2. Процедура
Процедура
Заглавие: Openbare Europese aanbesteding Huisadviseur Ecologie
Описание: Nationaal Coördinator Groningen (NCG) is op zoek naar één (1) Opdrachtnemer om daarmee een Raamovereenkomst af te sluiten voor de werkzaamheden als Huisadviseur Ecologie. Hiervoor wordt de Openbare Europese aanbesteding voor Diensten volgens de AW 2012 gevolgd.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Zie Aanbestedingsleidraad.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90712400 Услуги по стратегическо планиране за управление или опазване на природните ресурси
Допълнителна класификация (cpv): 90721700 Услуги, свързани с опазването на застрашените видове
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Количество: 55 640 часа
Варианти:
Описание на опциите: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Zie Aanbestedingsleidraad.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90712400 Služby související s řízením přírodních zdrojů a strategickým plánováním ochrany
Další klasifikace (cpv): 90721700 Ochrana ohrožených druhů
5. Část
Část: LOT-0000
Množství: 55 640 hodiny
Možnosti:
Popis možností: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Zie Aanbestedingsleidraad.
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90712400 Planlægning af naturressourceforvaltning eller bevarelsesstrategier
Supplerende klassifikation (cpv): 90721700 Beskyttelse af truede arter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Mængde: 55 640 timer
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 55 640 Stunden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Zie Aanbestedingsleidraad.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90712400 Διαχείριση φυσικών πηγών ή υπηρεσίες στρατηγικού σχεδιασμού διατήρησης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90721700 Υπηρεσίες προστασίας ειδών υπό εξαφάνιση
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Ποσότητα: 55 640 ώρες
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Zie Aanbestedingsleidraad.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie Aanbestedingsleidraad.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90712400 Natural resources management or conservation strategy planning services
Additional classification (cpv): 90721700 Endangered species protection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Quantity: 55 640 hours
Options:
Description of the options: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie Aanbestedingsleidraad.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90712400 Servicios de planificación de la estrategia de gestión o conservación de recursos naturales
Clasificación adicional (cpv): 90721700 Servicios de protección de las especies en peligro
5. Lote
Lote: LOT-0000
Cantidad: 55 640 horas
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Zie Aanbestedingsleidraad.
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90712400 Loodusvarade majandamise või kaitse strateegilise planeerimise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 90721700 Ohustatud liikide kaitseteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Kogus: 55 640 tundi
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Zie Aanbestedingsleidraad.
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90712400 Luonnonvarojen hallinta- tai suojelustrategian suunnittelupalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90721700 Uhanalaisten lajien suojelupalvelut
Määrä: 55 640 tuntia
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Zie Aanbestedingsleidraad.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90712400 Services de gestion des ressources naturelles et de planification de la stratégie de conservation
Nomenclature complémentaire (cpv): 90721700 Services de protection des espèces menacées de disparition
Quantité: 55 640 heures
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Zie Aanbestedingsleidraad.
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90712400 Usluge upravljanja prirodnim resursima ili usluge planiranja strategije očuvanja prirodnih resursa
Dodatna klasifikacija (cpv): 90721700 Usluge zaštite ugroženih vrsta
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Količina: 55 640 sati
Opcije:
Opis opcija: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Zie Aanbestedingsleidraad.
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90712400 Természeti erőforrás-gazdálkodással vagy -megőrzéssel kapcsolatos stratégiai tervezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90721700 Veszélyeztetett fajok megóvásával kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Mennyiség: 55 640 óra
Opciók:
A lehetőségek leírása: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Zie Aanbestedingsleidraad.
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90712400 Servizi di pianificazione strategica per la gestione o conservazione delle risorse naturali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90721700 Servizi di protezione delle specie minacciate
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Quantità: 55 640 ore
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Zie Aanbestedingsleidraad.
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90712400 Gamtos išteklių valdymo arba išsaugojimo strategijų planavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90721700 Nykstančių rūšių apsaugos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Kiekis: 55 640 valandos
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Zie Aanbestedingsleidraad.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Zie Aanbestedingsleidraad.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90712400 Dabas resursu pārvaldības vai saglabāšanas stratēģijas plānošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90721700 Apdraudēto sugu aizsardzības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 55 640 stundas
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Zie Aanbestedingsleidraad.
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90712400 Ġestjoni tar-riżorsi naturali jew servizzi ta' ppjanar ta' strateġija għall-konservazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90721700 Servizzi ta' ħarsien ta' speċijiet f'periklu
5. Lott
Lott: LOT-0000
Kwantità: 55 640 sigħat
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Zie Aanbestedingsleidraad.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Zie Aanbestedingsleidraad.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90712400 Usługi planowania strategii zarządzania zasobami naturalnymi lub ich ochrony
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90721700 Usługi ochrony gatunków zagrożonych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Ilość: 55 640 godziny
Opcje:
Opis opcji: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Zie Aanbestedingsleidraad.
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90712400 Serviços de planeamento estratégico para a gestão ou conservação dos recursos naturais
Classificação adicional (cpv): 90721700 Serviços de protecção de espécies ameaçadas
Quantidade: 55 640 horas
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Zie Aanbestedingsleidraad.
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90712400 Servicii de planificare a strategiei de gestionare sau de conservare a resurselor naturale
Clasificare suplimentară (cpv): 90721700 Servicii de protecţie a speciilor pe cale de dispariţie
Cantitate: 55 640 ore
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Zie Aanbestedingsleidraad.
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Zie Aanbestedingsleidraad.
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90712400 Služby týkajúce sa riadenia prírodných zdrojov a plánovania stratégie ich ochrany
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90721700 Služby na ochranu ohrozených druhov
5. Časť
Časť: LOT-0000
Množstvo: 55 640 hodiny
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Zie Aanbestedingsleidraad.
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90712400 Storitve upravljanja z naravnimi viri in načrtovanja strategije za ohranitev
Dodatna klasifikacija (cpv): 90721700 Storitve zaščite ogroženih vrst
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Količina: 55 640 ure
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Zie Aanbestedingsleidraad.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90712400 Strategisk planering för hantering eller bevarande av naturresurser
Ytterligare klassificering (cpv): 90721700 Skydd av hotade arter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 55 640 timmar
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Zie Aanbestedingsleidraad.