2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nakup varovalnih oblačil iz okoljsko manj obremenjujočih materialov
Описание: Nakup varovalnih oblačil iz okoljsko manj obremenjujočih materialov
Вътрешен идентификатор: JN-20-2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33199000 Работно облекло за медицински персонал
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Bel in svetlo moder program
Описание: Bel in svetlo moder program
Вътрешен идентификатор: 457412
Допълнителна класификация (cpv): 33199000 Работно облекло за медицински персонал
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Športne hlače
Описание: Športne hlače
Вътрешен идентификатор: 457413
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Majice
Описание: Majice
Вътрешен идентификатор: 457414
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Termoflis
Описание: Termoflis
Вътрешен идентификатор: 457415
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-20-2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33199000 Zdravotní oblečení
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Bel in svetlo moder program
Popis: Bel in svetlo moder program
Interní identifikátor: 457412
Další klasifikace (cpv): 33199000 Zdravotní oblečení
Část: LOT-0002
Název: Športne hlače
Popis: Športne hlače
Interní identifikátor: 457413
Část: LOT-0003
Název: Majice
Popis: Majice
Interní identifikátor: 457414
Část: LOT-0004
Název: Termoflis
Popis: Termoflis
Interní identifikátor: 457415
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-20-2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33199000 Beklædning til medicinsk personale
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Bel in svetlo moder program
Beskrivelse: Bel in svetlo moder program
Intern ID: 457412
Supplerende klassifikation (cpv): 33199000 Beklædning til medicinsk personale
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Športne hlače
Beskrivelse: Športne hlače
Intern ID: 457413
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Majice
Beskrivelse: Majice
Intern ID: 457414
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Termoflis
Beskrivelse: Termoflis
Intern ID: 457415
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-20-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 457412
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0002
Beschreibung: Športne hlače
Interne Kennung: 457413
Los: LOT-0003
Beschreibung: Majice
Interne Kennung: 457414
Los: LOT-0004
Beschreibung: Termoflis
Interne Kennung: 457415
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-20-2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33199000 Ιατρικός ρουχισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Bel in svetlo moder program
Περιγραφή: Bel in svetlo moder program
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 457412
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33199000 Ιατρικός ρουχισμός
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Športne hlače
Περιγραφή: Športne hlače
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 457413
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Majice
Περιγραφή: Majice
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 457414
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Termoflis
Περιγραφή: Termoflis
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 457415
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-20-2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33199000 Meditsiinitöötajate rõivad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Bel in svetlo moder program
Kirjeldus: Bel in svetlo moder program
Sisemine tunnus: 457412
Täiendav liigitus (cpv): 33199000 Meditsiinitöötajate rõivad
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Športne hlače
Kirjeldus: Športne hlače
Sisemine tunnus: 457413
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Majice
Kirjeldus: Majice
Sisemine tunnus: 457414
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Termoflis
Kirjeldus: Termoflis
Sisemine tunnus: 457415
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-20-2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33199000 Vêtements pour personnel médical
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Bel in svetlo moder program
Identifiant interne: 457412
Nomenclature complémentaire (cpv): 33199000 Vêtements pour personnel médical
Lot: LOT-0002
Titre: Športne hlače
Description: Športne hlače
Identifiant interne: 457413
Lot: LOT-0003
Titre: Majice
Description: Majice
Identifiant interne: 457414
Lot: LOT-0004
Titre: Termoflis
Description: Termoflis
Identifiant interne: 457415
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-20-2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33199000 Odjeća za medicinsko osoblje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Bel in svetlo moder program
Opis: Bel in svetlo moder program
Interna identifikacijska oznaka: 457412
Dodatna klasifikacija (cpv): 33199000 Odjeća za medicinsko osoblje
Grupa: LOT-0002
Naslov: Športne hlače
Opis: Športne hlače
Interna identifikacijska oznaka: 457413
Grupa: LOT-0003
Naslov: Majice
Opis: Majice
Interna identifikacijska oznaka: 457414
Grupa: LOT-0004
Naslov: Termoflis
Opis: Termoflis
Interna identifikacijska oznaka: 457415
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-20-2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33199000 Egészségügyi munkaruházat
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Bel in svetlo moder program
Leírás: Bel in svetlo moder program
Belső azonosító: 457412
További osztályozás (cpv): 33199000 Egészségügyi munkaruházat
Rész: LOT-0002
Cím: Športne hlače
Leírás: Športne hlače
Belső azonosító: 457413
Rész: LOT-0003
Cím: Majice
Leírás: Majice
Belső azonosító: 457414
Rész: LOT-0004
Cím: Termoflis
Leírás: Termoflis
Belső azonosító: 457415
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-20-2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33199000 Indumenti per personale medico
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Bel in svetlo moder program
Identificativo interno: 457412
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33199000 Indumenti per personale medico
Lotto: LOT-0002
Titolo: Športne hlače
Descrizione: Športne hlače
Identificativo interno: 457413
Lotto: LOT-0003
Titolo: Majice
Descrizione: Majice
Identificativo interno: 457414
Lotto: LOT-0004
Titolo: Termoflis
Descrizione: Termoflis
Identificativo interno: 457415
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-20-2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33199000 Medikų drabužiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Aprašymas: Bel in svetlo moder program
Vidaus identifikatorius: 457412
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33199000 Medikų drabužiai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Športne hlače
Aprašymas: Športne hlače
Vidaus identifikatorius: 457413
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Majice
Aprašymas: Majice
Vidaus identifikatorius: 457414
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Termoflis
Aprašymas: Termoflis
Vidaus identifikatorius: 457415
Iekšējais identifikators: JN-20-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33199000 Medicīnas darbinieku apģērbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Bel in svetlo moder program
Apraksts: Bel in svetlo moder program
Iekšējais identifikators: 457412
Papildu klasifikācija (cpv): 33199000 Medicīnas darbinieku apģērbi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Športne hlače
Apraksts: Športne hlače
Iekšējais identifikators: 457413
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Majice
Apraksts: Majice
Iekšējais identifikators: 457414
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Termoflis
Apraksts: Termoflis
Iekšējais identifikators: 457415
Interne identificatiecode: JN-20-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33199000 Kleding voor medisch personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 457412
Aanvullende classificatie (cpv): 33199000 Kleding voor medisch personeel
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Športne hlače
Interne identificatiecode: 457413
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: Majice
Interne identificatiecode: 457414
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Termoflis
Interne identificatiecode: 457415
405826-2026 - Procedură concurențială
Slovenia – Îmbrăcăminte pentru personalul medical – Nakup varovalnih oblačil iz okoljsko manj obremenjujočih materialov
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internJN-20-2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33199000 Îmbrăcăminte pentru personalul medical
LotLOT-0001
TitluBel in svetlo moder program
DescriereBel in svetlo moder program
Identificator intern457412
Clasificare suplimentară (cpv): 33199000 Îmbrăcăminte pentru personalul medical
LotLOT-0002
TitluŠportne hlače
DescriereŠportne hlače
Identificator intern457413
LotLOT-0003
TitluMajice
DescriereMajice
Identificator intern457414
LotLOT-0004
TitluTermoflis
DescriereTermoflis
Identificator intern457415
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-20-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33199000 Sjukvårdskläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 457412
Ytterligare klassificering (cpv): 33199000 Sjukvårdskläder
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Športne hlače
Intern identifierare: 457413
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Majice
Intern identifierare: 457414
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: Termoflis
Intern identifierare: 457415