405952-2026 - Състезателна процедура
Полша – Лампи и осветителни уреди – Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Masłowice
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеModernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Masłowice
Описание4.2. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Masłowice. Zakres obejmuje wymianę nieefektywnych energetycznie opraw oświetleniowych na oprawy w technologii LED. Prace polegają na wymianie wyeksploatowanych opraw oświetlenia ulicznego na energooszczędne oprawy ze źródłem typu LED w zasięgu dróg wewnętrznych, gminnych, powiatowych i krajowych na terenie Gminy Masłowice. Zadanie polega na wymianie istniejących opraw oświetlenia ulicznego na nowe wraz z przewodami zasilającymi, zaciskami, bezpiecznikami, wysięgnikami i uchwytami. Przedmiot zamówienia obejmuję w szczególności: 1) przygotowanie strefy pracy w uzgodnieniu z PGE Dystrybucja S.A. O.Ł. RE Piotrków Trybunalski.; 2) wymiana opraw oświetlenia ulicznego; 3) wykonanie pomiarów powykonawczych; 4) wykonanie dokumentacji powykonawczej; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ, na który składają się następujące dokumenty: 1) Projekt wykonawczo-techniczny, 2) Specyfikacja techniczna, 3) Przedmiar robót.
Вътрешен идентификаторUG.IOŚ.271.5.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедурата1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 3. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 3.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 3.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy eZamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy eZamówienia, a mianowicie: 3.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy eZamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, przeglądarka Chrome 61 lub nowa 3.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 3.2.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 4. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 5. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 6. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ. 7. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 8. Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 9. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 31520000 Лампи и осветителни уреди
Допълнителна класификация (cpv): 45316110 Монтажни работи на оборудване за осветление на пътища, летища и други
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Описание4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie oświetlenia ulicznego w ramach realizacji projektu pn.: „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Masłowice”. 4.2. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Masłowice. Zakres obejmuje wymianę nieefektywnych energetycznie opraw oświetleniowych na oprawy w technologii LED. Prace polegają na wymianie wyeksploatowanych opraw oświetlenia ulicznego na energooszczędne oprawy ze źródłem typu LED w zasięgu dróg wewnętrznych, gminnych, powiatowych i krajowych na terenie Gminy Masłowice. Zadanie polega na wymianie istniejących opraw oświetlenia ulicznego na nowe wraz z przewodami zasilającymi, zaciskami, bezpiecznikami, wysięgnikami i uchwytami. Przedmiot zamówienia obejmuję w szczególności: 1) przygotowanie strefy pracy w uzgodnieniu z PGE Dystrybucja S.A. O.Ł. RE Piotrków Trybunalski.; 2) wymiana opraw oświetlenia ulicznego; 3) wykonanie pomiarów powykonawczych; 4) wykonanie dokumentacji powykonawczej; 4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ, na który składają się następujące dokumenty: 1) Projekt wykonawczo-techniczny, 2) Specyfikacja techniczna, 3) Przedmiar robót.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: UG.IOŚ.271.5.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31520000 Lampy a svítidla
Další klasifikace (cpv): 45316110 Instalace a montáž zařízení pro osvětlení silnic
5. Část
Část: LOT-0001
405952-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungUG.IOŚ.271.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: UG.IOŚ.271.5.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31520000 Lámparas y accesorios de iluminación
Clasificación adicional (cpv): 45316110 Instalación de equipo de alumbrado para carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: UG.IOŚ.271.5.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 3. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 3.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 3.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy eZamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy eZamówienia, a mianowicie: 3.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy eZamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, przeglądarka Chrome 61 lub nowa 3.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 3.2.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 4. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 5. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 6. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ. 7. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 8. Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 9. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 31520000 Lampes et appareils d'éclairage
Nomenclature complémentaire (cpv): 45316110 Installation de matériel d'éclairage public
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: UG.IOŚ.271.5.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31520000 Svjetiljke i pribor za svjetiljke
Dodatna klasifikacija (cpv): 45316110 Instalacija cestovne rasvjete
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: UG.IOŚ.271.5.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31520000 Lámpa és világítási szerelvények
További osztályozás (cpv): 45316110 Közúti világítóberendezések szerelése
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: UG.IOŚ.271.5.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31520000 Lampi u apparat tad-dawl
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45316110 Stallazzjoni tat-tagħmir ta’ l-illuminazzjoni tat-toroq
5. Lott
Lott: LOT-0001
405952-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeUG.IOŚ.271.5.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31520000 Lampen en lamparmaturen
Aanvullende classificatie (cpv): 45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 31520000 Candeeiros e acessórios para iluminação
Classificação adicional (cpv): 45316110 Instalação de dispositivos para iluminação de estradas
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: UG.IOŚ.271.5.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31520000 Svetilke in pribor zanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 45316110 Inštalacija naprav za cestno razsvetljavo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
405952-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareUG.IOŚ.271.5.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31520000 Lampor och belysningsarmatur
Ytterligare klassificering (cpv): 45316110 Installation av vägbelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001