2. Процедура
Процедура
Заглавие: 32397 Vervanging drijvende infrastructuur Fort Harssens te Den Helder
Описание: Op de defensielocatie Fort Harssens is een jachthaven gelegen tussen steiger 1 en 2. Deze jachthaven is aangelegd in 1998 en heeft als hoofdgebruikers de KMJC, de havendienst CZSK en de KNRM. De huidige drijvende infrastructuur tussen steiger 1 en 2 is met de aanleg in 1998 gedateerd en de technische levensduur derhalve verstreken. De laatste jaren zijn de kosten voor (regulier) onderhoud aan de (houten)steigers en (stalen)buispalen significant gestegen. Kostenefficiënt beheer is mede hierdoor niet meer mogelijk. Daarnaast voldoen de elektrotechnische- en werktuigbouwkundige installaties op de steigers niet meer aan de huidige normeringen. Defensie heeft eind 2022 besloten om de drijvende infrastructuur te vervangen. Oppervlakte: circa 15.000 m2 bvo Disciplines: - Waterbouw, Baggerwerk, Sloopwerk, Terreintechniek, W&E (Werktuigbouwkundige installaties en elektrotechnische installaties)
Вътрешен идентификатор: 32397
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Een openbare procedure is voor deze opdracht de best passende procedure.
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45244200 Буни
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32397
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45244200 Προβλήτες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 32397
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45244200 Jetties
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 32397
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45244200 Espigones
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 32397
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45244200 Maabumissillad
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 32397
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45244200 Lastauslaitureiden rakentaminen
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 32397
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Een openbare procedure is voor deze opdracht de best passende procedure.
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 45244200 Jetées
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 32397
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Aicmiú breise (cpv): 45244200 Jetties
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 32397
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45244200 Lukobrani
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 32397
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45244200 Kikötőgátak
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 32397
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45244200 Dambos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Iekšējais identifikators: 32397
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45244200 Ostas moli
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 32397
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45244200 Mollijiet (jetties)
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: 32397
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45244200 Havensteigers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 32397
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45244200 Mola
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45244200 Esporões
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 32397
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45244200 Jetele
Identificator intern: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 32397
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45244200 Bryggor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1