2. Процедура
Процедура
Заглавие: Verwerking Harde Kunststoffen
Описание: Avri zamelt circa 850 ton harde kunststoffen per jaar in, die door een erkende verwerker duurzaam worden verwerkt. De opdrachtnemer zorgt voor acceptatie, verwerking en rapportage, met voldoende capaciteit en naleving van wet- en regelgeving. In 2025 bedroeg het verwerkte volume circa 850 ton harde kunststoffen per jaar.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90514000 Услуги по преработване на битови отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Extra opties zijn geen onderdeel van deze aanbesteding
2. Řízení
Řízení
Název: Verwerking Harde Kunststoffen
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90514000 Odstraňování odpadu recyklací
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Verwerking Harde Kunststoffen
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90514000 Υπηρεσίες ανακύκλωσης απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Title: Verwerking Harde Kunststoffen
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Verwerking Harde Kunststoffen
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90514000 Servicios de reciclado de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Procédure
Procédure
Titre: Verwerking Harde Kunststoffen
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90514000 Services de recyclage des ordures ménagères
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Naslov: Verwerking Harde Kunststoffen
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90514000 Usluge recikliranja otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Titolo: Verwerking Harde Kunststoffen
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90514000 Servizi di riciclo dei rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Verwerking Harde Kunststoffen
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90514000 Atliekų perdirbimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Verwerking Harde Kunststoffen
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90514000 Servizzi ta' riċikaġġ ta' l-iskart
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Titel: Verwerking Harde Kunststoffen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90514000 Diensten voor afvalrecycling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Tytuł: Verwerking Harde Kunststoffen
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90514000 Usługi recyklingu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90514000 Serviços de reciclagem de resíduos
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90514000 Servicii de reciclare a deşeurilor menajere
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Názov: Verwerking Harde Kunststoffen
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90514000 Služby na recyklovanie kalu
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90514000 Storitve recikliranja odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner: