2. Процедура
Процедура
Заглавие: Ubezpieczenie grupowe na życie pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, współmałżonków, partnerów oraz pełnoletnich dzieci
Описание: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Ubezpieczenie grupowe na życie pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, współmałżonków, partnerów oraz pełnoletnich dzieci”. 2. Kod CPV: 66511000-5 – Usługi ubezpieczeń na życie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Предишно обявление: 328901-2026
Вътрешен идентификатор: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Ubezpieczenie grupowe na życie pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, współmałżonków, partnerów oraz pełnoletnich dzieci”. 2. Kod CPV: 66511000-5 – Usługi ubezpieczeń na życie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ. 4. Zastrzeżenie kluczowych zadań do osobistego wykonania przez Wykonawcę: Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 5. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę: W związku z art. 95 ust. 1 ustawy zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę(ów), na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: Program ubezpieczenia został skonstruowany w taki sposób, że zakres ubezpieczenia obejmuje jedynie grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, współmałżonków, partnerów oraz pełnoletnich dzieci, co oznacza, że w przypadku zainteresowania wykonawców złożeniem oferty, w żaden sposób zastosowany w programie ubezpieczenia zakres nie wyklucza wykonawców z możliwości złożenia oferty w pełnym wnioskowanym zakresie. Ubezpieczyciele, którzy zarejestrowali działalność ubezpieczeniową w zakresie odpowiednich grup Działu I – ubezpieczenia na życie, posiadają możliwość złożenia oferty ochrony ubezpieczeniowej dla pełnego zakresu określonego w załączonym Opisie przedmiotu zamówienia. Mając na uwadze powyższe, należy przyjąć, iż podzielenie zamówienia na części, w przypadku tak skonstruowanego programu ubezpieczenia, który nie zawiera specyficznych ryzyk, które oferowane są wyłącznie przez niewielką, określoną grupę wykonawców, nie spowoduje zwiększenia potencjalnej konkurencyjności ofert, nie wpłynie także na ilość złożonych ofert. Powyższe rozwiązanie jest uzasadnione między innymi z uwagi na przepis art. 44 ust. 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j. Dz.U. 2025 poz. 1483 ze zm.) z którego wynika, iż wydatki publiczne powinny być dokonywane w sposób celowy i oszczędny, z zachowaniem zasad uzyskiwania najlepszych efektów z danych nakładów, optymalnego doboru metod i środków służących osiągnięciu założonych celów.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66511000 Животозастраховане
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Ubezpieczenie grupowe na życie pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, współmałżonków, partnerów oraz pełnoletnich dzieci”. 2. Kod CPV: 66511000-5 – Usługi ubezpieczeń na życie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ. 4. Zastrzeżenie kluczowych zadań do osobistego wykonania przez Wykonawcę: Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 5. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę: W związku z art. 95 ust. 1 ustawy zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę(ów), na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: Program ubezpieczenia został skonstruowany w taki sposób, że zakres ubezpieczenia obejmuje jedynie grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, współmałżonków, partnerów oraz pełnoletnich dzieci, co oznacza, że w przypadku zainteresowania wykonawców złożeniem oferty, w żaden sposób zastosowany w programie ubezpieczenia zakres nie wyklucza wykonawców z możliwości złożenia oferty w pełnym wnioskowanym zakresie. Ubezpieczyciele, którzy zarejestrowali działalność ubezpieczeniową w zakresie odpowiednich grup Działu I – ubezpieczenia na życie, posiadają możliwość złożenia oferty ochrony ubezpieczeniowej dla pełnego zakresu określonego w załączonym Opisie przedmiotu zamówienia. Mając na uwadze powyższe, należy przyjąć, iż podzielenie zamówienia na części, w przypadku tak skonstruowanego programu ubezpieczenia, który nie zawiera specyficznych ryzyk, które oferowane są wyłącznie przez niewielką, określoną grupę wykonawców, nie spowoduje zwiększenia potencjalnej konkurencyjności ofert, nie wpłynie także na ilość złożonych ofert. Powyższe rozwiązanie jest uzasadnione między innymi z uwagi na przepis art. 44 ust. 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j. Dz.U. 2025 poz. 1483 ze zm.) z którego wynika, iż wydatki publiczne powinny być dokonywane w sposób celowy i oszczędny, z zachowaniem zasad uzyskiwania najlepszych efektów z danych nakładów, optymalnego doboru metod i środków służących osiągnięciu założonych celów.
Варианти:
Описание на опциите: Działając w oparciu o postanowienia art. 441 ust. 1 Ustawy, Zamawiający zastrzega sobie prawo (możliwość) do jednostronnego skorzystania z Prawa Opcji, polegającego na przedłużeniu okresu obowiązywania umowy na kolejne 12 miesięcy po zakończeniu okresu podstawowego, wskazanego w pkt. 1, tj. wprowadzony zostanie dodatkowy roczny okres ubezpieczenia od 1 września 2029 r. do 31 sierpnia 2030 r. W trakcie przedłużonego okresu umowy, zgodnie z powyższym, obowiązywać będą te same zasady i stawki/składki, co w zamówieniu podstawowym. Szczegółowe postanowienia dotyczące możliwości skorzystania z Prawa Opcji wskazane zostały w postanowieniach pkt II ppkt 9 Opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ oraz w postanowieniach § 6 ust. 2-6 wzoru Umowy, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 328901-2026
Interní identifikátor: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 66511000 Životní pojištění
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 328901-2026
Intern ID: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 66511000 Livsforsikring
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 328901-2026
Interne Kennung: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 328901-2026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66511000 Υπηρεσίες ασφαλειών ζωής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Previous notice: 328901-2026
Internal identifier: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66511000 Life insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 328901-2026
Identificador interno: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66511000 Servicios de seguros de vida
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade: 328901-2026
Sisemine tunnus: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66511000 Elukindlustusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 328901-2026
Sisäinen tunniste: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66511000 Henkivakuutuspalvelut
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 328901-2026
Identifiant interne: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Ubezpieczenie grupowe na życie pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, współmałżonków, partnerów oraz pełnoletnich dzieci”. 2. Kod CPV: 66511000-5 – Usługi ubezpieczeń na życie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ. 4. Zastrzeżenie kluczowych zadań do osobistego wykonania przez Wykonawcę: Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 5. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę: W związku z art. 95 ust. 1 ustawy zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę(ów), na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: Program ubezpieczenia został skonstruowany w taki sposób, że zakres ubezpieczenia obejmuje jedynie grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, współmałżonków, partnerów oraz pełnoletnich dzieci, co oznacza, że w przypadku zainteresowania wykonawców złożeniem oferty, w żaden sposób zastosowany w programie ubezpieczenia zakres nie wyklucza wykonawców z możliwości złożenia oferty w pełnym wnioskowanym zakresie. Ubezpieczyciele, którzy zarejestrowali działalność ubezpieczeniową w zakresie odpowiednich grup Działu I – ubezpieczenia na życie, posiadają możliwość złożenia oferty ochrony ubezpieczeniowej dla pełnego zakresu określonego w załączonym Opisie przedmiotu zamówienia. Mając na uwadze powyższe, należy przyjąć, iż podzielenie zamówienia na części, w przypadku tak skonstruowanego programu ubezpieczenia, który nie zawiera specyficznych ryzyk, które oferowane są wyłącznie przez niewielką, określoną grupę wykonawców, nie spowoduje zwiększenia potencjalnej konkurencyjności ofert, nie wpłynie także na ilość złożonych ofert. Powyższe rozwiązanie jest uzasadnione między innymi z uwagi na przepis art. 44 ust. 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j. Dz.U. 2025 poz. 1483 ze zm.) z którego wynika, iż wydatki publiczne powinny być dokonywane w sposób celowy i oszczędny, z zachowaniem zasad uzyskiwania najlepszych efektów z danych nakładów, optymalnego doboru metod i środków służących osiągnięciu założonych celów.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66511000 Services d'assurance vie
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 328901-2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66511000 Servizi di assicurazione sulla vita
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 328901-2026
Vidaus identifikatorius: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66511000 Gyvybės draudimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 328901-2026
Identifikatur intern: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66511000 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-ħajja
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Eerdere aankondiging: 328901-2026
Interne identificatiecode: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66511000 Levensverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 328901-2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66511000 Serviços de seguros de vida
Opções:
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior: 328901-2026
Identificator intern: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66511000 Servicii de asigurare de viaţă
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 328901-2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66511000 Služby životného poistenia
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 328901-2026
Notranji identifikator: 1/05/2026/WSZ/GUŻ
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66511000 Storitve življenjskega zavarovanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001