2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dyspozytory kluczy
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż depozytorów kluczy oraz konfiguracja, testy i uruchomienie oprogramowania depozytorów kluczy we wskazanych budynkach Politechniki Warszawskiej wraz ze szkoleniem operatorów i administratorów oraz pełnym wsparciem gwarancyjnym i serwisowym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.(w tym Karty opisu stanowiące załączniki nr 1A,1B do SWZ) oraz w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. 3. Pozostałe warunki zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), które stanowią załącznik 2 do SWZ.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44421000 Блиндирани или армирани каси, касети и врати
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zakup, dostawa, montaż i wdrożenie depozytorów kluczy w wybranych budynkach Politechniki Warszawskiej
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż depozytorów kluczy oraz konfiguracja, testy i uruchomienie oprogramowania depozytorów kluczy we wskazanych budynkach Politechniki Warszawskiej wraz ze szkoleniem operatorów i administratorów oraz pełnym wsparciem gwarancyjnym i serwisowym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (w tym Karty opisu stanowiące załączniki nr 1A,1B do SWZ) oraz w Formularzu cenowym stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. 3. Pozostałe warunki zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), które stanowią załącznik 2 do SWZ.
Варианти:
Описание на опциите: 1. Prawo opcji. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji zgodnie z art. 441 Pzp. Prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego i będzie realizowane wyłącznie w przypadku zaistnienia rzeczywistych potrzeb, na warunkach zawartych w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiący załącznik 2 do SWZ. Rodzaje opcji: 1) opcja przedmiotowa: rozszerzenie zamówienia podstawowego o zakup, dostawę i montaż dodatkowych depozytorów kluczy (Depozytor 1 i Depozytor 2) wraz z oprogramowaniem, infrastrukturą i szkoleniem w lokalizacjach na terenie Kampusu Głównego i Południowego PW, w tym konfiguracja, testy i uruchomienie oprogramowania nowych depozytorów kluczy wraz ze szkoleniem operatorów i administratorów ((po każdej dostawie do 2 osób do każdego depozytora, jeżeli będzie konieczne, łącznie nie więcej niż 10 osób na dostawę) oraz pełnym wsparciem gwarancyjnym i serwisowym 2) opcja terminowa: a) Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji (jednokrotnie lub wielokrotnie) w okresie do 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy; b) oświadczenie o skorzystaniu z opcji (uruchomienie pierwszej opcji) zostanie złożone Wykonawcy najpóźniej na 10 dni przed upływem realizacji zamówienia podstawowego (podpisania protokołu odbioru końcowego zamówienia podstawowego); c) skorzystanie z opcji następuje z jednoczesnym przedłużeniem czasu trwania umowy (jednokrotnie lub wielokrotnie) – maksymalnie do 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy, przy zachowaniu ciągłości jej trwania; d) termin wykonania każdej dostawy i montażu depozytorów kluczy w ramach opcji wynosi do 100 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przez Wykonawcę zlecenia, przy czym szczegółowe harmonogramy dla opcji zostaną ustalone przez Koordynatora wskazanego w § 5 ust. 2 Umowy po każdorazowym uruchomieniu opcji, wskazaniu liczby sztuk i lokalizacji; e) realizacja dostaw w ramach opcji odbywać się będzie własnym transportem, na własny koszt i ryzyko Wykonawcy w lokalizacjach na terenie Kampusu Głównego i Południowego PW wskazanych w zleceniu; f) ostatnie zamówienie opcjonalne zostanie zgłoszone nie później niż 3 miesiące przed upływem 36 miesięcy od podpisania umowy z wyłączeniem sytuacji, o której mowa w § 13 ust. 2 pkt.5 niniejszej Umowy.; g) za dzień zakończenia realizacji zamówienia objętego opcją uważa się dzień podpisania przez Strony Protokołu odbioru końcowego depozytora/ów kluczy bez uwag (wg. Załącznika nr 6). 3) opcja wartościowa: do łącznej kwoty 500 000,00 zł brutto. Ceny jednostkowe urządzeń w ramach opcji są tożsame z cenami wskazanymi w Formularzu Cenowym (Załącznik nr 4 do SWZ). 2. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem, na własny koszt i ryzyko do budynków PW (w obszarze Kampusu Głównego i Południowego).
406036-2026 - Zadávání
Polsko – Pancéřové nebo zpevněné trezory, bezpečnostní skříňky a dveře – Dyspozytory kluczy
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDyspozytory kluczy
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44421000 Pancéřové nebo zpevněné trezory, bezpečnostní skříňky a dveře
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
406036-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Θωρακισμένα ή ενισχυμένα θησαυροφυλάκια, χρηματοκιβώτια και πόρτες – Dyspozytory kluczy
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςDyspozytory kluczy
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44421000 Θωρακισμένα ή ενισχυμένα θησαυροφυλάκια, χρηματοκιβώτια και πόρτες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
406036-2026 - Licitación
Polonia – Cajas fuertes, cajas de seguridad y puertas, blindadas o reforzadas – Dyspozytory kluczy
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloDyspozytory kluczy
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 44421000 Cajas fuertes, cajas de seguridad y puertas, blindadas o reforzadas
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
406036-2026 - Kilpailu
Puola – Panssaroidut tai vahvistetut kassakaapit, lippaat ja ovet – Dyspozytory kluczy
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiDyspozytory kluczy
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44421000 Panssaroidut tai vahvistetut kassakaapit, lippaat ja ovet
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
406036-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Coffres, cassettes de sûreté et portes blindés ou armés – Dyspozytory kluczy
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreDyspozytory kluczy
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 44421000 Coffres, cassettes de sûreté et portes blindés ou armés
5. Lot
LotLOT-0001
Options
406036-2026 - Nadmetanje
Poljska – Oklopni ili armirani sefovi, željezne blagajne i vrata – Dyspozytory kluczy
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovDyspozytory kluczy
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 44421000 Oklopni ili armirani sefovi, željezne blagajne i vrata
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
406036-2026 - Verseny
Lengyelország – Páncélburkolatú vagy páncéllal megerősített széfek, páncélládák és ajtók – Dyspozytory kluczy
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímDyspozytory kluczy
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44421000 Páncélburkolatú vagy páncéllal megerősített széfek, páncélládák és ajtók
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
406036-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Sejfijiet, kaxxiforti jew bibien ikkorazzati jew rinforzati – Dyspozytory kluczy
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluDyspozytory kluczy
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44421000 Sejfijiet, kaxxiforti jew bibien ikkorazzati jew rinforzati
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
406036-2026 - Mededinging
Polen – Gepantserde of gewapende kluizen, brandkasten en deuren – Dyspozytory kluczy
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
TitelDyspozytory kluczy
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44421000 Gepantserde of gewapende kluizen, brandkasten en deuren
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
406036-2026 - Súťaž
Poľsko – Pancierové alebo spevnené trezory, pancierové skrinky a dvere – Dyspozytory kluczy
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovDyspozytory kluczy
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44421000 Pancierové alebo spevnené trezory, pancierové skrinky a dvere
5. Časť
ČasťLOT-0001
406036-2026 - Javni razpis
Poljska – Varnostne ali ojačene blagajne, sefi in vrata – Dyspozytory kluczy
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44421000 Varnostne ali ojačene blagajne, sefi in vrata
5. Sklop
SklopLOT-0001
406036-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Armerade eller förstärkta kassaskåp och dörrar – Dyspozytory kluczy
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44421000 Armerade eller förstärkta kassaskåp och dörrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner