See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Laboratorijas iekārtas ķīmijas studijām 2. kārta
Описание: Laboratorijas iekārtas ķīmijas studijām 2. kārta
Вътрешен идентификатор: LU2026/42
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Paraugu sagatavošanas iekārta
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pārslēgšanas vārsts
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Ultraskaņas vanna
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Centrifūga
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: DSC paraugu prese
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Rotācijas ietvaicētāja komplekts
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Elektriskais vakumsūknis
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Vakuumsistēma
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Eļļas vakuumsūknis
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: LU2026/42
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
5. Část
Část: LOT-0001
Název: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Část: LOT-0002
Název: Paraugu sagatavošanas iekārta
Část: LOT-0003
Název: Pārslēgšanas vārsts
Část: LOT-0004
Název: Ultraskaņas vanna
Část: LOT-0005
Název: Centrifūga
Část: LOT-0006
Název: DSC paraugu prese
Část: LOT-0007
Název: Rotācijas ietvaicētāja komplekts
Část: LOT-0008
Název: Elektriskais vakumsūknis
Část: LOT-0009
Název: Vakuumsistēma
Část: LOT-0010
Název: Eļļas vakuumsūknis
406046-2026 - Konkurrencevilkår
Letland – Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller) – Laboratorijas iekārtas ķīmijas studijām 2. kārta
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDLU2026/42
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelHPLC kolonnu pildīšanas iekārta
DelkontraktLOT-0002
TitelParaugu sagatavošanas iekārta
DelkontraktLOT-0003
TitelPārslēgšanas vārsts
DelkontraktLOT-0004
TitelUltraskaņas vanna
DelkontraktLOT-0005
TitelCentrifūga
DelkontraktLOT-0006
TitelDSC paraugu prese
DelkontraktLOT-0007
TitelRotācijas ietvaicētāja komplekts
DelkontraktLOT-0008
TitelElektriskais vakumsūknis
DelkontraktLOT-0009
TitelVakuumsistēma
DelkontraktLOT-0010
TitelEļļas vakuumsūknis
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LU2026/42
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Paraugu sagatavošanas iekārta
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pārslēgšanas vārsts
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Ultraskaņas vanna
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Centrifūga
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: DSC paraugu prese
Παρτίδα: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Elektriskais vakumsūknis
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Vakuumsistēma
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Eļļas vakuumsūknis
Internal identifier: LU2026/42
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Lot: LOT-0002
Title: Paraugu sagatavošanas iekārta
Lot: LOT-0003
Title: Pārslēgšanas vārsts
Lot: LOT-0004
Title: Ultraskaņas vanna
Lot: LOT-0005
Title: Centrifūga
Lot: LOT-0006
Title: DSC paraugu prese
Lot: LOT-0007
Title: Rotācijas ietvaicētāja komplekts
Lot: LOT-0008
Title: Elektriskais vakumsūknis
Lot: LOT-0009
Title: Vakuumsistēma
Lot: LOT-0010
Title: Eļļas vakuumsūknis
406046-2026 - Licitación
Letonia – Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) – Laboratorijas iekārtas ķīmijas studijām 2. kārta
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoLU2026/42
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloHPLC kolonnu pildīšanas iekārta
LoteLOT-0002
TítuloParaugu sagatavošanas iekārta
LoteLOT-0003
TítuloPārslēgšanas vārsts
LoteLOT-0004
TítuloUltraskaņas vanna
LoteLOT-0005
TítuloCentrifūga
LoteLOT-0006
TítuloDSC paraugu prese
LoteLOT-0007
TítuloRotācijas ietvaicētāja komplekts
LoteLOT-0008
TítuloElektriskais vakumsūknis
LoteLOT-0009
TítuloVakuumsistēma
LoteLOT-0010
TítuloEļļas vakuumsūknis
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: LU2026/42
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Paraugu sagatavošanas iekārta
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pārslēgšanas vārsts
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Ultraskaņas vanna
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Centrifūga
Osa: LOT-0006
Pealkiri: DSC paraugu prese
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Elektriskais vakumsūknis
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Vakuumsistēma
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Eļļas vakuumsūknis
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: LU2026/42
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Ilmoituksen nimi: Paraugu sagatavošanas iekārta
Ilmoituksen nimi: Pārslēgšanas vārsts
Ilmoituksen nimi: Ultraskaņas vanna
Ilmoituksen nimi: Centrifūga
Ilmoituksen nimi: DSC paraugu prese
Ilmoituksen nimi: Elektriskais vakumsūknis
Ilmoituksen nimi: Vakuumsistēma
Ilmoituksen nimi: Eļļas vakuumsūknis
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: LU2026/42
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
Titre: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Titre: Paraugu sagatavošanas iekārta
Titre: Pārslēgšanas vārsts
Titre: Ultraskaņas vanna
Titre: Centrifūga
Titre: DSC paraugu prese
Titre: Rotācijas ietvaicētāja komplekts
Titre: Elektriskais vakumsūknis
Titre: Vakuumsistēma
Titre: Eļļas vakuumsūknis
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: LU2026/42
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Grupa: LOT-0002
Naslov: Paraugu sagatavošanas iekārta
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pārslēgšanas vārsts
Grupa: LOT-0004
Naslov: Ultraskaņas vanna
Grupa: LOT-0005
Naslov: Centrifūga
Grupa: LOT-0006
Naslov: DSC paraugu prese
Grupa: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Naslov: Elektriskais vakumsūknis
Grupa: LOT-0009
Naslov: Vakuumsistēma
Grupa: LOT-0010
Naslov: Eļļas vakuumsūknis
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: LU2026/42
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Rész: LOT-0002
Cím: Paraugu sagatavošanas iekārta
Rész: LOT-0003
Cím: Pārslēgšanas vārsts
Rész: LOT-0004
Cím: Ultraskaņas vanna
Rész: LOT-0005
Cím: Centrifūga
Rész: LOT-0006
Cím: DSC paraugu prese
Rész: LOT-0007
Cím: Rotācijas ietvaicētāja komplekts
Rész: LOT-0008
Cím: Elektriskais vakumsūknis
Rész: LOT-0009
Cím: Vakuumsistēma
Rész: LOT-0010
Cím: Eļļas vakuumsūknis
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: LU2026/42
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Lotto: LOT-0002
Titolo: Paraugu sagatavošanas iekārta
Lotto: LOT-0003
Titolo: Pārslēgšanas vārsts
Lotto: LOT-0004
Titolo: Ultraskaņas vanna
Lotto: LOT-0005
Titolo: Centrifūga
Lotto: LOT-0006
Titolo: DSC paraugu prese
Lotto: LOT-0007
Lotto: LOT-0008
Titolo: Elektriskais vakumsūknis
Lotto: LOT-0009
Titolo: Vakuumsistēma
Lotto: LOT-0010
Titolo: Eļļas vakuumsūknis
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: LU2026/42
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Pārslēgšanas vārsts
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Ultraskaņas vanna
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Centrifūga
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: DSC paraugu prese
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Elektriskais vakumsūknis
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Vakuumsistēma
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Eļļas vakuumsūknis
Iekšējais identifikators: LU2026/42
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pārslēgšanas vārsts
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Ultraskaņas vanna
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Centrifūga
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: DSC paraugu prese
Daļa: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Elektriskais vakumsūknis
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Vakuumsistēma
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Eļļas vakuumsūknis
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: LU2026/42
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Lott: LOT-0002
Titlu: Paraugu sagatavošanas iekārta
Lott: LOT-0003
Titlu: Pārslēgšanas vārsts
Lott: LOT-0004
Titlu: Ultraskaņas vanna
Lott: LOT-0005
Titlu: Centrifūga
Lott: LOT-0006
Titlu: DSC paraugu prese
Lott: LOT-0007
Titlu: Rotācijas ietvaicētāja komplekts
Lott: LOT-0008
Titlu: Elektriskais vakumsūknis
Lott: LOT-0009
Titlu: Vakuumsistēma
Lott: LOT-0010
Titlu: Eļļas vakuumsūknis
Interne identificatiecode: LU2026/42
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Perceel: LOT-0002
Titel: Paraugu sagatavošanas iekārta
Perceel: LOT-0003
Titel: Pārslēgšanas vārsts
Perceel: LOT-0004
Titel: Ultraskaņas vanna
Perceel: LOT-0005
Titel: Centrifūga
Perceel: LOT-0006
Titel: DSC paraugu prese
Perceel: LOT-0007
Titel: Rotācijas ietvaicētāja komplekts
Perceel: LOT-0008
Titel: Elektriskais vakumsūknis
Perceel: LOT-0009
Titel: Vakuumsistēma
Perceel: LOT-0010
Titel: Eļļas vakuumsūknis
Wewnętrzny identyfikator: LU2026/42
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Paraugu sagatavošanas iekārta
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pārslēgšanas vārsts
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Ultraskaņas vanna
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Centrifūga
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: DSC paraugu prese
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Rotācijas ietvaicētāja komplekts
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Elektriskais vakumsūknis
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Vakuumsistēma
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Eļļas vakuumsūknis
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: LU2026/42
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: HPLC kolonnu pildīšanas iekārta
Časť: LOT-0002
Názov: Paraugu sagatavošanas iekārta
Časť: LOT-0003
Názov: Pārslēgšanas vārsts
Časť: LOT-0004
Názov: Ultraskaņas vanna
Časť: LOT-0005
Názov: Centrifūga
Časť: LOT-0006
Názov: DSC paraugu prese
Časť: LOT-0007
Názov: Rotācijas ietvaicētāja komplekts
Časť: LOT-0008
Názov: Elektriskais vakumsūknis
Časť: LOT-0009
Názov: Vakuumsistēma
Časť: LOT-0010
Názov: Eļļas vakuumsūknis
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: LU2026/42
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: LU2026/42
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010