2. Процедура
Процедура
Заглавие: Fendrar
Описание: Omfattningen av denna upphandling består av leverans av kompletta fendrar med tillhörande infästningsgods och kättingar till kaj.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34516000 Морски отбивни съоръжения (фендери, кранци, отбивачи)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133646:Lot:1
Варианти:
Описание на опциите: Option på 3 stycken fendrar.
2. Procedure
Procedure
Titel: Fendrar
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34516000 Fendere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Option på 3 stycken fendrar.
Title: Fendrar
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34516000 Marine fenders
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Option på 3 stycken fendrar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Fendrar
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34516000 Defensas marinas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Option på 3 stycken fendrar.
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Fendrar
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34516000 Laevavendrid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Option på 3 stycken fendrar.
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Fendrar
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34516000 Lepuuttajat
Optiot:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Fendrar
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34516000 Ütközőpárnák
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
A lehetőségek leírása: Option på 3 stycken fendrar.
2. Procedura
Procedura
Titolo: Fendrar
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34516000 Parabordo d'accosto
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Option på 3 stycken fendrar.
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34516000 Barreiras marítimas
Opções:
2. Procedură
Procedură
Titlu: Fendrar
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34516000 Apărătoare de acostare
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Option på 3 stycken fendrar.
406049-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fendrar – Fendrar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFendrar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34516000 Fendrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativenOption på 3 stycken fendrar.