406022-2026 - Състезателна процедура
България – Различни хранителни продукти – „Доставки на хранителни продукти за нуждите на ДГ „Дъга“ – гр. Пловдив, по обособени позиции“
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Доставки на хранителни продукти за нуждите на ДГ „Дъга“ – гр. Пловдив, по обособени позиции“
ОписаниеС настоящата поръчка се възлагат периодични доставки на хранителни продукти за нуждите на ДГ „Дъга“ на адрес: гр. Пловдив, р-н „Северен“, ул. „Филипово" № 34. Доставките следва да се извършват при спазване на разпоредбите на Наредба № 6 от 10.08.2011 г. за здравословно хранене на децата на възраст от 3 до 7 години в детски заведения, Наредба № 2 от 20.01.2021 г. за специфичните изисквания към безопасността и качеството на храните, предлагани в детските заведения, училищните столове и обектите за търговия на дребно на територията на училищата и на детските заведения, както и към храни, предлагани при организирани мероприятия за деца и ученици, издадена от Министъра на земеделието, храните и горите. Обособени позиции: ОП № 1 „Доставки на пресни плодове и зеленчуци“ ОП № 2 "Доставки на плодови и зеленчукови консерви и пакетирани хранителни продукти" ОП № 3 "Доставки на мляко и млечни хранителни продукти" ОП № 4 "Доставки на месо и месни хранителни продукти, яйца и риба" С настоящата поръчка се възлагат още пет обособени позиции, които на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП ще бъдат възложени по реда, предвиден за индивидуалната им стойност – чрез сключване на директни договори. Общата стойност на директно възлаганите позиции не надвишава 20% от стойността на поръчката, поради което ОП № 5 до ОП № 9 ще бъдат възложени директно на осн. чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП. Позициите са: ОП № 5 „Доставки на пресни плодове и зеленчуци, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане“; ОП № 6 „Доставки на плодови и зеленчукови консерви и пакетирани хранителни продукти, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане“; ОП № 7 „Доставки на мляко и млечни хранителни продукти, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане“; ОП № 8 "Доставки на месо и риба, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета и с актовете по неговото прилагане“; ОП № 9 „Доставки на хляб“ при следните прогнозни колическва продукти за 1 г.: Хляб бял 0,650кг. УС - 7000 бр. Хляб пълнозърнест 0,700кг. УС - 7000 бр. Земелка - 800 бр. Козунак - 1000 бр.
Вътрешен идентификатор588882
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедурата1. От процедурата ще бъде отстранен всеки участник, за когото са налице основанията за отстраняване, свързани с личното състояние на участниците по чл. 54, ал. 1 от ЗОП, възникнали преди или по време на процедурата. 2. Прогнозната стойност на всяка от позициите е лимитна и участник, чието ценово предложение надхвърля стойността, ще бъде отстранен от участие. Общата стойност на договора за всяка ОП е равна на прогнозната стойност на позицията. 3. Предложените в ценовото предложение на участника единични цени с ДДС за всеки от артикулите не могат да надвишават единичните цени (пазарната цена съгласно пазарното проучване в евро с ДДС) за същите артикули, посочени в Техническата спецификация за съответната позиция. Неспазването на това предварително обявено условие е основание за отстраняване от участие за съответната обособена позиция. 4. На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП, оценката на офертите ще се извърши преди предварителния подбор, поради което техническите и ценовите предложения на участниците ще се декриптират заедно. 5. Базата по чл. 72, ал. 1, т. 2 от ЗОП е прогнозната стойност на съответната обособена позиция. 6. Оферти могат да бъдат подавани както за една, така и за всички обособени позиции на поръчката. На основание чл. 47, ал. 3 от ППЗОП, при участие за повече от една обособена позиция, възложителят допуска документите по чл. 39, ал. 2 от ППЗОП да се представят общо. 7. В техническото си предложение за ОП № 2, 3 и 4 всеки участник задължително трябва да посочи производител и търговско наименование (когато има такова) на предлагания продукт. В случай че за който и да е от продуктите липсва посочената минимална информация, участникът ще бъде предложен за отстранявяне от участие. Това представлява предварително обявено условия на поръчката. 8. В ценовото предложение за съответната обособена позиция, участникът следва да предложи единична цена в евро с ДДС (за съответната мерна единица) за всяка стока, както и обща цена в евро с ДДС за цялото количество стока, както и обща стойност на ценовото предложение с ДДС за пълния обем на обособената позиция. Общата стойност на всяко ценово предложение трябва да бъде получена като сбор от произведенията между обявените от възложителя прогнозни количества и предложените от участника единични цени за всеки продукт от обособената позиция. Отговорността за аритметична вярност на ценовото предложение е изцяло на участника. Наличието на аритметично несъответствие в ценово предложение е основание за отстраняване от участие за съответната обособена позиция. Това представляват предварително обявени условия на поръчката. 9. Прогнозната стойност на всяка от позициите е лимитна и участник, чието ценово предложение надхвърля стойността, ще бъде отстранен от участие. Това представлява предварително обявено условие на поръчката. Общата стойност на договора за всяка ОП е равна на прогнозната стойност на позицията. Предложените в ценовото предложение на участника единични цени с ДДС за всеки от артикулите не могат да надвишават единичните цени (пазарната цена съгласно пазарното проучване в евро с ДДС) за същите артикули, посочени в Техническата спецификация за съответната позиция. Неспазването на това предварително обявено условие на поръчката е основание за отстраняване от участие за съответната обособена позиция.
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Заглавие„Доставки на пресни плодове и зеленчуци“
ОписаниеДейностите, предмет на поръчката, включват периодични доставки на пресни плодове и зеленчуци за срок от 1 година. Предвижда се възможност договорът да бъде еднократно подновен при същите условия, включително срок, обем и обща стойност, при условията, посочени в проекта на договор. Мястото на изпълнение на всяка заявена доставка е гр. Пловдив, р-н „Северен“, ул. „Филипово” № 34. ​​​​​​​Пореден № - Продукт - прогнозно количество в кг. за 1 г.: 1 Банани 2700 2 Портокали 1800 3 Мандарини 900 4 Лимони 60 5 Киви 700 6 Праскови 400 7 Нектарини 250 8 Кайсии 400 9 Череши 200 10 Круши 1600 11 Сини сливи 100 12 Ябълки 1700 13 Грозде десертно 600 14 Диня 600 15 Пъпеш 350 16 Тиква 80 17 Ягоди 80 18 Маслини обезкостени 200 19 Домати 1700 20 Чери домати 200 21 Краставици 1800 22 Зеле 800 23 Китайско зеле 80 24 Айсберг 95 25 Зелен фасул 500 26 Картофи 1700 27 Кромид лук 800 28 Пресен кромид лук 35 29 Моркови 750 30 Сладки пиперки 210 31 Червена капия 210 32 Тиквички 250 33 Патладжан 50 34 Червено цвекло 45 35 Целина листа 30 36 Маруля 75 37 Магданоз 65 38 Копър 5 39 Спанак 75 40 Броколи 70 41 Карфиол 70 42 Праз 220 43 Чесън сух 15 44 Ананас 200 45 Авокадо 50
Вътрешен идентификатор588883
Основна класификация (cpv): 03220000 Зеленчуци, плодове и черупкови плодове
Варианти
Описание на опциитеДоговорите, които ще бъдат сключени въз основа на настоящата обществена поръчка, са за срок от 1 г. Предвидено е еднократно подновяване на договора с повторение на доставките за същия срок, обем и стойност, което ще се извърши при наличие на финансов ресурс и по инициатива на възложителя. 3.4. Предвижда се опция – при изтичане срока на действие на договора за обществена поръчка, но неизчерпване на стойността му, и при наличие на финансови средства по договора, срокът на същия може да се продължи до изчерпване на стойността му, но не повече от 6 (шест) календарни месеца, при наличие на съгласие между Възложителя и Изпълнителя за прилагане на посочената опция чрез подписване на допълнително писмено споразумение към договора за обществена поръчка на основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП.
Обособена позицияLOT-0002
Заглавие"Доставки на плодови и зеленчукови консерви и пакетирани хранителни продукти"
ОписаниеДейностите, предмет на поръчката, включват периодични доставки на плодови и зеленчукови консерви и пакетирани хранителни продукти (продуктите) за срок от 1 година. Предвижда се възможност договорът да бъде еднократно подновен при същите условия, включително срок, обем и обща стойност, при условията, посочени в проекта на договор. Мястото на изпълнение на всяка заявена доставка е гр. Пловдив, р-н „Северен“, ул. „Филипово” № 34. Пореден № - Продукт - мерна единица - прогнозно количество за 1 г.: 1 Домати бр. 2200 2 Гювеч бр. 200 3 Грах бр. 250 4 Зелен фасул бр. 200 5 Лютеница бр. 520 6 Стерилизирани гъби Бр. 150 7 Кисели краставички бр. 100 8 Паприкаш Бр. 520 9 Капия печена Бр. 300 10 Нахут Бр. 300 11 Сусамов тахан Бр. 200 12 Замразени печени чушки Кг. 250 13 Замразен спанак кг. 200 14 Замразена царевица кг. 150 15 Замразен грах Кг. 300 16 Замразен зелен фасул Кг. 230 17 Замразен карфиол Кг. 180 18 Замразени броколи кг. 100 19 Захар кристална кг. 620 20 Захар пудра кг. 80 21 Брашно бяло кг. 800 22 Нишесте кг. 90 23 Фасул зрял кг. 300 24 Фасул зрял лющен Кг. 100 25 Леща кг. 100 26 Лющена леща кг. 100 27 Ориз кг. 420 28 Грис Кг. 70 29 Сол кг. 35 30 Зехтин л 50 31 Олио л 770 32 Оцет л 90 33 Макаронени изделия Кг. 680 34 Пълнозърнести макарони Кг. 180 35 Домашна юфка Кг. 150 36 Галета Кг. 40 37 Спагети кг 80 38 Жито кг. 100 39 Просо кг. 20 40 Овесени ядки кг. 290 41 Корнфлейкс кг 320 42 Елда кг 40 43 Нахут кг 300 44 Сусамово семе кг 30 45 Лимец кг 30 46 Чия Кг. 20 47 Киноа кг 30 48 Орехови ядки кг. 30 49 Бадеми Кг. 20 50 Булгур кг. 150 51 Бисквити кг. 250 52 Кори за баница кг. 80 53 Кори за лазаня Кг. 50 54 Червен пипер кг. 10 55 Какао на прах кг. 80 56 Мед кг. 280 57 Сода бикарбонат бр. 150 58 Джоджен сух Бр. 50 59 Чубрица трапезна бр. 50 60 Канела бр. 53 61 Кимион Бр. 100 62 Черен пипер Бр. 40 63 Мая кг. 10 64 Ванилия Бр. 2500 65 Бакпулвер бр. 205 66 Желатин Бр. 50 67 Чай кутия 900 68 Бишкоти кг 50 69 Сушени кайсии кг 50 70 Стафиди кг 50
Вътрешен идентификатор588885
Основна класификация (cpv): 15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
Описание на опциитеПредвижда се опция – при изтичане срока на действие на договора за обществена поръчка, но неизчерпване на стойността му, и при наличие на финансови средства по договора, срокът на същия може да се продължи до изчерпване на стойността му, но не повече от 6 (шест) календарни месеца, при наличие на съгласие между Възложителя и Изпълнителя за прилагане на посочената опция чрез подписване на допълнително писмено споразумение към договора за обществена поръчка на основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП.
Обособена позицияLOT-0003
Заглавие"Доставки на мляко и млечни хранителни продукти"
ОписаниеДейностите, предмет на поръчката, включват периодични доставки на мляко и млечни хранителни продукти за срок от 1 година. Предвижда се възможност договорът да бъде еднократно подновен при същите условия, включително срок, обем и обща стойност, при условията, посочени в проекта на договор. Мястото на изпълнение на всяка заявена доставка е гр. Пловдив, р-н „Северен“, ул. „Филипово” № 34. Пореден № - Продукт - мерна единица - прогнозно количество за 1 г.: 1 Краве кисело мляко 2% бр. 5000 2 Краве кисело мляко 3.6% бр. 5000 3 Прясно краве мляко 1,5% литър 1600 5 Прясно краве мляко 3% литър 3000 6 Сирене краве кг. 800 7 Кашкавал краве кг. 300 8 Сирене тип Крема кг. 60 9 Масло кг. 360 10 Извара пълномаслена кг. 145 11 Цедено кисело мляко кг. 300 12 Заквасена сметана 18-19% кг. 304 ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588889
Основна класификация (cpv): 15500000 Млечни продукти
Обособена позицияLOT-0004
Заглавие„Доставки на месо и месни хранителни продукти, яйца и риба“
ОписаниеДейностите, предмет на поръчката, включват периодични доставки на месо и месни хранителни продукти, яйца и риба за срок от 1 година. Предвижда се възможност договорът да бъде еднократно подновен при същите условия, включително срок, обем и обща стойност, при условията, посочени в проекта на договор. Мястото на изпълнение на всяка заявена доставка е гр. Пловдив, р-н „Северен“, ул. „Филипово” № 34. Пореден № - Продукт - мерна единица - прогнозно количество за 1 г.: 1 Пиле кг. 750 2 Пилешки бутчета кг. 300 3 Пилешко филе кг. 200 4 Пуешко филе кг. 200 5 Мляно месо кг 450 6 Филе от риба скумрия кг. 500 7 Филе от бяла риба /хек, мерлуза/ кг. 250 8 Филе от пъстърва кг. 200 9 Телешки шол кг. 180 10 Свински бут без кост кг. 500 11 Свинско филе кг. 90 12 Варено свинско филе кг. 40 13 Шунка варена кг. 30 14 Заешко месо кг. 80 15 Кокоши яйца L брой 24707
Вътрешен идентификатор588890
Основна класификация (cpv): 15100000 Месо и месни продукти
Описание на опциитеПредвижда се опция – при изтичане срока на действие на договора за обществена поръчка, но неизчерпване на стойността му, и при наличие на финансови средства по договора, срокът на същия може да се продължи до изчерпване на стойността му, но не повече от 6 (шест) календарни месеца, при наличие на съгласие между Възложителя и Изпълнителя за прилагане на посочената опция чрез подписване на допълнително писмено споразумение към договора за обществена поръчка на основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП
406022-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID588882
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 15800000 Diverse næringsmidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID588883
Primær klassifikation (cpv): 03220000 Grøntsager, frugt og nødder
Valgmuligheder
DelkontraktLOT-0002
Intern ID588885
Primær klassifikation (cpv): 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter
DelkontraktLOT-0003
Intern ID588889
Primær klassifikation (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
DelkontraktLOT-0004
Intern ID588890
Primær klassifikation (cpv): 15100000 Animalske produkter, kød og kødprodukter
406022-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό588882
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό588883
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 03220000 Λαχανικά, φρούτα και ξηροί καρποί
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό588885
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15300000 Φρούτα, λαχανικά και συναφή προϊόντα
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό588889
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό588890
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15100000 Ζωικά προϊόντα, κρέας και προϊόντα κρέατος
406022-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno588882
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno588883
Clasificación principal (cpv): 03220000 Hortalizas, frutas y frutos de cáscara
Opciones
LoteLOT-0002
Identificador interno588885
Clasificación principal (cpv): 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
LoteLOT-0003
Identificador interno588889
Clasificación principal (cpv): 15500000 Productos lácteos
LoteLOT-0004
Identificador interno588890
Clasificación principal (cpv): 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos
406022-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus588882
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus588883
Peamine liigitus (cpv): 03220000 Köögiviljad, puuviljad ja pähklid
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus588885
Peamine liigitus (cpv): 15300000 Puuviljad, köögiviljad ja nendega seonduvad tooted
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus588889
Peamine liigitus (cpv): 15500000 Piimatooted
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus588890
Peamine liigitus (cpv): 15100000 Loomsed tooted, liha ja lihatooted
406022-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste588882
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet
Sisäinen tunniste588883
Pääasiallinen luokitus (cpv): 03220000 Kasvikset, hedelmät, pähkinät
Optiot
Sisäinen tunniste588885
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15300000 Hedelmät, vihannekset ja vastaavat tuotteet
Sisäinen tunniste588889
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15500000 Maitotaloustuotteet
Sisäinen tunniste588890
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15100000 Eläintuotteet, liha ja lihatuotteet
406022-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne588882
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure1. От процедурата ще бъде отстранен всеки участник, за когото са налице основанията за отстраняване, свързани с личното състояние на участниците по чл. 54, ал. 1 от ЗОП, възникнали преди или по време на процедурата. 2. Прогнозната стойност на всяка от позициите е лимитна и участник, чието ценово предложение надхвърля стойността, ще бъде отстранен от участие. Общата стойност на договора за всяка ОП е равна на прогнозната стойност на позицията. 3. Предложените в ценовото предложение на участника единични цени с ДДС за всеки от артикулите не могат да надвишават единичните цени (пазарната цена съгласно пазарното проучване в евро с ДДС) за същите артикули, посочени в Техническата спецификация за съответната позиция. Неспазването на това предварително обявено условие е основание за отстраняване от участие за съответната обособена позиция. 4. На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП, оценката на офертите ще се извърши преди предварителния подбор, поради което техническите и ценовите предложения на участниците ще се декриптират заедно. 5. Базата по чл. 72, ал. 1, т. 2 от ЗОП е прогнозната стойност на съответната обособена позиция. 6. Оферти могат да бъдат подавани както за една, така и за всички обособени позиции на поръчката. На основание чл. 47, ал. 3 от ППЗОП, при участие за повече от една обособена позиция, възложителят допуска документите по чл. 39, ал. 2 от ППЗОП да се представят общо. 7. В техническото си предложение за ОП № 2, 3 и 4 всеки участник задължително трябва да посочи производител и търговско наименование (когато има такова) на предлагания продукт. В случай че за който и да е от продуктите липсва посочената минимална информация, участникът ще бъде предложен за отстранявяне от участие. Това представлява предварително обявено условия на поръчката. 8. В ценовото предложение за съответната обособена позиция, участникът следва да предложи единична цена в евро с ДДС (за съответната мерна единица) за всяка стока, както и обща цена в евро с ДДС за цялото количество стока, както и обща стойност на ценовото предложение с ДДС за пълния обем на обособената позиция. Общата стойност на всяко ценово предложение трябва да бъде получена като сбор от произведенията между обявените от възложителя прогнозни количества и предложените от участника единични цени за всеки продукт от обособената позиция. Отговорността за аритметична вярност на ценовото предложение е изцяло на участника. Наличието на аритметично несъответствие в ценово предложение е основание за отстраняване от участие за съответната обособена позиция. Това представляват предварително обявени условия на поръчката. 9. Прогнозната стойност на всяка от позициите е лимитна и участник, чието ценово предложение надхвърля стойността, ще бъде отстранен от участие. Това представлява предварително обявено условие на поръчката. Общата стойност на договора за всяка ОП е равна на прогнозната стойност на позицията. Предложените в ценовото предложение на участника единични цени с ДДС за всеки от артикулите не могат да надвишават единичните цени (пазарната цена съгласно пазарното проучване в евро с ДДС) за същите артикули, посочени в Техническата спецификация за съответната позиция. Неспазването на това предварително обявено условие на поръчката е основание за отстраняване от участие за съответната обособена позиция.
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne588883
Nomenclature principale (cpv): 03220000 Légumes, fruits et noix
Options
LotLOT-0002
Identifiant interne588885
Nomenclature principale (cpv): 15300000 Fruits, légumes et produits connexes
LotLOT-0003
Identifiant interne588889
Nomenclature principale (cpv): 15500000 Produits laitiers
LotLOT-0004
Identifiant interne588890
Nomenclature principale (cpv): 15100000 Produits de l'élevage, viande et produits à base de viande
406022-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach588882
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach588883
Príomhaicmiú (cpv): 03220000 Vegetables, fruits and nuts
Roghanna
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach588885
Príomhaicmiú (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach588889
Príomhaicmiú (cpv): 15500000 Dairy products
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánach588890
Príomhaicmiú (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
406022-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius588882
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15800000 Įvairūs maisto produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius588883
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 03220000 Daržovės, vaisiai ir riešutai
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius588885
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15300000 Vaisiai, daržovės ir panašūs produktai
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius588889
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15500000 Pieno produktai
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius588890
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15100000 Gyvūninės kilmės produktai, mėsa ir mėsos produktai
406022-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators588882
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators588883
Galvenā klasifikācija (cpv): 03220000 Dārzeņi, augļi un rieksti
Iespējas
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators588885
Galvenā klasifikācija (cpv): 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators588889
Galvenā klasifikācija (cpv): 15500000 Piena produkti
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikators588890
Galvenā klasifikācija (cpv): 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti
406022-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern588882
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern588883
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 03220000 Ħaxix, frott u ġewż
Għażliet
LottLOT-0002
Identifikatur intern588885
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15300000 Frott, ħxejjex u prodotti relatati
LottLOT-0003
Identifikatur intern588889
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15500000 Prodotti mill-ħalib
LottLOT-0004
Identifikatur intern588890
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15100000 Prodotti mill-annimali, laħam u prodotti tal-laħam
406022-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode588882
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode588883
Belangrijkste classificatie (cpv): 03220000 Groenten, vruchten en noten
Opties
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode588885
Belangrijkste classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode588889
Belangrijkste classificatie (cpv): 15500000 Zuivelproducten
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode588890
Belangrijkste classificatie (cpv): 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
406022-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern588882
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 15800000 Diverse produse alimentare
Identificator intern588883
Clasificarea principală (cpv): 03220000 Legume, fructe şi fructe cu coajă
Opțiuni
Identificator intern588885
Clasificarea principală (cpv): 15300000 Fructe, legume şi produse conexe
Identificator intern588889
Clasificarea principală (cpv): 15500000 Produse lactate
Identificator intern588890
Clasificarea principală (cpv): 15100000 Produse de origine animală, carne şi produse din carne
406022-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator588882
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15800000 Razna živila
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator588883
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 03220000 Vrtnine, sadje in lupinarji
Možnosti
SklopLOT-0002
Notranji identifikator588885
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
SklopLOT-0003
Notranji identifikator588889
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15500000 Mlečni izdelki
SklopLOT-0004
Notranji identifikator588890
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
406022-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare588882
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare588883
Huvudklassificering (cpv): 03220000 Grönsaker, frukt och nötter
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare588885
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare588889
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare588890
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter