2. Процедура
Процедура
Заглавие: Świadczenie usług pocztowych na potrzeby Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie
Описание: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych na potrzeby Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: BP-DZP.2623.11.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: 1. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/293120/notice/public/details 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 359 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 64110000 Услуги на националната поща
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0002
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych na potrzeby Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: BP-DZP.2623.11.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 64110000 Poštovní služby
5. Část
Část: LOT-0002
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: BP-DZP.2623.11.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 64110000 Postbefordring
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0002
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: BP-DZP.2623.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Internal identifier: BP-DZP.2623.11.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64110000 Postal services
5. Lot
Lot: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: BP-DZP.2623.11.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 64110000 Postipalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0002
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: BP-DZP.2623.11.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 64110000 Poštanske usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0002
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: BP-DZP.2623.11.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 64110000 Postai szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: BP-DZP.2623.11.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 64110000 Servizi postali
5. Lotto
Lotto: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: BP-DZP.2623.11.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 64110000 Pašto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Iekšējais identifikators: BP-DZP.2623.11.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64110000 Pasta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: BP-DZP.2623.11.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 64110000 Servizzi postali
5. Lott
Lott: LOT-0002
Interne identificatiecode: BP-DZP.2623.11.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64110000 Postdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 64110000 Serviços postais
5. Lote
Lote: LOT-0002
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 64110000 Servicii poştale
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: BP-DZP.2623.11.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 64110000 Poštne storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: BP-DZP.2623.11.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64110000 Postgång
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0002