE DESEURI BIOLOGICE (MACERATOR)
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 17
Вътрешен идентификатор: 17
Основна класификация (cpv): 33191000 Устройства за стерилизиране, дезинфекция и поддържане на хигиена
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: ECHIPAMENTE PENTRU TRANSPORT PACIENTI
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 18
Вътрешен идентификатор: 18
Основна класификация (cpv): 33193100 Превозни средства за лица с физически увреждания и инвалидни колички
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: CARUCIOARE MEDICALE PENTRU INGRIJIRE SI DISTRIBUTIE MATERIALE
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 19
Вътрешен идентификатор: 19
Основна класификация (cpv): 33192000 Медицинска мебел
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: ECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 20
Вътрешен идентификатор: 20
Основна класификация (cpv): 39711110 Хладилници с фризери
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: TELEVIZOARE PENTRU SALOANE PACIENTI+SUPORTURI TV
Описание: Furnizare de dotari conform Caiet de sarcini si Anexa LOT 21
Вътрешен идентификатор: 21
Основна класификация (cpv): 32320000 Телевизионно и аудиовизуално оборудване
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 4613342_2026_PAAPD1617643
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Hlavní klasifikace (cpv): 48813100 Elektronické vývěsky
Část: LOT-0002
Název: ECHIPAMENTE IT
Interní identifikátor: 2
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 3
Hlavní klasifikace (cpv): 39150000 Různý nábytek a vybavení
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 4
Hlavní klasifikace (cpv): 33192300 Lékařský nábytek s výjimkou lůžek a stolů
Část: LOT-0005
Název: CARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Interní identifikátor: 5
Hlavní klasifikace (cpv): 34911100 Vozíky
Část: LOT-0006
Název: MOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Interní identifikátor: 6
Hlavní klasifikace (cpv): 33192120 Nemocniční lůžka
Část: LOT-0007
Název: POMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Interní identifikátor: 7
Hlavní klasifikace (cpv): 33194110 Infúzní čerpadla
Část: LOT-0008
Název: ECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Interní identifikátor: 8
Hlavní klasifikace (cpv): 33192160 Lehátka
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: 9
Hlavní klasifikace (cpv): 39130000 Kancelářský nábytek
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: 10
Hlavní klasifikace (cpv): 33197000 Počítačové vybavení pro zdravotnictví
Část: LOT-0011
Název: ECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Interní identifikátor: 11
Část: LOT-0012
Interní identifikátor: 12
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: 13
Hlavní klasifikace (cpv): 39110000 Sedadla, židle a související výrobky a jejich díly
Část: LOT-0014
Název: AMBULANTA TIP A1
Interní identifikátor: 14
Hlavní klasifikace (cpv): 34114121 Ambulance
Část: LOT-0015
Interní identifikátor: 15
Hlavní klasifikace (cpv): 42995000 Různé čisticí stroje
Část: LOT-0016
Název: ECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Interní identifikátor: 16
Hlavní klasifikace (cpv): 33124120 Diagnostické ultrazvukové přístroje
Část: LOT-0017
Interní identifikátor: 17
Hlavní klasifikace (cpv): 33191000 Sterilizační, desinfekční a hygienické přístroje
Část: LOT-0018
Interní identifikátor: 18
Hlavní klasifikace (cpv): 33193100 Vozíky pro invalidy a pojízdná křesla
Část: LOT-0019
Interní identifikátor: 19
Hlavní klasifikace (cpv): 33192000 Lékařský nábytek
Část: LOT-0020
Název: ECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Interní identifikátor: 20
Hlavní klasifikace (cpv): 39711110 Kombinovaná chladící a mrazící zařízení
Část: LOT-0021
Interní identifikátor: 21
Hlavní klasifikace (cpv): 32320000 Televizní a audiovizuální přístroje
405787-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID4613342_2026_PAAPD1617643
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelSISTEM NONITOR PROGRAMARE PACIENTI
Intern ID1
Primær klassifikation (cpv): 48813100 Elektroniske opslagstavler
DelkontraktLOT-0002
TitelECHIPAMENTE IT
Intern ID2
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
DelkontraktLOT-0003
Intern ID3
Primær klassifikation (cpv): 39150000 Diverse møbler og udstyr
DelkontraktLOT-0004
Intern ID4
Primær klassifikation (cpv): 33192300 Møbler til medicinsk brug, undtagen senge og borde
DelkontraktLOT-0005
TitelCARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Intern ID5
Primær klassifikation (cpv): 34911100 Sækkevogne
DelkontraktLOT-0006
TitelMOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Intern ID6
Primær klassifikation (cpv): 33192120 Hospitalssenge
DelkontraktLOT-0007
TitelPOMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Intern ID7
Primær klassifikation (cpv): 33194110 Infusionspumper
DelkontraktLOT-0008
TitelECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Intern ID8
Primær klassifikation (cpv): 33192160 Bårer
DelkontraktLOT-0009
Intern ID9
Primær klassifikation (cpv): 39130000 Kontormøbler
DelkontraktLOT-0010
Intern ID10
Primær klassifikation (cpv): 33197000 Edb-udstyr til medicinsk brug
DelkontraktLOT-0011
TitelECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Intern ID11
DelkontraktLOT-0012
Intern ID12
DelkontraktLOT-0013
Intern ID13
Primær klassifikation (cpv): 39110000 Sæder, stole, m.v. og dele dertil
DelkontraktLOT-0014
TitelAMBULANTA TIP A1
Intern ID14
Primær klassifikation (cpv): 34114121 Ambulancer
DelkontraktLOT-0015
Intern ID15
Primær klassifikation (cpv): 42995000 Diverse rengøringsmaskiner
DelkontraktLOT-0016
TitelECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Intern ID16
Primær klassifikation (cpv): 33124120 Udstyr til ultralydsdiagnostik
DelkontraktLOT-0017
Intern ID17
Primær klassifikation (cpv): 33191000 Udstyr til sterilisation, desinfektion og hygiejne
DelkontraktLOT-0018
Intern ID18
Primær klassifikation (cpv): 33193100 Invalidekøretøjer og kørestole
DelkontraktLOT-0019
Intern ID19
Primær klassifikation (cpv): 33192000 Møbler til medicinsk brug
DelkontraktLOT-0020
TitelECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Intern ID20
Primær klassifikation (cpv): 39711110 Kombinerede køle- og fryseskabe
DelkontraktLOT-0021
Intern ID21
Primær klassifikation (cpv): 32320000 Fjernsynsudstyr og av-udstyr
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 4613342_2026_PAAPD1617643
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 48813100 Elektronische Anzeigetafeln
Los: LOT-0002
Titel: ECHIPAMENTE IT
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0005
Titel: CARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 34911100 Handwagen
Los: LOT-0006
Titel: MOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0007
Titel: POMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0008
Titel: ECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 33192160 Tragbahren
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33197000 Computerausrüstung für die Medizin
Los: LOT-0011
Titel: ECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Los: LOT-0014
Titel: AMBULANTA TIP A1
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen
Los: LOT-0016
Titel: ECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Interne Kennung: 16
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 17
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Haupteinstufung (cpv): 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 19
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0020
Titel: ECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Interne Kennung: 20
Haupteinstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4613342_2026_PAAPD1617643
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48813100 Ηλεκτρονικοί πίνακες ανακοινώσεων
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: ECHIPAMENTE IT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33192300 Ιατρική επίπλωση, εκτός από κλίνες και τράπεζες
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: CARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34911100 Χειραμάξια
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: MOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33192120 Νοσοκομειακές κλίνες
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: POMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33194110 Αντλίες ενδοφλέβιας έγχυσης
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: ECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33192160 Φορεία
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39130000 Έπιπλα γραφείων
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33197000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών ιατρικής χρήσης
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: ECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39110000 Καθίσματα, καρέκλες και συναφή μέρη και εξαρτήματα
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: AMBULANTA TIP A1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114121 Ασθενοφόρα
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42995000 Διάφορα μηχανήματα καθαρισμού
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: ECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33124120 Συσκευές διαγνωστικής με υπερήχους
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33191000 Συσκευές αποστείρωσης, απολύμανσης και υγιεινής δοντιών
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33193100 Αναπηρικά καρότσια και πολυθρόνες με τροχούς
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33192000 Ιατρικές προμήθειες
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: ECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39711110 Ψυγεία-καταψύκτες
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32320000 Τηλεοπτικός και οπτικοακουστικός εξοπλισμός
405787-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier4613342_2026_PAAPD1617643
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
TitleSISTEM NONITOR PROGRAMARE PACIENTI
Internal identifier1
Main classification (cpv): 48813100 Electronic bulletin boards
LotLOT-0002
TitleECHIPAMENTE IT
Internal identifier2
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
LotLOT-0003
Internal identifier3
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
LotLOT-0004
Internal identifier4
Main classification (cpv): 33192300 Medical furniture except beds and tables
LotLOT-0005
TitleCARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Internal identifier5
Main classification (cpv): 34911100 Trolleys
LotLOT-0006
TitleMOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Internal identifier6
Main classification (cpv): 33192120 Hospital beds
LotLOT-0007
TitlePOMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Internal identifier7
Main classification (cpv): 33194110 Infusion pumps
LotLOT-0008
TitleECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Internal identifier8
Main classification (cpv): 33192160 Stretchers
LotLOT-0009
Internal identifier9
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
LotLOT-0010
Internal identifier10
Main classification (cpv): 33197000 Medical computer equipment
LotLOT-0011
TitleECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Internal identifier11
LotLOT-0012
Internal identifier12
LotLOT-0013
Internal identifier13
Main classification (cpv): 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts
LotLOT-0014
TitleAMBULANTA TIP A1
Internal identifier14
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
LotLOT-0015
Internal identifier15
Main classification (cpv): 42995000 Miscellaneous cleaning machines
LotLOT-0016
TitleECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Internal identifier16
Main classification (cpv): 33124120 Diagnostic ultrasound devices
LotLOT-0017
Internal identifier17
Main classification (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
LotLOT-0018
Internal identifier18
Main classification (cpv): 33193100 Invalid carriages and wheelchairs
LotLOT-0019
Internal identifier19
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
LotLOT-0020
TitleECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Internal identifier20
Main classification (cpv): 39711110 Refrigerator-freezers
LotLOT-0021
Internal identifier21
Main classification (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 4613342_2026_PAAPD1617643
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 48813100 Tablones de anuncios electrónicos
Lote: LOT-0002
Título: ECHIPAMENTE IT
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 39150000 Mobiliario y equipo diverso
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Clasificación principal (cpv): 33192300 Mobiliario para uso médico, excepto camas y mesas
Lote: LOT-0005
Título: CARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Identificador interno: 5
Clasificación principal (cpv): 34911100 Carritos manuales
Lote: LOT-0006
Título: MOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Identificador interno: 6
Clasificación principal (cpv): 33192120 Camas de hospital
Lote: LOT-0007
Título: POMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Identificador interno: 7
Clasificación principal (cpv): 33194110 Bombas de infusión
Lote: LOT-0008
Título: ECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Identificador interno: 8
Clasificación principal (cpv): 33192160 Camillas
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Clasificación principal (cpv): 39130000 Muebles de oficina
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Clasificación principal (cpv): 33197000 Equipo informático para uso médico
Lote: LOT-0011
Título: ECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 13
Clasificación principal (cpv): 39110000 Asientos, sillas y productos conexos y piezas correspondientes
Lote: LOT-0014
Título: AMBULANTA TIP A1
Identificador interno: 14
Clasificación principal (cpv): 34114121 Ambulancias
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Clasificación principal (cpv): 42995000 Máquinas de limpieza diversas
Lote: LOT-0016
Título: ECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Identificador interno: 16
Clasificación principal (cpv): 33124120 Aparatos de ultrasonidos para diagnóstico
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Clasificación principal (cpv): 33191000 Aparatos para esterilización, desinfección e higiene
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Clasificación principal (cpv): 33193100 Sillas de ruedas y demás vehículos para inválidos
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 19
Clasificación principal (cpv): 33192000 Mobiliario para uso médico
Lote: LOT-0020
Título: ECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Identificador interno: 20
Clasificación principal (cpv): 39711110 Combinaciones de refrigerador y congelador-conservador
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 21
Clasificación principal (cpv): 32320000 Equipo audiovisual y de televisión
405787-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus4613342_2026_PAAPD1617643
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
Peamine liigitus (cpv): 48813100 Elektrontablood
OsaLOT-0002
PealkiriECHIPAMENTE IT
Sisemine tunnus2
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus3
Peamine liigitus (cpv): 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus4
Peamine liigitus (cpv): 33192300 Meditsiiniline mööbel, v.a voodid ja lauad
OsaLOT-0005
PealkiriCARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Sisemine tunnus5
Peamine liigitus (cpv): 34911100 Käsikärud
OsaLOT-0006
PealkiriMOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Sisemine tunnus6
Peamine liigitus (cpv): 33192120 Haiglavoodid
OsaLOT-0007
PealkiriPOMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Sisemine tunnus7
Peamine liigitus (cpv): 33194110 Infusioonipumbad
OsaLOT-0008
PealkiriECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Sisemine tunnus8
Peamine liigitus (cpv): 33192160 Kanderaamid
OsaLOT-0009
Sisemine tunnus9
Peamine liigitus (cpv): 39130000 Kontorimööbel
OsaLOT-0010
Sisemine tunnus10
Peamine liigitus (cpv): 33197000 Meditsiinilised arvutiseadmed
OsaLOT-0011
PealkiriECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Sisemine tunnus11
OsaLOT-0012
Sisemine tunnus12
OsaLOT-0013
Sisemine tunnus13
Peamine liigitus (cpv): 39110000 Istmed, toolid, seonduvad tooted ja nende osad
OsaLOT-0014
PealkiriAMBULANTA TIP A1
Sisemine tunnus14
Peamine liigitus (cpv): 34114121 Kiirabiautod
OsaLOT-0015
Sisemine tunnus15
Peamine liigitus (cpv): 42995000 Mitmesugused puhastusmasinad
OsaLOT-0016
PealkiriECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Sisemine tunnus16
Peamine liigitus (cpv): 33124120 Ultrahelidiagnostikaseadmed
OsaLOT-0017
Sisemine tunnus17
Peamine liigitus (cpv): 33191000 Steriliseerimis-, desinfitseerimis- ja hügieeniseadmed
OsaLOT-0018
Sisemine tunnus18
Peamine liigitus (cpv): 33193100 Invasõidukid ja ratastoolid
OsaLOT-0019
Sisemine tunnus19
Peamine liigitus (cpv): 33192000 Meditsiiniline mööbel
OsaLOT-0020
PealkiriECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Sisemine tunnus20
Peamine liigitus (cpv): 39711110 Külmikud-sügavkülmikud
OsaLOT-0021
Sisemine tunnus21
Peamine liigitus (cpv): 32320000 Televisiooni- ja audiovisuaalsed seadmed
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48813100 Elektroniset ilmoitustaulut
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: ECHIPAMENTE IT
Sisäinen tunniste: 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 4
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33192300 Muut sairaalakalusteet kuin vuoteet ja pöydät
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: CARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Sisäinen tunniste: 5
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34911100 Käsirattaat
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: 6
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33192120 Sairaalavuoteet
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: POMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Sisäinen tunniste: 7
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33194110 Infuusiopumput
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: ECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Sisäinen tunniste: 8
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33192160 Paarit
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: 9
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39130000 Toimistokalusteet
Osa: LOT-0010
Sisäinen tunniste: 10
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33197000 Terveydenhuollon tietokonelaitteet
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: ECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Sisäinen tunniste: 11
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: 12
Osa: LOT-0013
Sisäinen tunniste: 13
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39110000 Istuimet, tuolit, niihin liittyvät tuotteet ja niiden osat
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: AMBULANTA TIP A1
Sisäinen tunniste: 14
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34114121 Ambulanssit
Osa: LOT-0015
Sisäinen tunniste: 15
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42995000 Erilaiset puhdistuskoneet
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: ECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Sisäinen tunniste: 16
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33124120 Ultraäänidiagnostiikkalaitteet
Osa: LOT-0017
Sisäinen tunniste: 17
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33191000 Sterilointi-, desinfektio- ja hygienialaitteet
Osa: LOT-0018
Sisäinen tunniste: 18
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33193100 Invalidiajoneuvot ja pyörätuolit
Osa: LOT-0019
Sisäinen tunniste: 19
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33192000 Terveydenhuollon kalusteet
Osa: LOT-0020
Ilmoituksen nimi: ECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Sisäinen tunniste: 20
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39711110 Jääkaappi-pakastin-yhdistelmät
Osa: LOT-0021
Sisäinen tunniste: 21
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32320000 Televisiovastaanottimet ja av-laitteet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 4613342_2026_PAAPD1617643
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Príomhaicmiú (cpv): 48813100 Electronic bulletin boards
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: ECHIPAMENTE IT
Aitheantóir inmheánach: 2
Príomhaicmiú (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Príomhaicmiú (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Príomhaicmiú (cpv): 33192300 Medical furniture except beds and tables
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: CARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Aitheantóir inmheánach: 5
Príomhaicmiú (cpv): 34911100 Trolleys
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Príomhaicmiú (cpv): 33192120 Hospital beds
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: POMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Aitheantóir inmheánach: 7
Príomhaicmiú (cpv): 33194110 Infusion pumps
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: ECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Aitheantóir inmheánach: 8
Príomhaicmiú (cpv): 33192160 Stretchers
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
Príomhaicmiú (cpv): 39130000 Office furniture
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 10
Príomhaicmiú (cpv): 33197000 Medical computer equipment
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: ECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: AMBULANTA TIP A1
Aitheantóir inmheánach: 14
Príomhaicmiú (cpv): 34114121 Ambulances
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 15
Príomhaicmiú (cpv): 42995000 Miscellaneous cleaning machines
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: ECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Aitheantóir inmheánach: 16
Príomhaicmiú (cpv): 33124120 Diagnostic ultrasound devices
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 17
Príomhaicmiú (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: 18
Príomhaicmiú (cpv): 33193100 Invalid carriages and wheelchairs
Luchtóg: LOT-0019
Aitheantóir inmheánach: 19
Príomhaicmiú (cpv): 33192000 Medical furniture
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: ECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Aitheantóir inmheánach: 20
Príomhaicmiú (cpv): 39711110 Refrigerator-freezers
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: 21
Príomhaicmiú (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 4613342_2026_PAAPD1617643
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Glavna klasifikacija (cpv): 48813100 Elektroničke oglasne ploče
Grupa: LOT-0002
Naslov: ECHIPAMENTE IT
Interna identifikacijska oznaka: 2
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Glavna klasifikacija (cpv): 39150000 Razni namještaj i oprema
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Glavna klasifikacija (cpv): 33192300 Medicinski namještaj osim kreveta i stolova
Grupa: LOT-0005
Naslov: CARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Interna identifikacijska oznaka: 5
Glavna klasifikacija (cpv): 34911100 Ručna kolica
Grupa: LOT-0006
Naslov: MOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Interna identifikacijska oznaka: 6
Glavna klasifikacija (cpv): 33192120 Bolnički kreveti
Grupa: LOT-0007
Naslov: POMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Interna identifikacijska oznaka: 7
Glavna klasifikacija (cpv): 33194110 Crpke za infuziju
Grupa: LOT-0008
Naslov: ECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Interna identifikacijska oznaka: 8
Glavna klasifikacija (cpv): 33192160 Nosila
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 9
Glavna klasifikacija (cpv): 39130000 Uredski namještaj
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 10
Glavna klasifikacija (cpv): 33197000 Medicinska računalna oprema
Grupa: LOT-0011
Naslov: ECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Interna identifikacijska oznaka: 11
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 12
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 13
Glavna klasifikacija (cpv): 39110000 Sjedalice, stolci i srodni proizvodi i pripadajući dijelovi
Grupa: LOT-0014
Naslov: AMBULANTA TIP A1
Interna identifikacijska oznaka: 14
Glavna klasifikacija (cpv): 34114121 Sanitetska vozila
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 15
Glavna klasifikacija (cpv): 42995000 Razni strojevi za čišćenje
Grupa: LOT-0016
Naslov: ECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Interna identifikacijska oznaka: 16
Glavna klasifikacija (cpv): 33124120 Dijagnostički ultrazvučni sustavi
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: 17
Glavna klasifikacija (cpv): 33191000 Naprave za sterilizaciju, dezinfekciju i higijenu
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 18
Glavna klasifikacija (cpv): 33193100 Vozila za invalide i invalidska kolica
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: 19
Glavna klasifikacija (cpv): 33192000 Medicinski namještaj
Grupa: LOT-0020
Naslov: ECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Interna identifikacijska oznaka: 20
Glavna klasifikacija (cpv): 39711110 Kombinacije hladnjaka i zamrzivača
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: 21
Glavna klasifikacija (cpv): 32320000 Televizijska i audiovizualna oprema
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Classificazione principale (cpv): 48813100 Tabelloni elettronici
Lotto: LOT-0002
Titolo: ECHIPAMENTE IT
Identificativo interno: 2
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Classificazione principale (cpv): 39150000 Arredi ed attrezzature varie
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Classificazione principale (cpv): 33192300 Mobili per uso medico, esclusi letti e tavoli
Lotto: LOT-0005
Titolo: CARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Identificativo interno: 5
Classificazione principale (cpv): 34911100 Carrelli a mano
Lotto: LOT-0006
Titolo: MOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Identificativo interno: 6
Classificazione principale (cpv): 33192120 Letti d'ospedale
Lotto: LOT-0007
Titolo: POMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Identificativo interno: 7
Classificazione principale (cpv): 33194110 Pompe per infusione
Lotto: LOT-0008
Titolo: ECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Identificativo interno: 8
Classificazione principale (cpv): 33192160 Barelle
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
Classificazione principale (cpv): 39130000 Mobili per uffici
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 10
Classificazione principale (cpv): 33197000 Apparecchiatura medica informatica
Lotto: LOT-0011
Titolo: ECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 13
Classificazione principale (cpv): 39110000 Sedili, sedie e prodotti affini, parti associate
Lotto: LOT-0014
Titolo: AMBULANTA TIP A1
Identificativo interno: 14
Classificazione principale (cpv): 34114121 Ambulanze
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 15
Classificazione principale (cpv): 42995000 Macchine varie per pulizia
Lotto: LOT-0016
Titolo: ECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Identificativo interno: 16
Classificazione principale (cpv): 33124120 Apparecchi a ultrasuoni per uso diagnostico
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 17
Classificazione principale (cpv): 33191000 Apparecchi per la sterilizzazione, la disinfezione e l'igiene
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 18
Classificazione principale (cpv): 33193100 Veicoli per invalidi e sedie a rotelle
Lotto: LOT-0019
Identificativo interno: 19
Classificazione principale (cpv): 33192000 Mobili per uso medico
Lotto: LOT-0020
Titolo: ECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Identificativo interno: 20
Classificazione principale (cpv): 39711110 Frigoriferi con congelatore
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 21
Classificazione principale (cpv): 32320000 Apparecchiature audiovisive e televisive
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 4613342_2026_PAAPD1617643
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 48813100 Elektroniskie ziņojumu dēļi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: ECHIPAMENTE IT
Iekšējais identifikators: 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 39150000 Dažādas mēbeles un iekārtas
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192300 Medicīniskās mēbeles, izņemot gultas un galdus
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Galvenā klasifikācija (cpv): 34911100 Ratiņi
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192120 Slimnīcu gultas
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Galvenā klasifikācija (cpv): 33194110 Infūzijas sūkņi
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: ECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Iekšējais identifikators: 8
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192160 Nestuves
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Galvenā klasifikācija (cpv): 39130000 Biroju mēbeles
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10
Galvenā klasifikācija (cpv): 33197000 Medicīnā izmantojamo datoru iekārtas
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: ECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 13
Galvenā klasifikācija (cpv): 39110000 Sēdekļi, krēsli un ar tiem saistīti izstrādājumi un to daļas
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: AMBULANTA TIP A1
Iekšējais identifikators: 14
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114121 Neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Galvenā klasifikācija (cpv): 42995000 Dažādas uzkopšanas iekārtas
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 16
Galvenā klasifikācija (cpv): 33124120 Ultraskaņas diagnostikas ierīces
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Galvenā klasifikācija (cpv): 33191000 Sterilizācijas, dezinfekcijas un higiēnas ierīces
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 18
Galvenā klasifikācija (cpv): 33193100 Invalīdu ratiņi un ratiņkrēsli
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 19
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192000 Medicīniskās mēbeles
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: ECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Iekšējais identifikators: 20
Galvenā klasifikācija (cpv): 39711110 Ledusskapji ar iebūvētu saldētavu
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 21
Galvenā klasifikācija (cpv): 32320000 Televīzijas un audiovizuālās iekārtas
Interne identificatiecode: 4613342_2026_PAAPD1617643
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 48813100 Elektronische bulletin boards
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 39150000 Divers meubilair en uitrusting
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 33192300 Medisch meubilair, met uitzondering van bedden en tafels
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 34911100 Karretjes
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Belangrijkste classificatie (cpv): 33192120 Ziekenhuisbedden
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Belangrijkste classificatie (cpv): 33194110 Infuuspompen
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Belangrijkste classificatie (cpv): 33192160 Brancards
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Belangrijkste classificatie (cpv): 33197000 Medische computeruitrusting
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Belangrijkste classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114121 Ambulances
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Belangrijkste classificatie (cpv): 42995000 Diverse reinigingsmachines
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Belangrijkste classificatie (cpv): 33124120 Ultrageluidsinstrumentarium voor diagnostische doeleinden
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Belangrijkste classificatie (cpv): 33191000 Instrumentarium voor sterilisatie, desinfectie en reiniging
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Belangrijkste classificatie (cpv): 33193100 Invalidewagentjes en rolstoelen
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 19
Belangrijkste classificatie (cpv): 33192000 Meubilair voor medische doeleinden
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 20
Belangrijkste classificatie (cpv): 39711110 Koel-vriescombinaties
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 21
Belangrijkste classificatie (cpv): 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting
Wewnętrzny identyfikator: 4613342_2026_PAAPD1617643
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 48813100 Elektroniczne tablice informacyjne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: ECHIPAMENTE IT
Wewnętrzny identyfikator: 2
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Główna klasyfikacja (cpv): 39150000 Różne meble i wyposażenie
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Główna klasyfikacja (cpv): 33192300 Meble medyczne, z wyjątkiem łóżek i stołów
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: CARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Wewnętrzny identyfikator: 5
Główna klasyfikacja (cpv): 34911100 Wózki
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: MOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Wewnętrzny identyfikator: 6
Główna klasyfikacja (cpv): 33192120 Łóżka szpitalne
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: POMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Wewnętrzny identyfikator: 7
Główna klasyfikacja (cpv): 33194110 Pompy infuzyjne
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: ECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Wewnętrzny identyfikator: 8
Główna klasyfikacja (cpv): 33192160 Nosze
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Główna klasyfikacja (cpv): 39130000 Meble biurowe
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Główna klasyfikacja (cpv): 33197000 Medyczne urządzenia komputerowe
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: ECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 13
Główna klasyfikacja (cpv): 39110000 Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: AMBULANTA TIP A1
Wewnętrzny identyfikator: 14
Główna klasyfikacja (cpv): 34114121 Karetki
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15
Główna klasyfikacja (cpv): 42995000 Różne maszyny czyszczące
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: ECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Wewnętrzny identyfikator: 16
Główna klasyfikacja (cpv): 33124120 Diagnostyczne urządzenia ultradźwiękowe
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 17
Główna klasyfikacja (cpv): 33191000 Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
Główna klasyfikacja (cpv): 33193100 Pojazdy inwalidzkie i wózki inwalidzkie
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: 19
Główna klasyfikacja (cpv): 33192000 Meble medyczne
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: ECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Wewnętrzny identyfikator: 20
Główna klasyfikacja (cpv): 39711110 Chłodziarkozamrażarki
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 21
Główna klasyfikacja (cpv): 32320000 Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação principal (cpv): 48813100 Quadros electrónicos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Classificação principal (cpv): 39150000 Mobiliário e equipamento diverso
Classificação principal (cpv): 33192300 Mobiliário para fins médicos, excepto camas e mesas
Classificação principal (cpv): 34911100 Carrinhos de mão
Classificação principal (cpv): 33194110 Bombas para perfusão
Classificação principal (cpv): 33192160 Macas
Classificação principal (cpv): 39130000 Mobiliário de escritório
Classificação principal (cpv): 33197000 Equipamento informático para fins médicos
Classificação principal (cpv): 39110000 Assentos, cadeiras e produtos afins e peças associadas
Classificação principal (cpv): 34114121 Ambulâncias
Classificação principal (cpv): 42995000 Máquinas de limpeza diversas
Classificação principal (cpv): 33124120 Aparelhos de ultra-sons
Classificação principal (cpv): 33191000 Aparelhos para esterilização, desinfecção e higiene
Classificação principal (cpv): 33193100 Veículos para deficientes físicos e cadeiras de rodas
Classificação principal (cpv): 33192000 Mobiliário para fins médicos
Classificação principal (cpv): 39711110 Combinados de frigoríficos e congeladores
Classificação principal (cpv): 32320000 Equipamento audiovisual e de televisão
405787-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern4613342_2026_PAAPD1617643
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
TitluSISTEM NONITOR PROGRAMARE PACIENTI
Identificator intern1
Clasificarea principală (cpv): 48813100 Tabele electronice
TitluECHIPAMENTE IT
Identificator intern2
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Identificator intern3
Clasificarea principală (cpv): 39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament
Identificator intern4
Clasificarea principală (cpv): 33192300 Mobilier medical, cu excepţia paturilor şi a meselor
TitluCARUCIOARE TRANSPORT ALIMENTE
Identificator intern5
Clasificarea principală (cpv): 34911100 Cărucioare
TitluMOBILIER MEDICAL PENTRU SALOANE
Identificator intern6
Clasificarea principală (cpv): 33192120 Paturi de spital
TitluPOMPE DE INFUZIE SI INJECTARE
Identificator intern7
Clasificarea principală (cpv): 33194110 Pompe de perfuzie
TitluECHIPAMENT TRANSFER PACIENTI
Identificator intern8
Clasificarea principală (cpv): 33192160 Tărgi
Identificator intern9
Clasificarea principală (cpv): 39130000 Mobilier de birou
Identificator intern10
Clasificarea principală (cpv): 33197000 Echipament medical computerizat
TitluECHIPAMENTE PENTRU CURATENIE
Identificator intern11
Identificator intern12
Identificator intern13
Clasificarea principală (cpv): 39110000 Scaune, produse conexe şi piese ale acestora
TitluAMBULANTA TIP A1
Identificator intern14
Clasificarea principală (cpv): 34114121 Ambulanţe
Identificator intern15
Clasificarea principală (cpv): 42995000 Diverse maşini de curăţare
TitluECOGRAF DE INALTA PERFORMANTA
Identificator intern16
Clasificarea principală (cpv): 33124120 Aparate de diagnosticare cu ultrasunete
Identificator intern17
Clasificarea principală (cpv): 33191000 Aparate de sterilizare, de dezinfectare şi de igienizare
Identificator intern18
Clasificarea principală (cpv): 33193100 Vehicule pentru persoane invalide şi scaune cu rotile
Identificator intern19
Clasificarea principală (cpv): 33192000 Mobilier medical
TitluECHIPAMENTE FRIGORIFICE
Identificator intern20
Clasificarea principală (cpv): 39711110 Frigidere cu congelator
Identificator intern21
Clasificarea principală (cpv): 32320000 Echipament audiovizual şi de televiziune
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48813100 Elektronske table za obvestila
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39150000 Razno pohištvo in oprema
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33192300 Medicinsko pohištvo, razen postelj in miz
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34911100 Ročni vozički
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33192120 Bolniške postelje
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33194110 Infuzijske črpalke
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33192160 Nosila
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39130000 Pisarniško pohištvo
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33197000 Računalniška oprema za medicino
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39110000 Sedeži, stoli in z njimi povezani izdelki ter pripadajoči deli
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 14
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34114121 Rešilni avtomobili
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42995000 Razni čistilni stroji
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33124120 Ultrazvočne naprave za diagnostične namene
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33191000 Naprave za sterilizacijo, dezinfekcijo in čiščenje
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33193100 Vozila za invalide in invalidski vozički
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33192000 Medicinsko pohištvo
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 20
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39711110 Kombinacija hladilnika in zamrzovalnika
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 21
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32320000 Televizijska in avdiovizualna oprema
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 4613342_2026_PAAPD1617643
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Huvudklassificering (cpv): 48813100 Offentliga databaser
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Huvudklassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Huvudklassificering (cpv): 33192300 Möbler för medicinska ändamål, utom sängar och bord
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Huvudklassificering (cpv): 34911100 Vagnar
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Huvudklassificering (cpv): 33192120 Sjukhussängar
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Huvudklassificering (cpv): 33194110 Infusionspumpar
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Huvudklassificering (cpv): 33192160 Bårar
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9
Huvudklassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 10
Huvudklassificering (cpv): 33197000 Medicinsk datautrustning
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 13
Huvudklassificering (cpv): 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 14
Huvudklassificering (cpv): 34114121 Ambulanser
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 15
Huvudklassificering (cpv): 42995000 Diverse rengöringsmaskiner
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 16
Huvudklassificering (cpv): 33124120 Utrustning för ultraljudsdiagnostik
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: 17
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: 18
Huvudklassificering (cpv): 33193100 Invalidfordon och rullstolar
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: 19
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: 20
Huvudklassificering (cpv): 39711110 Kylfrysar
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: 21
Huvudklassificering (cpv): 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning