See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Mazo stobra kaulu bloķējošo titāna osteositēžu implantu piegāde
Описание: Mazo stobra kaulu bloķējošo titāna osteositēžu implantu piegāde
Вътрешен идентификатор: VSIATOS2026/13K
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: distālais rādiuss, 1,7, 2,0 mm un 2,2 mm osteosintēzes plāksnes un skrūvju sistēma 2,5, un 3.0mm
Варианти:
Описание на опциите: saskaņā ar nolikumu
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Rokas lūzumu sistēma ar 0,8 un 1,2 mm osteosintēzes plāksnēm un 1,5, 2,0 un 2,3 mm skrūvēm
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Distālā spieķa kaula 2.7mm osteosintēzes plākšņu un skrūvju sistēma
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: VSIATOS2026/13K
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: saskaņā ar nolikumu
Část: LOT-0002
Část: LOT-0003
406175-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDVSIATOS2026/13K
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionersaskaņā ar nolikumu
DelkontraktLOT-0002
DelkontraktLOT-0003
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VSIATOS2026/13K
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: saskaņā ar nolikumu
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Internal identifier: VSIATOS2026/13K
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: saskaņā ar nolikumu
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
406175-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoVSIATOS2026/13K
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionessaskaņā ar nolikumu
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VSIATOS2026/13K
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: saskaņā ar nolikumu
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VSIATOS2026/13K
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Optiot:
Optioiden kuvaus: saskaņā ar nolikumu
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: VSIATOS2026/13K
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VSIATOS2026/13K
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: saskaņā ar nolikumu
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VSIATOS2026/13K
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
Opis opcija: saskaņā ar nolikumu
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VSIATOS2026/13K
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
A lehetőségek leírása: saskaņā ar nolikumu
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VSIATOS2026/13K
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: saskaņā ar nolikumu
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VSIATOS2026/13K
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: saskaņā ar nolikumu
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
406175-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsVSIATOS2026/13K
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
Opciju aprakstssaskaņā ar nolikumu
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: VSIATOS2026/13K
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: saskaņā ar nolikumu
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Interne identificatiecode: VSIATOS2026/13K
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: saskaņā ar nolikumu
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: VSIATOS2026/13K
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: saskaņā ar nolikumu
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: VSIATOS2026/13K
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Lote: LOT-0001
Opções:
Descrição das opções: saskaņā ar nolikumu
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: VSIATOS2026/13K
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: saskaņā ar nolikumu
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: VSIATOS2026/13K
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: VSIATOS2026/13K
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Opis možnosti: saskaņā ar nolikumu
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VSIATOS2026/13K
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: saskaņā ar nolikumu
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003