405840-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по електронно обучение – Usługa szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - usługa szkolenia przy użyciu platformy szkoleniowej wraz z licencją na okres 36 miesięcy
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеUsługa szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - usługa szkolenia przy użyciu platformy szkoleniowej wraz z licencją na okres 36 miesięcy
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiot zamówienia został określony w Załączniku nr 4 do SWZ - Parametry techniczno-funkcjonalne.
Вътрешен идентификаторKCO/PN/69/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускорявада
Обосновка на ускорената процедураPrzedmiot zamówienia był objęty uprzednio prowadzonymi postępowaniami, które zakończyły się bez wyboru wykonawcy tj. postępowanie KCO/PN/25/2026, KCO/PN/58/2026 Zakres przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne oraz warunki realizacji były w poprzednich postępowaniach tożsame z obecnym postępowaniem i znane potencjalnym wykonawcom i podmiotom funkcjonującym na rynku dostaw tego typu przedmiotem zamówienia. Niniejsze postępowanie jest częścią projektu współfinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa, cyfryzacja dokumentacji medycznej oraz rozwój e-usług i rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji w Katowickim Centrum Onkologii” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyśpieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. nr naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25, dla którego ostateczne rozliczenie rzeczowe musi nastąpić w terminie 15.07.2026 r. Niedotrzymanie tego terminu będzie skutkować utratą przyznanego dofinansowania, koniecznością zwrotu środków oraz zagrożeniem realizacji całości zadania inwestycyjnego. Zamawiający, po przeanalizowaniu całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, doszedł do wniosku, iż rozstrzygnięcie w/w postępowania i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego z zachowaniem dotychczasowego terminu może powodować ryzyko jego niewykonania, ze względu na ostateczny termin rozliczenia rzeczowego. Niestety drugie postępowanie również nie zakończyło się zawarciem umowy, stąd okoliczności faktyczne i prawne skłoniły Zamawiającego do powzięcia decyzji o skrócenia terminu co jest również podyktowane ważnym interesem Zamawiającego, który mieści się w zakresie pojęcia „pilnej potrzeby udzielenia zamówienia”. Skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w postępowaniu. Skrócenie terminu składania ofert jest zgodnie z uprawnieniem przyznanym na mocy art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp, a jego konieczność wynika z sytuacji niezależnej od Zamawiającego, na którą Zamawiający nie miał wpływu. W sytuacji, w której Szpital obecnie się znalazł – wystąpiła zarówno przesłanka pilnej potrzeby udzielenia zamówienia wynikająca z obiektywnych wyżej wskazanych okoliczności, jak i uzasadnienie skrócenia terminu do składania ofert. Potencjalni wykonawcy mieli świadomość zarówno o przedmiocie toczącego się postępowania jak i wystąpienia czynników obiektywnych w postaci konieczności wykonania i terminów wynikających z umów finansowania w ramach Projektu.
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 80420000 Услуги по електронно обучение
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
405840-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorKCO/PN/69/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 80420000 Elektronické vzdělávání
5. Část
ČástLOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: KCO/PN/69/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80420000 E-Learning
5. Los
Los: LOT-0001
405840-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoKCO/PN/69/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 80420000 Servicios de aprendizaje electrónico
5. Lote
LoteLOT-0001
405840-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusKCO/PN/69/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 80420000 E-õppe teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
405840-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachKCO/PN/69/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 80420000 E-learning services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
405840-2026 - Verseny
Lengyelország – E-oktatással kapcsolatos szolgáltatások – Usługa szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - usługa szkolenia przy użyciu platformy szkoleniowej wraz z licencją na okres 36 miesięcy
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóKCO/PN/69/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottigen
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 80420000 E-oktatással kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
405840-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoKCO/PN/69/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 80420000 Servizi di e-learning
5. Lotto
LottoLOT-0001
405840-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsKCO/PN/69/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 80420000 E-mācību pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: KCO/PN/69/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 80420000 Serviços de aprendizagem electrónica (e-learning)
Lote: LOT-0001
405840-2026 - Súťaž
Poľsko – Služby v oblasti elektronického vzdelávania – Usługa szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - usługa szkolenia przy użyciu platformy szkoleniowej wraz z licencją na okres 36 miesięcy
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Interný identifikátorKCO/PN/69/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 80420000 Služby v oblasti elektronického vzdelávania
5. Časť
ČasťLOT-0001
405840-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareKCO/PN/69/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80420000 E-lärande
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001