2. Процедура
Процедура
Заглавие: Drift av Vårdbostäderna Bastuplan, Kastanjen och Gåsen
Описание: Linköpings kommun erbjuder er att lämna anbud i upphandling Drift av Vårdbostäderna Bastuplan, Kastanjen och Gåsen i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning samt all kommunikation avseende upphandlingen sker via upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Вид процедура: Открита
Основни характеристики на процедурата: Drift av vårdbostad
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 85000000 Услуги на здравеопазването и социалните дейности
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133256:Lot:1
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Hovedpunkterne i proceduren: Drift av vårdbostad
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85000000 Sundhedsvæsen og sociale foranstaltninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Drift av vårdbostad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Drift av vårdbostad
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 85000000 Υγειονομικές και κοινωνικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Drift av vårdbostad
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Drift av vårdbostad
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85000000 Servicios de salud y asistencia social
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Drift av vårdbostad
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 85000000 Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
405954-2026 - Iomaíocht
An tSualainn – Health and social work services – Drift av Vårdbostäderna Bastuplan, Kastanjen och Gåsen
Fógra conartha – an córas éadrom
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Príomhghnéithe an nóis imeachtaDrift av vårdbostad
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
Caratteristiche principali della procedura: Drift av vårdbostad
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 85000000 Servizi sanitari e di assistenza sociale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Drift av vårdbostad
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85000000 Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: Drift av vårdbostad
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85000000 Veselības un sociālie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Drift av vårdbostad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
405954-2026 - Procedura konkurencyjna
Szwecja – Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej – Drift av Vårdbostäderna Bastuplan, Kastanjen och Gåsen
Ogłoszenie o zamówieniu – tryb uproszczony
Usługi
Rodzaj proceduryOtwarta
Główne aspekty proceduryDrift av vårdbostad
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85000000 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Principais características do processo: Drift av vårdbostad
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 85000000 Serviços de saúde e acção social
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Hlavné prvky postupu: Drift av vårdbostad
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 85000000 Zdravotnícka a sociálna pomoc
5. Časť
Časť: LOT-0001