405902-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги на центрове за услуги чрез телефонни обаждания – Świadczenie usługi obsługi infolinii „PKP Intercity” S.A.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеŚwiadczenie usługi obsługi infolinii „PKP Intercity” S.A.
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi obsługi infolinii „PKP Intercity” S.A. 2. Szczegółowy sposób i warunki wykonania zamówienia zawiera Załącznik nr 1 i 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ"), sporządzonej w postępowaniu, opublikowanej na platformie zakupowej dostępnej pod adresem https://pkpintercity.eb2b.com.pl.
Вътрешен идентификатор26/WNP-035834/ITiUP
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 79512000 Услуги на центрове за услуги чрез телефонни обаждания
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79512000 Call centra
Obnovení
Maximální počet obnovení: 0
Obecné informace
Vyhrazená účast:
Účast není vyhrazena.
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79512000 Callcenter
Udførelsessted
Land: Polen
Hvor som helst i det pågældende land
Fornyelse
Højeste antal fornyelser: 0
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79512000 Centre d'appels
Lieu d’exécution
Pays: Pologne
N’importe où dans le pays donné
Reconduction
Nombre maximum de reconductions: 0
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79512000 Pozivni centar
Mjesto izvršenja
Zemlja: Poljska
Bilo gdje u određenoj zemlji
Obnova
Maksimalan broj obnavljanja: 0
405902-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators26/WNP-035834/ITiUP
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79512000 Informācijas zvanu centrs
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79512000 Ċentru tas-sejħiet telefoniċi
Post tal-prestazzjoni
Pajjiż: Il-Polonja
Ikun fejn ikun fil-pajjiż ikkonċernat
Tiġdid
Numru massimu ta’ tiġdid: 0
405902-2026 - Mededinging
Polen – Telefonisch informatiecentrum – Świadczenie usługi obsługi infolinii „PKP Intercity” S.A.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode26/WNP-035834/ITiUP
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79512000 Telefonisch informatiecentrum
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79512000 Centre de apel
Locul de executare
Țara: Polonia
Oriunde în țara respectivă
Reînnoire
Numărul maxim de reînnoiri: 0