2. Процедура
Процедура
Заглавие: VÝKON SPRÁVY OBJEKTŮ, SPORTOVNÍCH ZAŘÍZENÍ A VEŘEJNÝCH WC A ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB FACILITY MANAGEMENTU PRO OBDOBÍ 2027-2030
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon správy objektů, sportovních zařízení a veřejných WC a zajištění služeb facility managementu vyplývající ze správy těchto objektů. Předmětem plnění je: 1. Správa veřejných WC – lokalita Centrální park – Praha 5 – Stodůlky Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění správy a zajištění provozu veřejného WC. Součástí zakázky je dále denní průběžný úklid, nákup a průběžné doplňování hygienických prostředků a zajištění údržby veřejného WC v tzv. Centrálním parku. Požadavky na zajištění provozu veřejných WC jsou uvedeny v návrhu příkazní smlouvy jakožto Přílohy č. 2 Zadávací dokumentace a v Příloze č. 3 této Zadávací dokumentace – Technická specifikace a popis činností – část Veřejné WC, které jsou součástí zadávacích podmínek. 2. Správa sportovních zařízení – lokalita Centrální park – Praha 5 – Stodůlky Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění správy, úklidu včetně zimního úklidu a zajištění údržby sportovních zařízení určených dle seznamu sportovních zařízení včetně obsluhy kuželkárny a obsluhy veřejné nabíjecí stanice. V období příhodných klimatických podmínek může být dle požadavků zadavatele zajišťován i provoz přírodního kluziště situovaného do tzv. Centrálního parku. Seznam sportovních zařízení a požadavky na zajištění provozu sportovních zařízení jsou uvedeny v návrhu příkazní smlouvy jakožto Přílohy č. 2 Zadávací dokumentace a v Příloze č. 4 této Zadávací dokumentace – Technická specifikace a popis činností – část Sportovní zařízení, které jsou součástí zadávacích podmínek. 3. Správa kulturních zařízení Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění administrativně ekonomického managementu, zajištění údržby stavebně – technické části, provádění obsluhy technologií včetně výměníkové stanice, zajištění havarijní pohotovosti, provozu velínu, recepce, zajištění úklidu a zimní údržby venkovních ploch. Seznam kulturních zařízení a požadavky na zajištění provozu kulturních zařízení jsou uvedeny v návrhu příkazní smlouvy jakožto Přílohy č. 2 Zadávací dokumentace a dále v Příloze č. 5 této Zadávací dokumentace – Technická specifikace a popis činností – část Kulturní zařízení, a v Příloze č. 6 této Zadávací dokumentace - Technická specifikace a popis činností – část Spolkový dům, které jsou součástí zadávacích podmínek.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 70330000 Посреднически услуги по управление на недвижими имоти
Допълнителна класификация (cpv): 70331100 Посреднически услуги по събиране на наема, 90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства, 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци, 50760000 Ремонт и поддържане на обществени тоалетни, 39831600 Почистващи препарати за тоалетни
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: Správa Mlejn
Варианти:
Описание на опциите: VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K ZMĚNĚ DODAVATELE V souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ je zadavatel oprávněn v průběhu plnění veřejné zakázky přistoupit ke změně dodavatele, aniž by došlo k vyhlášení nového zadávacího řízení, to však za splnění následujících podmínek: 10.2.1. smluvní závazek (příkazní smlouva) uzavřený mezi zadavatelem a původně vybraným dodavatelem zanikne v průběhu trvání (platnosti a účinnosti) příkazní smlouvy z důvodu: 10.2.1.1 odstoupení zadavatele od příkazní smlouvy pro podstatné porušení smluvní povinnosti původně vybraným dodavatelem v podobě nečinnosti či neschopnosti či odmítnutí původně vybraného dodavatele poskytnout a realizovat požadovaný předmět plnění, nebo v podobě prodlení vybraného dodavatele s poskytováním plnění, závažných vad a nedostatků plnění; 10.2.1.2 odstoupení zadavatele od uzavřené příkazní smlouvy v důsledku rozhodnutí o úpadku původně vybraného dodavatele, či v důsledku zahájení insolvenčního řízení vůči původně vybranému dodavateli jako dlužníku na návrh původně vybraného dodavatele či v důsledku rozhodnutí o zrušení a vstupu původně vybraného dodavatele do likvidace. 10.2.2. Nový dodavatel bude vybrán z okruhu účastníků zadávacího řízení, jejichž nabídky byly v zadávacím řízení hodnoceny, a to tak, že v takovém případě je zadavatel oprávněn pro účely dokončení, resp. dalšího plnění předmětu plnění veřejné zakázky nahradit původně vybraného dodavatele dodavatelem, který se umístil v rámci hodnocení nabídek v zadávacím řízení jako 2. v pořadí, aniž by bylo nutné vyhlašovat nové zadávací řízení. Pokud dodavatel, který se v původním zadávacím řízení umístil jako 2. v pořadí, odmítne uzavřít se zadavatelem smlouvu na plnění zbývající části předmětu veřejné zakázky, resp. na zbývající dobu plnění, není zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu na plnění zbývající části předmětu, resp. na zbývající dobu plnění veřejné zakázky s dodavateli kteří se v původním zadávacím řízení v rámci hodnocení nabídek umístili jako 3. v pořadí a následující. 10.2.3. Nový dodavatel musí nadále splňovat všechny podmínky účasti v zadávacím řízení. 10.2.4. Nový dodavatel akceptuje původní smluvní podmínky mezi zadavatelem a předchozím (původně vybraným) dodavatelem, vyjma těchto záležitostí: 10.2.4.1. nabídkové ceny původně vybraného dodavatele, kdy cena plnění (tzn. plnění realizovaného novým dodavatelem) mezi novým dodavatelem a zadavatelem bude odpovídat původní nabídkové ceně nového dodavatele v rámci jím podané nabídky do původního zadávacího řízení; 10.2.4.2. na nového dodavatele nepřechází náhrada škody a smluvní pokuty, které zadavatel uplatnil nebo mohl uplatnit k okamžiku účinnosti odstoupení od příkazní smlouvy vůči původně vybranému dodavateli za porušení povinností původně vybraným dodavatelem. 10.1.3. Pokud dojde v průběhu realizace veřejné zakázky k potřebě změny závazku, bude zadavatel postupovat dle § 222 ZZVZ. 10.2. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU CO DO NABÍDKOVÉ CENY: Zadavatel ve vztahu k požadovanému plnění předmětu veřejné zakázky uvedenému v podmínkách zadávacího řízení nepřipouští překročení nabídkové ceny. Změnu nabídkové ceny si zadavatel vyhrazuje pouze v souvislosti se změnou sazby DPH. Tímto není dotčena změna nabídkové ceny při změně závazku postupem dle § 222 ZZVZ. Z jakýchkoliv jiných důvodů nesmí být nabídková cena měněna.
406009-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Forvaltning af fast ejendom på honorar- eller kontraktbasis – VÝKON SPRÁVY OBJEKTŮ, SPORTOVNÍCH ZAŘÍZENÍ A VEŘEJNÝCH WC A ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB FACILITY MANAGEMENTU PRO OBDOBÍ 2027-2030
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 70330000 Forvaltning af fast ejendom på honorar- eller kontraktbasis
Supplerende klassifikation (cpv): 70331100 Forvaltning af institutioner, 90910000 Rengøring, 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald, 50760000 Reparation og vedligeholdelse af offentlige toiletter, 39831600 Toiletrengøringsmidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDSpráva Mlejn
Valgmuligheder
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 70330000 Υπηρεσίες διαχείρισης ακινήτων έναντι αμοιβής ή βάσει σύμβασης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 70331100 Υπηρεσίες διαχείρισης ιδρυμάτων, 90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού, 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα, 50760000 Επισκευή και συντήρηση δημόσιων αποχωρητηρίων, 39831600 Καθαριστικά τουαλέτας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Správa Mlejn
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 70330000 Servicios de administración de bienes raíces a comisión o por contrato
Clasificación adicional (cpv): 70331100 Servicios de gestión de instituciones, 90910000 Servicios de limpieza, 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos, 50760000 Reparación y mantenimiento de aseos públicos, 39831600 Limpiainodoros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Správa Mlejn
Opciones:
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 70330000 Sopimuksen perusteella tai palkkiota vastaan suoritettavat kiinteistönhoitopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 70331100 Laitoksen hallintopalvelut, 90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut, 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut, 50760000 Yleisten käymälöiden korjaus ja huolto, 39831600 WC-puhdistusaineet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Správa Mlejn
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 70330000 Services de gestion de biens immobiliers pour le compte de tiers
Nomenclature complémentaire (cpv): 70331100 Services de gestion d'institutions, 90910000 Services de nettoyage, 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures, 50760000 Réparation et entretien de toilettes publiques, 39831600 Produits nettoyants pour les toilettes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: Správa Mlejn
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 70330000 Property management services of real estate on a fee or contract basis
Aicmiú breise (cpv): 70331100 Institution management services, 90910000 Cleaning services, 90500000 Refuse and waste related services, 50760000 Repair and maintenance of public conveniences, 39831600 Toilet cleaners
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Správa Mlejn
Roghanna:
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 70330000 Ingatlankezelési szolgáltatások díjazásos vagy szerződéses alapon
További osztályozás (cpv): 70331100 Intézménykezelési szolgáltatások, 90910000 Takarítási szolgáltatások, 90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások, 50760000 Nyilvános illemhelyek javítása és karbantartása, 39831600 WC-tisztítók
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Správa Mlejn
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 70330000 Servizi di amministrazione di beni immobili per conto terzi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 70331100 Servizi di gestione di istituti, 90910000 Servizi di pulizia, 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici, 50760000 Riparazione e manutenzione di gabinetti pubblici, 39831600 Detergenti per sanitari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Správa Mlejn
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 70330000 Nekilnojamojo turto valdymo paslaugos už atlyginimą ar pagal sutartį
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 70331100 Institucijų valdymo paslaugos, 90910000 Valymo paslaugos, 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos, 50760000 Viešųjų tualetų remontas ir priežiūra, 39831600 Tualetų valikliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Správa Mlejn
Pasirinkimo galimybės:
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 70330000 Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas pakalpojumi par noteiktu samaksu vai uz līguma pamata
Papildu klasifikācija (cpv): 70331100 Iestāžu pārvaldīšanas pakalpojumi, 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi, 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi, 50760000 Publisko tualešu remonts un uzturēšana, 39831600 Tīrīšanas līdzekļi tualetēm
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Správa Mlejn
Iespējas:
406009-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Servizzi ta' amministrazzjoni ta' propjetà immobbli fuq bażi ta' miżata jew b'kuntratt – VÝKON SPRÁVY OBJEKTŮ, SPORTOVNÍCH ZAŘÍZENÍ A VEŘEJNÝCH WC A ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB FACILITY MANAGEMENTU PRO OBDOBÍ 2027-2030
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 70330000 Servizzi ta' amministrazzjoni ta' propjetà immobbli fuq bażi ta' miżata jew b'kuntratt
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 70331100 Servizzi ta' amministrazzjoni istituzzjonali, 90910000 Servizzi tat-tindif, 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart, 50760000 Tiswija u manutenzjoni ta’ toilets pubbliċi, 39831600 Prodotti tat-tindif tat-tojlits
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internSpráva Mlejn
Għażliet
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70330000 Beheer van onroerend goed op honorarium- of contractbasis
Aanvullende classificatie (cpv): 70331100 Beheer van instellingen, 90910000 Reinigingsdiensten, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 50760000 Reparatie en onderhoud van openbare toiletten, 39831600 Toiletreinigers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Správa Mlejn
Opties:
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 70330000 Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 70331100 Usługi zarządzania instytucjami, 90910000 Usługi sprzątania, 90500000 Usługi związane z odpadami, 50760000 Usługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznej, 39831600 Środki do czyszczenia toalet
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Správa Mlejn
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 70330000 Serviços de administração de bens imobiliários à comissão ou por contrato
Classificação adicional (cpv): 70331100 Serviços de gestão de instituições, 90910000 Serviços de limpeza, 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos, 50760000 Reparação e manutenção de sanitários públicos, 39831600 Produtos para limpeza de casa-de-banho
Opções:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 70330000 Služby realitných kancelárií pri správe nehnuteľností na základe honoráru alebo zmluvy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 70331100 Služby pri správe zariadení (inštitúcií), 90910000 Upratovacie služby, 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom, 50760000 Opravy a údržba verejných záchodov, 39831600 Čistiace prostriedky na toalety
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Správa Mlejn
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 70330000 Storitve upravljanja nepremičnin za plačilo ali po pogodbi
Dodatna klasifikacija (cpv): 70331100 Storitve upravljanja ustanov, 90910000 Storitve čiščenja, 90500000 Storitve v zvezi z odpadki, 50760000 Popravilo in vzdrževanje javnih stranišč, 39831600 Sredstva za čiščenje stranišč
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Správa Mlejn
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70330000 Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis
Ytterligare klassificering (cpv): 70331100 Förvaltning av institutioner, 90910000 Städning, 90500000 Avfallstjänster, 50760000 Reparation och underhåll av offentliga toaletter, 39831600 Toalettrengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Správa Mlejn
Optioner: