2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sabot de frână din fontă fosforoasă pentru locomotive DF 1250, DHE 1360CP și DHC 1250CP
Описание: Sabot de frână din fontă fosforoasă pentru locomotive DF 1250, DHE 1360CP și DHC 1250CP Cod CPV principal: 34946240-4 – Saboți si saboți pene Operatorul economic va putea solicita clarificari in termen de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11-zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Вътрешен идентификатор: SNTFCMR 26/2026 -;RO11054545-2026, poz. 656
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34946240 Релсови подложки и фиксатори за тях
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Default lot
Описание: Sabot de frână din fontă fosforoasă pentru locomotive DF 1250, DHE 1360CP și DHC 1250CP Cantitate minima Acord cadru - 100 buc. Cantitate maxima Acord cadru - 9.630 buc. Cantităţi minime estimate pentru cel mai mare Contract subsecvent -100 buc. Cantităţi maxime estimate pentru cel mai mare Contract subsecvent - 198.208 Buc.
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34946240 Stoličky a klíny kolejnicových stoliček
5. Část
Část: LOT-0000
Název: Default lot
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34946240 Skinnestole og kiler dertil
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Titel: Default lot
Intern ID: 1
406047-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Schienenstühle und Schienenstuhlkeile – Sabot de frână din fontă fosforoasă pentru locomotive DF 1250, DHE 1360CP și DHC 1250CP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34946240 Schienenstühle und Schienenstuhlkeile
5. Los
LosLOT-0000
TitelDefault lot
Interne Kennung1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34946240 Καθίσματα και υλικό στερέωσης καθισμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: Default lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34946240 Kiskotuolit ja niiden kiilat
5. Osa
Osa: LOT-0000
Ilmoituksen nimi: Default lot
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34946240 Sièges et cale-sièges
5. Lot
Lot: LOT-0000
Titre: Default lot
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34946240 Chairs and chair wedges
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Teideal: Default lot
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SNTFCMR 26/2026 -;RO11054545-2026, poz. 656
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34946240 Klizni jastuci i stezni klinovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Naslov: Default lot
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34946240 Sínszék és sínszék ékje
5. Rész
Rész: LOT-0000
Cím: Default lot
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34946240 Cuscinetti e cunei
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: Default lot
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34946240 Bėgių guoliai, bėgių guolių pleištai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pavadinimas: Default lot
Vidaus identifikatorius: 1
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34946240 Pedestalli u filsiet tal-pedestalli
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: Default lot
Identifikatur intern: 1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34946240 Siodełka szynowe i kliny siodełkowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: Default lot
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34946240 Saboţi şi saboţi-pene
Identificator intern: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34946240 Tirna ležišča in klini za tirna ležišča
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34946240 Distansklossar och kilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1